|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
11.3.2007 16:30:57   
Anonimen
Moji pikici včasih namesto svečke nesem kakšno drobno stvar na polje belih vrtnic(Mb).Čisto na začetku sem ji nesla križek,pa ko sm prišla naslednjič,ga nisem našla,pa sm pač mislila,da zaradi tega,ker je res bilo veliko stvari takrat tam.Pred kratkim sem ji nesla keramičnega angelčka,pa tega in tistega križeka drugič,ko sm prišla,ni bilo tam.Potem sm prejšnjič dala rožice v lončku,pa jih danes spet ni bilo-za te je zelo možno,da so v času,ko me ni bilo,že ovenele,pa jih je kdo pospravil.Sam ostalo pa ne.In danes je bilo tam res veliko manj stvari,kot ponavadi,tak,da sm pogledala,kje so stvari,namenjene moji zvezdici.Pa jih ni bilo.

A to kdo čisti al kaj?

Ta stvar me je danes kar malo potrla!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
11.3.2007 20:28:26   
triša
Moja mami je nesla na naš grob ikebano z lepim lončkom pa ga čez dva dni ni blo več. Verjetno da res kdo čisti, saj veš kak mislim.
Jaz mislim da to kradejo, ker ti noben danes več ne spuca groba če mu ne plačaš. Sicer pa kdo ima pravico sploh čistit tvoj grob če mu ti osebno ne dovoliš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
11.3.2007 20:31:24   
BLAŽIKA
Ja na žalost se je tudi to začelo dogajat. Tudi pri nas zginjajo stvari iz grobov.user posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
11.3.2007 22:30:51   
eya
Česa vse niso ljudje zmožni user posted image  Jaz sem že večkrat slišala, da v Parku zvončkov na Lj Žalah izginjajo pliškoti, ki so jih starši prinesli svojim angelčkomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
11.3.2007 22:52:57   
anajmad
Iz groba mojgauser posted image Vida ,non stop kradejo stvari. Pred dvemi leti so mi ukradli angelčka,potem sveče,zdej na koncu pa še ikebano. Mislim,no coment.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
12.3.2007 19:02:10   
minabo
Tudi v Parku zvončkov v Ljubljani je podobno. Mojemu Vidu večkrat nesem kakšno igračko in sproti vse pokradejo. Za božič sem mu nesla čisto preprostega angelčka(da ja ne bi pritegnil preveč pogledov),pa je izginil. Pa avtomobilček(tudi čisto mali), pa vrtnice iz gline...Žalostna sem zaradi tega. Zdaj, ko smo imeli obletnico, sem nesla igračko, napisala gor njegovo ime in zaenkrat je še tam. Upam, da bo ostalo. 

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
12.3.2007 19:26:55   
TheAngel
Pa kako taki ljudje lahko spijo?
Groza.

_____________________________

Kako lepo je biti v troje...

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
13.3.2007 8:21:09   
caillou
Kaj si tudi ti ostala brez svoje pikice user posted image ? Tega pa nisem zasledila.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
13.3.2007 8:50:21   
Anonimen
Ja,žal sem tudi jaz.Tega mi v vsej bolečini ni bilo razglašati javno.Itak že samo po sebi preveč boli.Ampak je vsak dan boljše.In sedaj imam tudi jaz svojo zvezdico na nebu.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
13.3.2007 9:24:08   
muška
Žal mi je zate aspirin, prav tako za čisto vsako, ki je to doživela. Žal ne vem kje je polje belih vrtnic, bi se pa vsekakor pozanimala, kdo ta parkec ureja in mogoče bi ti oni znali povedat, kaj se zgodi z angelčki, igračkami,emblemčki,... ki izginjajo user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
13.3.2007 10:24:55   
bambi
Tudi moja Lea ima svoj prostor na Polju belih vrtnic in velikokrat sem že nesla tja medvedke, angelčke...... vsi so izginili. Ne vem kako lahko nekdo s takšnega prostora odnaša stvari, upam, da si jih vzamejo vsaj otroci, ki pridejo k svojim sestricam in bratcem, ker njim je oproščeno, sem pa že videla starejše omike, ki si lepo naberejo stvari po raznih grobovih in jih dajo potem na svoje......

