|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
8.3.2007 7:14:34   
A-N-J-A
majcika čestitke še tuki za pupiko Tijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

sibil dobrodošla spet med nami,pa čimprej se pozdraviuser posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 5526
   RE: Marčevke
8.3.2007 7:17:02   
amy26
Dobro jutro

skačica, bi s tabo danes dežurala vendar sem se raje premetavala iz enega boka na drugi in to od 1.45 sem skos pokonciuser posted image  s tem da sem zaspala šele ob 23.15, se mi je Aleks ful zbujal oz. neki zajokal v spanju kar me je zbudilo no on na srečo je takoj nazaj zaspal.

Sem pa tudi jaz imela včeraj zvečer prvič popadke ki so bili seveda lažni in neboleči, torej konstantno otrdevanje trebuha z malo bolečine, trajalo je dve uri trebuh pa mi je otrdeval na 6-8 minut, pa pol zvečer ko sem se zbudila mi je tudi ene parkrat v eni uri, vendar zdaj je v redu in še nič ne kaže da bi se začelo kaj dogajati.

Majcika, še tukaj čestitke za malo princesko Tijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 5527
   RE: Marčevke
8.3.2007 7:19:52   
tinaaja
Ksenjica78 & majcika - obema cestitke user posted image

user posted image
 Štorklja je marčevkam prinesla
 
user posted image 23.01. NMJ : Živa, 1010g, 38 cm in Neža, 2030g in 45 cm (pdp: 15.3.)
user posted image  09.02. Urla : Katja, 2610g, 48 cm (pdp: 1.3.)
user posted image  11.02. Majita : Ana, 2630g, 48cm (pdp: 12.3.)
user posted image    13.2. Sandra-10 : Patrik, 2200g, 45cm (pdp: 10.3.)
user posted image    21.02. *sonchek* : Anej, 2800g, 50cm (pdp: 12.3.)
user posted image   21.02. Magor : Mija, 3230g, 49cm (pdp: 7.3.)
user posted image    21.02. Zora : ?, 3270 g,  53 cm (pdp: 1.3.) 
user posted image   23.02. Force : Živa, 2840 g, 50 cm (pdp: 5.3.)
user posted image    24.02. Barči78 : Žan, 3780g, 51cm (pdp: 8.3.)
user posted image    25.02. malička : Sanja, 2350 g, 46 cm (pdp: 18.3.)
user posted image   26.02. Ela 80 : Ela, 2850 g, 50 cm (pdp: 8.3.)
user posted image    27.02. Thaiss : Matia, 3070g, 51cm (pdp: 7.3.)
user posted image    27.02. K_a_t_i : Žiga, 3320 g,  51 cm (pdp: 10.3.)
user posted image    28.02. Tekica : Klemen, 3200 g, 51 cm (pdp: 15.3.)
user posted image    28.02. Sibil : Lukas, 3610 g,  54 cm (pdp: 9.3.)
user posted image    28.02. Kr_enamami : Maks, 3800 g,  52 cm (pdp: 15.3.)
user posted image    02.03. TeDyBear : Jurij, 2680 g,  52 cm (pdp: 23.3.)
user posted image    03.03. Ksenjica78: Samo , ?g,  ?cm (pdp: 17.3.)
user posted image   04.03. freya : ?, ? g, ? cm (pdp: 2.3.)
user posted image    05.03. Klavdyk: ? , ?g,  ?cm (pdp: 12.3.)
user posted image    05.03. Sezam : Žiga, 3590 g,  53 cm (pdp: 3.3.)
user posted image    06.03. simonka: Jaka, 4165g,  53 cm (pdp: 7.3.) 
user posted image   07.03. m a j c i k a : Tija, 3280 g, 49 cm (pdp: 18.3.)
 


user posted image  user posted image user posted image  

STATISTIKA:

10 user posted image     in     14 user posted image



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5528
   RE: Marčevke
8.3.2007 7:25:29   
Pikca
Dobro jutro,
sew mi je kar zdelo, da bo kakšna novica user posted image , včeraj sem jo za las zamudila.
 
