|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pozna kdo te kraje?
11.3.2007 10:42:40   
tina104
Odločamo se, kam bomo šli na morje in zdaj smo prišli do tega - okolica Zadra ali otok Pag. V redu apartmaje sem našla v naslednjih krajih: Metajna, Povljana, Pag (na otoku Pag) ter v okolici Zadra: Ljubač, Posedarje, Sabunike.

Torej - je že kdo kje tu bil? Kako je? Res tako lepo kot na slikah, npr.:

http://www.apartmani-biskup.com/apartmani.htm

??

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pozna kdo te kraje?
11.3.2007 10:54:25   
Lunc_a
Mi smo bili v zadru,bolj natančno v Zatonu in nam je bilo super.

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pozna kdo te kraje?
11.3.2007 11:09:07   
Blacky30
Že dvakrat smo bili v Ljubaču in nam je bilo zelo všeč. Zelo mirna vasica z zelo malo nočnega življenja, 1 picerija in 1 kafič, to pa je tudi vse. Je pa super za sprehode, trgovina je blizu in poceni. Do Zadra pa je z avtom 10 minut. Smo pa bili preko spletne strani Apartmajev Planik.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pozna kdo te kraje?
11.3.2007 16:42:49   
Njuškalo
Jaz še nisem bila v teh krajih,vendar kot gledam,so apartmaji zelo lepi,pa tudi ne preveč dragi.Jaz imam navado,da si vedno uredim preko spleta za dopust in to direktno z lastnikom.Si pa vedno sprintam vse e-maile,če slučajno pride do česa,kar se nismo zmenili,da lahko dokažem,kako je bilo dogovorjeno.Enkrat sem imela izkušnjo,da so hoteli apartma zaračunati dražji,kot je bilo dogovorjeno,pa jim ravno zaradi tega ni uspelo.Sicer pa imam same dobre izkušnje,apartmaji so taki kot na sliki,moraš pa slike dobro pregledati.Načeloma se pa ravnam po občutku,če začutim ,da je to to,potem grem kar v akcijo.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pozna kdo te kraje?
13.3.2007 23:52:32   
Rožica I
Blacky30- daj, kakšne linke napiši, prosim! Ne najdem zadeve user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pozna kdo te kraje?
14.3.2007 20:10:01   
tina104
http://apartmani.planik.hr/detaljnije.php?broj=ap-11&lang=hr

Mislim, da je to to, o čemer govori Blacky.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pozna kdo te kraje?
15.3.2007 0:42:05   
Rožica I
Hvala, Tina 104!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pozna kdo te kraje?
21.3.2007 17:42:08   
Blacky30
Ja, točno v tej hiši smo bili. user posted image
Hvala tina104!user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?