|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novorojenček na morju
7.3.2007 9:38:55   
lenčica
jaz bi pa vprašala ali se vam zdi primerno, da gremo letos na morje z otročkom, ki bo rojen v mesecu maju. Skrbi me kako bo prenašal vročino, kako daleč ste si upali,... imamo še šestletnika, ki bi mu rada nudila zadnje morske počitnice pred šolo, jaz po magistrskem študiju tudi rabim ornk odmor, moža bom pa itak morala nagovorit, ker ni morski tip, pa še šparamo za hiško
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 9:41:57   
ostrouskaduska
Mi smo šli, ko je imela 3 mesece, sicer blizu-na Krk. Vročine lani itak ni bilo, bilo je super, v vodo pa je seveda nisem dala. Jaz mislim, da gre z majhnim dojenčkom še lažje, ker še veliko spijo in lažje prenesejo vožnjo. Pa še za hrano ni treba skrbetiuser posted image !Pa pojdite konec avgusta, ko ne bo več gneče!

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 9:50:48   
yaris
Naš je bil rojen lansko leto 21.maja pa si nismo upali it z njim na dopust. Smo hoteli it na Pag pa smo potem raje doma ostali.Malo premajhen se nama je zdel.
Zato pa bomo šli letos za 12 dni, če gre po načrtih.user posted image

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 9:56:21   
sašaš
Mi smo šli prvi teden v septembru, ko je imela naša user posted image  6 tednov (v prikolico).  user posted image

Ne razumem, zakaj bi bil nekaj mesecev star user posted image  premajhen za na dopust!? Kaj je pa doma tok drugače? user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 9:58:08   
duhica
Mi imamo namen it konec julija, rodila bi pa naj v zač . junija. Šli pa bomo nekam, kjer je veliko sence in kjer se da ohladit apartma. Aja, pa da ni več kot 4 ure vožnje. Ko je bil sin star 2 meseca smo bli tud že na morju in je blo prav super.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 9:59:57   
metkica1
Moja je bila rojena 23.maja, pa smo šli na Pag celo za dva tedna, sicer v avgustu, tako, da je imela tri mesece. Ni bilo nobenega problema, večino je spala, bila je zelo pridna, tako da smo se imeli super. Meni je bilo dosti lažje, kot pa sedaj pri dveh letih, ko ni zaspala niti minute čez dan, potem pa je bila zelo tečna, ker je bila totalno zmatrana.
Jaz na tvojem mestu nebi nič študirala in bi enostavno šla, boš videla, da bo super, morski zrak je tko fajn za male.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 10:20:10   
lan
Ufff, brez problema. Ko so tako majhni, je vse lažje, saj večinoma samo spijo. Jaz bi zagotovo šla, ne nekam zelo daleč, ampak na Jadran pa že.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 10:39:09   
pikica123
Ni problema! Moja se je tut konec maja rodila, pa smo bli v začetku julija že na morju.

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 10:41:13   
*maja
Mi bomo šli konec avgusta na Krk za cca. 10 dni user posted image  pa se bo rodil v začetku julija torej bomo takrat stari dober mesec in še malo.
Meni se zdi vse lažje ko so tako mali, kot potem ko so že večji. Vsaj pri nas je bilo vedno tako.
Vi kar pojdite na dopust in uživajte.

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 10:44:53   
cicido
Mi smo sli z naso Ulo v prikolico na Pag, ko je bila stara 5 tednov - rojena 17.6. , 23.7. pa smo ze uzivali!

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 10:50:23   
jakaracman
Šli z 1 mesec staro v apartma imeli se super.

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 10:59:30   
Dejča
Mi smo šli s Taro, ko je bila stara 1 mesec, in sicer na Krk v apartma. Čeprav je bilo bolj klavrno poletje, je bilo tisti teden vroče (35 stopinj), vendar smo se pač skrivali v senci (ne le zaradi user posted image ), saj močno sonce nikomur ne koristi. Manjši, kot je otrok, lažje je z njim - ko se plazi ali hodi, ga je težko držati v senci user posted image . Čim manj kompliciranja, pa bo. Vi si kar privoščite!!!