Majcika, še tukaj čestitke za Tio!
Bravo punci, hitri sta biliuser posted image

Vsem marčevkam pa čestitke za dan žena!
Naj vas vaši moški danes še posebej pocrkljajouser posted image


(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5529
   RE: Marčevke
8.3.2007 7:29:52   
tinaaja
Jutro,

men gre tale dez posteno na zivce, sem kr cudne volje, nic se mi ne da user posted image Dopoldne sem se nekako OK, popoldne pa se pocim pred TV in user posted image
Moj pa vsak dan vprasa, kdaj bomo sli ze iskat naso princesko user posted image JAZ BI TUUUDDD...  Ampak nic ne kaze, da se bo kam premaknilo. Nekako se je malo umirila, 10 gibov sicer sploh ni vprasanje, ampak drugace se premika. A so se vasi kaj umirili?

Skacica, jaz nisem bila a me nic pridna vceraj s studijem user posted image ampak super, da si bila ti in upam, da bo prfoks sprejel zadevo. PA da bosta z Amy imeli boljso noc, ki je pred nami.

Amy, nic prehitevanja, drugace poklicemo ustrezne organe in bodo kazni pisali. user posted image

Sibil, lepo da sta doma in se dobro pedenate. A si Patrika vzela iz vrtca?

Majcika je pa hitro zvozila porod, a ni.. moram it pogeldat, kdaj se je nazadnje javila.. Ksenjica, tebe so pa posteno namucili, me je kar malo minila sprozitev poroda.

Pikca, dobro opravi na CTG user posted image

No, grem se zrihtat, da se malo k sebi spravim, pa seveda dancing in the rain s user posted image , pol pa user posted image ...

Pa cestitke ob dnevu zena (ce katera praznuje) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5530
   RE: Marčevke
8.3.2007 7:30:16   
VRTNICA30
Dobro jutro,

najprej iskrene čestitke vsem novim mamicam in njihovim družinam. user posted image user posted image user posted image

Pri nas to jutro lije kot iz škafa.Dan bo ravno pravšnji za likanje čiščenje. 
Naj povem, da zadnje čase boljše spimo ponočiuser posted image . Od nedelje pa me tudi že občasno nekaj špika in ni nič kaj prijetno, in zelo so mi začele otekati noge. V prvi user posted image  smo kar kmalu potem rodili. Imam pa tudi precej  gosto belo sluz in ne vem kaj to je ???  Jutri grem na prvi CTG in bomo videli če se že kaj dogaja.
Tudi jaz prosim za tel. številko, da bomo lahko sporočili novico.

Vsem skupaj želim lep dan.




_____________________________

PA SMO DOČAKALI NAŠO PRINCESO NUŠO.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 5531
   RE: Marčevke
8.3.2007 7:32:14   
tinaaja
Majcika se je javila nazadnje vceraj ob 3... Madona, kok hitr porod je bil tole. Noro, super, vsem nam zelim nekaj tazga user posted image

(odgovor članu VRTNICA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5532
   RE: Marčevke
8.3.2007 7:47:41   
tejčica
Kako lepo jutro je to! Dva nova škratka imamo!!!user posted image user posted image user posted image
user posted image Ksenjica78, čestitke za sinka Samota!user posted image
Ko boš imela kaj več časa, pa se nam le javi in povej kaj več.
 
user posted image Majcika, čestitke za hčerkico Tijo!user posted image
Je bilo pa tole res zelo hitro, bravo!
 
Skačica, upam da sedaj sladko pančkaš in štukaš notri nočne urice spanja.
 
Pikca, dobro opravi danes.
 
Pa eno user posted image    za vse vas.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 5533
   RE: Marčevke
8.3.2007 8:45:05   
Pikca
Oo, tejčica, kok lepa rožica! Sem si jo kar skopirala.

Tinaaja, meni tudi ne paše ta dež... mam veliko več volje in energije za kaj naredit, če je sonček.

Pa hvala obema za lepe želje!

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5534
   RE: Marčevke
8.3.2007 8:50:31   
Anonimen
Kmalu pričakujte še eno marčevko s sinčkom. Pravkar rojeva moja prijateljica, ki je pobegnila od majčic. V 32. tednu ji je ponoči odtekla voda.

Držite pesti za njiju.

