|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali naj?
16.3.2007 19:37:45   
Anonimen
Imam majhen problemček. Laske imam že kar dolge in če bom šla k frizerju, bom spet imela kratke, ker mu bom rekla takoj, ko ga bom videla: striži! Pobarvti pa se moram - skrajni cajt.
Kupila sem si že barvo - neko rjavo - in poleg še tisto za pramene. Sedaj pa ne vem, če se naj pobarvam, ker me je pošteno strah, da ne bo izgledalo ravno tako koti bi si želela.user posted image

Kaj naj naredim????? Dilema, ne?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:42:03   
Anonimen
Jaz bi se na tvojem mestu pobarvala, če pa ne bo dobro greš lahko še zmeraj k frizerju popravit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:43:25   
Strawberrie Cherrie
Jaz bi si na tvojem mestu dala gor samo rjavo barvo.
Folk je itak že preveč poprameniran (tole ti je beseda user posted image ), tako da jaz pramenov niti nočem več user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:46:08   
Anonimen
Sam rjava mi bo pretemna. Saj si nisem hotela narediti tistih "vidnih" pramenov, ampak take - nežne - odtenek ali dva svetlejše.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:47:10   
Felicity
Kot ninny - barvaj, če zariješ, bo pa itak frizer popravljal. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:49:35   
Marogica
Ne, če imaš dve levi roki in nobenega smisla za lase barvat(kam, kako pramene, koliko "debele"...)-tako kot jazuser posted image
Ja, če obvladaš stvaruser posted image






_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:49:42   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: raho

Sam rjava mi bo pretemna. Saj si nisem hotela narediti tistih "vidnih" pramenov, ampak take - nežne - odtenek ali dva svetlejše.


A imaš sedaj pramene? kakšno barvo pa imaš sedaj? Če imaš temno rjavo + pramene, bi jaz dala preko samo par odtenkov svetlejšo rjavo, ki se bo na pramene itak drugače prijela, kot pa drugje. Sicer nisem stručko, ampak jaz sem vedno tako delala.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:50:37   
Anonimen
Barva? Pojma nimam - nekaj med rjavo in rdečo z nekaj malce svetlejšimi prameniuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:52:57   
Strawberrie Cherrie
Idi k frizerju. user posted image ->
Letos na tony&guy frizeraju v Londonu so povedali, da so ful trendy punk pričeske z izrazitimi ravnimi linijami user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali naj?
16.3.2007 19:59:41   
Anonimen
Grem probat. Sem pa tudi že klicala mojega ljubega frizerja, če je jutri dopoldne v salonuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Čez kakšni dve uri poročam, kakšno sruser posted image  sem si naredilauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali naj?
16.3.2007 20:01:58   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Kot ninny - barvaj, če zariješ, bo pa itak frizer popravljal. user posted image


se podpišem. user posted image user posted image

Sprobala sem in je to popravljal frizer, če ti rata pa naslednjič pridem na prakso.user posted image user posted image

Aja sory sej vidim že ustvarjaš. No držim pesti

< Sporočilo je popravil mala maja -- 16.3.2007 20:03:15 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali naj?
16.3.2007 20:02:50   
Strawberrie Cherrie
Raho, upam, da jutri zjutraj nimaš službe.

Sicer pa -> jaz nikakor ne dvomim v tvoje sposobnosti, zato vsaka ti čast user posted image user posted image user posted image

Pa poročaj!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali naj?
16.3.2007 22:46:33   
pety78
Jaz sem se pa včeraj sama strigla. user posted image user posted image user posted image user posted image Pol vidite, da je z mojimi lasmi res kriza. Imam na srečo dolge in stopničaste, da se ne opazi, da ni tako, kot bi naj bilo. user posted image user posted image user posted image

Raho, poročaj kako florescentno barvo maš zdej na buči? Ziher si zajebala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali naj?
16.3.2007 22:58:37   
mala maja
no a je uspel al ne????user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali naj?
17.3.2007 17:02:44   
Anonimen
Operacija uspela, pacient preživel.

Sam sem pša spet z osovno barvo skiksala - spet mi nekaj na rdeče vleče. Mah, tako je to, ko imaš rdeči pigment na glavi.user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali naj?
17.3.2007 17:03:49   
Strawberrie Cherrie
Bravo Raho user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali naj?
17.3.2007 17:08:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Operacija uspela, pacient preživel.

Sam sem pša spet z osovno barvo skiksala - spet mi nekaj na rdeče vleče. Mah, tako je to, ko imaš rdeči pigment na glavi.user posted image

user posted image Če bi prebrala tole temo, preden si se pofarbala, bi ti ziher rekla, da se ne sama, ker boš najverjetneje rdeča ven prišla. Tako kot sem jaz oranžna prišla, pa sem se z blond pobarvala.user posted image
No, važno, da ti je všeč.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali naj?
17.3.2007 17:13:10   
Anonimen
Mah, osnovna barva je pri meni tako tako - (ne ona za pramene) - imam rdeč pigment v laseh. Dooostiii rdečega pigmenta. In če si trofim barve (rjava brez rdečega pigmenta) mi takoj potegne na rdeče. Pa sem si kupila neko orientalsko Safir barvo - se mi je zdela sumljiva, ker je pisalo orientalska (čeprav je barva temna kava) - se mi je zdelo, da bo imela nek rdečkasti pridih... In evo! za tovrstna sr. sploh ni treba biti frizer.user posted image

Prameni pa so OK. Dobiš kapico in kvačko pa se ful enostavno naredijo - še sreča, da so mi zaradi osnovne farbe malo na rdečkasto zgrabili (si nisem pustila dolgo gor, da ne bi ila blond).

No, moj pravi, da je v redu in da izgleda tako kot pri frizerju. Sedaj pa grem, da mi moj postriže koniceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali naj?
17.3.2007 17:14:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Jaz sem se pa včeraj sama strigla. user posted image user posted image user posted image user posted image Pol vidite, da je z mojimi lasmi res kriza. Imam na srečo dolge in stopničaste, da se ne opazi, da ni tako, kot bi naj bilo. user posted image user posted image user posted image


Jaz se tudi včasih sama strižem. Sploh včasih sem se. Enkrat ali dvakrat celo iz dolgih na kratke.

Drugače pa se da rdeči pigment premagat, samo barvo s sivim odtenkom je treba izbrat. Pri blond je to pepelnata.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali naj?
17.3.2007 18:15:33   
Strawberrie Cherrie
Pa seveda šampon, ki ubija pigment - like Loreal Silver.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?