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 11:18:59   
bskrle
Z dojenčkom ne bo težav, razen, če bi ti imela kakšne komplikacije  po porodu ali carski rez. Naša je imela 7 tednov, ko smo šli na morje na SLO obalo.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 12:51:48   
DOLAR
Slabe 3m je bila stara ko smo odšli v Tučepe ki so precej daleč.Sploh ni bilo nobenga problema.

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 18:36:10   
2 Sraki
Za otročka je morje lahko le koristen, saj morski zrak dela čudežeuser posted image . Mene je babica samo opozorila, da moram paziti na prsa, ker mrzla voda lahko povzroči enga celga user posted image . Seveda le v primeru če boš še dojila takrat, sicer pa se ni potrebno bati mastitisa ali kakšnih bodobnih komplikacij.

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 21:49:00   
rumba
Mi nameravamo z enomesečnim dojenčkom v privat penzion na Pašman. Rodila bom predvidoma julija, rezervirano pa imamo 15.8. Nimam nobenih pomislekov. Samo prvi pregled pri pediatrinji želim imeti, potem pa hop na morje.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 22:23:45   
pravljica
tudi mi smo šli po 6. tednih na morje, za 2 tedna...dobrih 5 ur vožnje, šli smo zvečer (kot gremo vedno), vmes sva se 1x podojila in je spal dalje...pregled pri G je bil mimo, za kolke sva se malo prej naročila (je bilo tudi ok, ampak to itak nima veze z morjem)...bili smo v apartmaju ob morju...mah, zakon user posted image  ja, pa veliko lažje kot naslednje leto, ko je pihal 1. svečko user posted image
vam bo žal, če ne boste šli user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 22:57:09   
Tonchka
Naša dojenčica je bila lansko leto ko smo šli na morje stara dobre tri mesece. Sploh nisem pomislila da bi se odpovedala dopustu zaradi tega , čeprav me je tudi malo skrbelo, zato smo izbrali varianto hrvaška Istra. Ti pa povem , da je na morju (in potem tudi doma) začela spati po celo noč brez enega samega nočnega obroka (sem pa kombinirala dojenje in flaško). Spala je od 21 zvečer pa do 11 dopoldne, tko da smo jo morali zbuditi da smo lahko šli na plažo. Skratka naše izkušnje z dojenčkom na morju so bile full pozitivne.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 23:01:43   
eya
Jaz sem rodila aprila,v začetku septembra smo šli na morje-v Poreč-in smo se prav luštno imeli.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: novorojenček na morju
7.3.2007 23:24:46   
Anonimen
Z Mičico smo se spokali za Split takoj, ko je imela 3 kg.

(odgovor članu lenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: novorojenček na morju
11.3.2007 17:26:46   
lenika
Mi smo tudi šli lansko leto, ko je imel 3 mesece. Naše izkušnje niso tako zelo pozitivne. No pot je super prenesel, vse ostalo pa mu ni najbolj pasalo. Spal je veliko manj kot doma, na plaži mu ni pasalo in je jokal, v vozičku se ni hotel vozit več kot 10 minut, tako  da... Še dobor, da imamo svoj apartma na morju in nismo plačali v naprej. Nameravali smo biti dol 14 dni, a smo po 9. dneh odšli domov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: novorojenček na morju
17.3.2007 18:23:32   
jooly
Staš je bil prvič na morju, ko je bil star 6 tednov. Bili smo v sredini maja, bilo je prijetno, ne prevroče, v Vrsarju imamo prikolico, tako da je bil cel dan na zraku. Brez kakršnikoli težav! user posted image  Drugega čakamo novembra, tako da ne bo imel tega privilegija user posted image

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: novorojenček na morju
17.3.2007 18:47:10   
Anonimen
prvič na morju z dvemi meseci in to na cresu!!! drugična morju pri 4 mesecih začetek septembra, rojena isto maja

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?