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5535
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:11:53   
skačica
Dobro jutrouser posted image ! Približno takale sem zdele po teh slabih petih urah spanja. Groza.
V posteljo sem šla nekaj čez tri in še enakj časa je trajalo,da sem zaspala,vmes šla 2x na wc,skratka polom od noči.

amy26,revca boga. A ti tud? Ti si imela pa še bolj pestro kot jaz. Saj bo danes ponoči bolj mirno.

majcika je bila pa res expresna. Mene prav zanima kako bo potekal moj porod,no,saj bom kmalu vidla.

tejčica,ne nič več sladko ne spančkam,imam pa občutek da se bom čez dan samo prekladala po sedežni. Sem pa hudiča obljubila tašči,da grem z njo v šoping,seveda sem jaz šofer,ker ona ne vozi. Kj pa zdaj? Jaz si moram pa glavo oprat pa.... Bom vidla kaj bodo tašča rekliuser posted image .

Mož že vidim,da je izginil v trgovino po sveže žemljice. Je res pravi cuker pa kaka rožica bo sigurno tud padlauser posted image danes za praznik.

pikca,tud jaz držim pesti,da dobro opraviš.

Zvesta,upam,da bo vse ok s tvojo kolegico in otročkom. Javi,ko bo kaj novega!

No,punce,še od mene enouser posted image rožico danes dobite,ker ste tako pridneuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5536
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:15:28   
dolgolaska
MAJČIKA...
ČESTITKE ZA PUPICO!!!  user posted image    user posted image    user posted image   user posted image  


TINAAJA...ja pri mojem malem so gibi tudi prisotni,vendar čisto drugačni kot so bili...Bolj čutim kot kako pritiskanje,ki ga čutim jaz,vzunaj na trebuščku pa jih skoraj ni videt!!!...jah pomoje ima mali bolj malo placa pa samo še "tlači"
 user posted image   user posted image   user posted image  
 
SIBIL...super da si že nazaj.....še se kaj javi!!!
 
SONČEK78...a si še v enem kosu????
Jaz še vedno.....čakamo,pa čakamo.....
 
DRAJA...ti si mi za danes naredila rezervacijo...jaz sem plačala karto za Rim...ampak zgleda da bo oz. je let odpovedan "zaradi vremena,ali nekaj...",vsaj tako kaže!!!
user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image
Daj takoj sedaj mi naredi rezervacijo za naslednji let!!! 
 user posted image    user posted image   user posted image
 
 
LP!user posted image

< Sporočilo je popravil dolgolaska -- 8.3.2007 9:16:59 >

(odgovor članu vms)
Neposredna povezava do sporočila: 5537
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:16:27   
dskubin
Kako lepo, še en parček je prijokal odkar me ni blo tle gor. Zdej bi pa jaz že tudi, pa še ni naše letalo pripravljeno user posted image

ksenjica78, čestitke za Samota! user posted image

majcika, čestitke za Tijo! user posted image . Je pa res šlo hitro.

Vsem ogromno cartanja, pa da bi bli čimprej doma.

Se še kaj javim danes, ampak bolj na kratko, ker sva z najinim škratkom cel dan sama doma, pa mi mali ne da ravno veliko prostega časa. user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 5538
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:18:53   
dolgolaska
JJASNA...kako pa si ti???
Si še vedno za 15-ga???????????

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5539
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:20:29   
Anonimen
Ojla cvekice user posted image

No nas vecrajsnji prvi ctg ni pokazal nic.Me pa zdaj prvic ni vaginalno pogledala tako,da se mi niti sanja ne ce je v siski ze kaj odprtega al neuser posted image ...Naslednjo sredo imam spet.Danes sem pa sanjala,da sem imela carski rezuser posted image .Upam,da do tega pol res ne bo prislo,ker bi vseeno najraje rodila naravno....Svakainja je pa vceraj sanjala,da naj bi en tedne prehitro rodila.Bomo videli potem to pride glih na 17ga takrat pa ze tudi user posted image zacne z dopustom tako,da bi kar sprejela tisti datumuser posted image .

Ksenjica 78 cestitke za Samota user posted image user posted image user posted image .Uf mislim,da bom jaz tudi na zacetku nerodna ker gre za prvorojenckauser posted image user posted image .Ampka bomo ze uspeli
user posted image


majcika cestitke za malo princesko user posted image user posted image user posted image

Lep dan zena vsem user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5540
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:20:41   
Žabika
Čestitke novim mamicam - Ksenjica78 in majcika! Lepo se cartajte!

Ksenjica78: s čem so ti pa sprožali porod in kako je to zgledalo - si bila kar notri, ali so te spustili domov???