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.3.2007 13:55:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bambi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
16.3.2007 23:19:25   
pravljica
po moje je edina rešitev, da na stvari na veliko napišete ime ali kaj podobnega user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
17.3.2007 19:07:20   
Strawberrie Cherrie
Joj, kako žalostno user posted image user posted image

Kaj pa če poizkusiš pritrditi stvari na križ?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
26.3.2007 21:21:19   
Zamima
user posted image  grozno da bi se jim prsti posušili in roka odpadla user posted image ,.... jaz imam od lani na grobu enega lepega belega angelčka, ki sem ga sama nardila, zaenkrat na srečo še ni dobil nog ali kril.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
26.3.2007 21:24:05   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

po moje je edina rešitev, da na stvari na veliko napišete ime ali kaj podobnega user posted image


Mene zmoti že to, da kdo prestavi sveče user posted image , pa hudiča no!, če prideš prižgat svečko jo postavi na ploščo, kjer je prostor, postoj za minuto in idi.Neeee eni morajo prestavljat čisto vse kar je na grobu - jaz sem pa tako alergična na to, da sem že imela v mislih, da bi napisala en listek na ploščo, da naj se ne dotikajo stvari, ki stojijo na plošči user posted image  
Eni ljudje so res brez olike!

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
31.3.2007 17:13:11   
Lusa
pri naši Ajšiki na grobu zaenkrat vse ostane na mestu ,je pa res ,da imamo grob na podeželju ,kjer se ne giblje takšna masa ljudi.
ko sem bila na grobu v Nemčiji ,kjer je pokopan moj bratranec ,sem zasledila na grobu 1letnega fantka pismo ki ga je napisala mama hudobnim ljudem ,ki kradejo.Pismo je bilo napisano tako polnih čustev ,da se človek lahko samo zamisli in zjoče in od takrat naprej jim več niso kradli(mi je teta povedala).

Tudi jaz bom napisala pismo ,ga zalepla v selotejp ,če se bodo začele dogajat čudne stvari.Upam ,da ne ,ker bi bila zelo user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
31.3.2007 17:24:16   
Taula
Eni so pa res brez morale. user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
9.4.2007 18:56:23   
mika
aspirin, žal mi je za tvojo pikicouser posted image

LUSa, na podeželju so ljudje drugačni. pravzaprav se bolj poznajo in imajo več spoštovanja do tuje lastnine.

v mestu pa je masa ljudi in žal se med njimi najdejo tudi takšni tatovi, ki jim ni popolnoma nič sveto.

lani, ko sva z možem prišla na grob njegovih starih staršev, na dan mrtvih, je bil grob prazeeeeen. sva ga pa uredila že prej in en dan pred 1.11, sva bila tam pa je bilo vse na mestu.
prejšnji teden pa smo ostali brez nasada. ma vsako leto moramo večkrat na novo rožice nasadit, ravno zaradi kraj.

tudi jaz pravim, naj se tem ljudem roka posuši.

baje bo na mb pokopališčih videonadzor, tako da upam, da se bodo kraje nehale.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
10.4.2007 16:23:51   
študentka Mici
Mene pa nekaj zanima, ali je polje belih vrtnici in Park zvončkov prav pokopališče malčkov ali je to samo simbolno? Prosim ne mi zamerit, vendar me zanima? Tudi meni je žal za vse mamice, ki ste ostale brez svojih sončkov, kajti to je nekaj najhujšega, kar se ti lahko zgodi v življenju. Lp

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Polje belih vrtnic(mb)-kdo?
11.4.2007 6:17:06   
Solzice
Parka sta prav pokopališči oz. prostor za raztros pepela. Hkrati pa tudi spominiski park za vse tiste, ki svojih otročkov nimajo na pokopališčih. Tako na Polju kot v Parku lahko preberete ploščice z letnicami otrok, ki bi sedaj bili že odrasli. Za žalovanje ni nikoli prepozno.S tem so dobili žalujoči starši svoj prostor, kjer jim je "dovoljeno " biti žalostno.Pred otvoritvijo je tudi spominski park v Celju, v nekaterih drugih večjih mestih pa potekajo dogovori, mnenja ... v dveh mestih je že obstoječ del iz preteklih let vendar v slabem stanju.   lp 

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?