Kje pa je dolgolaska - mogoče tudi v P?

skačica: upam, da si kaj zaspala, drugače je pa dan itak čist zaspan, boš pa čez dan kakšno urico notri prinesla.

tinaaja: moj Juniorček se tudi malo drugače premika, čeprav se še vedno ful! Tolažim se s tem, da je ena že zdavnaj mamica malo nazaj napisala, da je njen otročiček, še ko je bila glavica že zunaj, še kar kravaliziral po trebuhu. No samo domišljam si lahko, kako v tsitih bolečinah to čutiš! user posted image
Je pa majcika res hitro opravila! Jaz bi tudi!

vrtnica30: številke imaš na ZS!

No moje stanje s H je pa danes super! KOnčno sedim brez bolečin! Ampak ne smem se preveč hvaliti, da se ne bo takoj spet poslabšalo.
Če bo do popoldneva ok, bom šla pa malo na sejem pogledat! Tudi midva kupujeva hiško, pa bi zato pasalo malo učke napasti!

Zdej pa ven z mojim user posted image , pa še v knjižnico bom malo skočila!

Lepo preživite dan,
Ž.


(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 5541
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:24:26   
Žabika
No med tem, ko sem pisala prejšnji post, se je pa dolgolaska javila! Dolgolaska, sej v tako slabem vremenu pa še za letet ni! Ppčakamo na sonček!


(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 5542
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:26:10   
dolgolaska
ŽABIKA....mah kje v porodnišnici....
...sem jezna kot   user posted image    user posted image   user posted image   ....
Je let odpovedan....user posted image    user posted image    user posted image   ....
Sem se že prijavila za naslednjega....user posted image   user posted image   user posted image
 
 

KSENJICA..ČESTITKE ZA SINETA!!!
 
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 5543
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:43:40   
Barči78
No, da vas še mi malo pozdravimo,
Berem, da je vedno bolj pestro pro marčevkah, zato čestitke vsem novopečenim mamicam.

Mi smo v redu, samo kriza je z Nejo. Ne morem verjeti, da je vse skupaj tako zelo slabo sprejela. Žana ima sicer ful rada, ga boža in lubčka, samo mamico je pa čist odklopla. Ful je jezna name, in se ji moram res počasi približat, da mi sploh dovoli, da jo pogledam. user posted image  Kriza, men je tolk hudo, da bi skoz jokala. Zdele k je mož na očetovskem dopustu, se samo še dere ati, ati. Mami je tud oblečt več ne sme. Za vsako stvar se dere, je skoraj nič, trmari naokoli. Grozna je. Čisto drug otrok. Res imam bolj malo časa zanjo, ker se ful trudiva z Žanom, da bi se olno dojila in imam občutek, da se več kot polovico dneva dojiva, potem še dodajava, ker kar ni in ni mleka, pa skoz pije. Ful mi je čudno, ne vem več kaj naj storim, da bo vsaj mleka več in posledično tudi časa za Nejo več.

Upam, da bodo vaši malčki z več razumevanja sprejeli bratce oz. sestrice, ker mene res boli srce, ko me takole odriva. Upam, da čimprej mine, kajti drug teden bom sama z njima in ne vem kakonam bo šlo. Me je že zdaj strah. Mogla sem mal pojamrat.

Nič, vsem, ki še čakate na porod, vam želim, da čimprej mine, čimmanj bolečin, sicer pa hitro pozabiš, ko dobiš štručko v roke.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 5544
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:44:20   
VRTNICA30
Žabika in MooEve 
hvala za podatke.

Zdaj pa mal šibam v trgovino, ker je naš hladilnik že čisto prazen.

Čestitam vsem ženam za 8. Marec.user posted image user posted image user posted image user posted image

lp,

_____________________________

PA SMO DOČAKALI NAŠO PRINCESO NUŠO.

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 5545
   RE: Marčevke
8.3.2007 9:57:39   
tinaaja
Barci, joj, malcka je malo ljubosumna a.. Ma saj je nekako normalno, da iz 100% pozornost, pride na pol... Ampak se bo ziher uredilo s casom, sploh ko se boste z Zanom vpeljali v novo zivljenje in bo vec casa.  Glede dojenja pa res priporcam prostovoljke pri LLL.

Dojenje - ce katera se ni brala, je meni tole ful vsec: http://www.dojenje.net/vprasanja.htm

Zabika, no super, da je s H bolje in naj le tako ostane oz gre samo se na boljse

A morda kaksna pozna dober link na baby handling, kako pravilno dvigovat, polozit,... dojencka?

LeINA, no super, da si prestala CTG uspesno.. jaz o sanjah raje sploh ne bi, ker sem imela ze grozljive Ampak vsaj pomen teh grozljivih sanj je pozitiven (smrt).. Fuj.. Tko da CR je se OK.

(odgovor članu VRTNICA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5546
   RE: Marčevke
8.3.2007 10:00:37   
urla
barči78  - kar se mleka tiče; jej čim več polente ker dela mleko (preizkušeno in deluje, mleka kot pri kravi). Probaj pa tudi čaj za dojilje (hip pa mogoče še kateri drugi). Ne pozabi velikoooo piti  in dobro jesti.
Glede ljubosumja pa to - moja G je imela isti problem. Rešila ga je tako, da je malega smo dojila vso ostalo skrb (previjanje, podiranje kupčka, kopanje, uspavanje...) je prevzel očka. Mamica se je pa takrat posvetila smo hlerki. Sta risale, šle na sprehod, v trgovine, prepevale.... V nekaj dneh se je stanje normaliziralo. Probaj tudi ti, saj ni kaj izgubiti.

Vsem novim nenosečkam pa čestitke za male štručke.

(odgovor članu VRTNICA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5547
   RE: Marčevke
8.3.2007 10:03:07   
amy26
Barči78, Neja bo že sprejela Žana sam malo več časa potrebuje, do sedaj je bila edinka navajena da imaš čas samo zanjo in zdej odenkrat je še nekdo ki si mora z njim deliti mamico, sej bo samo čas je potreben.
Ti se pa ne smeš zaradi tega preveč obremenjevati ker to res negativno vpliva na proizvodnjo mleka, poskusi čim več počivati in Žanu raje dodaj kakšen obrok dodatka tudi vmes da se ti lahko malo spočiješ in da ne boš po cele dneve samo dojila ker to je tudi kar napor.

Tudi jaz se odpravljam v mal večjo nabavo, skrinja se je skor spraznila, hladilnik pa glih takouser posted image  tako da je potrebno narediti mal večjo zalogo.

(odgovor članu VRTNICA30)
Neposredna povezava do sporočila: 5548
   RE: Marčevke
8.3.2007 10:16:15   
MoonEve
Tinaaja: na Baby center - videos je kar nekaj filmčkov, kako ravnati z dojenčkom v različnih situacijah. Našla sem pa tudi tole hrvaško stran s fotkami: KLIK. Upam, da pomaga.


Čestitke ksenjici in majčiki!!!!!
user posted image user posted image user posted image

Ravno sem brala o amnioskopiji vse možne odgovore od Pušenjaka na med.over.net in ugotovila, da to delajo rutinsko pred PDPje samo še v Kranju!! Da drugje, če otroček lepo brca (vsaj 10 gibov) + če je še dovolj plodovnice (preverijo z UZ), ni indikacije za AS. user posted image Lahko pa z AS, če je MV še zaprt in trd povzročijo krvavitve.. Ajoj... Imam jo v ponedeljek pa ne vem, kaj naj si mislim o vsem skupaj. Jutri pa dobim izvid za streptokok in če bo slučajno pozitiven, se pa AS itak ne izvede.

Tudi jaz pošiljam vsem eno rožico in vam želim, da vas dragi čimbolj razvajajo (pa ne samo danes )user posted image

user posted image




_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5549
   RE: Marčevke
8.3.2007 10:46:56   
babri
ojla user posted image in mamice.
seveda najprej čestitke za novo dojenčico. user posted image bravo majička.
Barči, sej bo, boš vidla. sicer tud mene mal skrbi kako bo Timon sprejel dojenčka, ampak če je vsem uspel bo tud nam. glede mleka pa res- kupi čaj za dojenje in čim več pit, pa počivat.

V soboto pa kot sem rekla odhajam v rim. za dragega in sineta sem vse pripravla. Hvala bogu živimo v isti hiši z mojo mami, da mu bo lahko priskočla na pomoč. ga je kar mal strah kako se bosta sama znašla, mene pa kako bom brez njiju.



(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 5550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?