|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr.Veingerl???
4.10.2004 8:51:20   
mehurčica
Mariborčanke, bi lepo prosim delile mnenje o tem ginekologu!? Mislim pa tamlajšega!

Lp:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dr.Veingerl???
4.10.2004 9:02:10   
ronja5
Ojla!
A starejši še dela? Sem bila pred desetimi leti pri mlajšem na amnioskopiji. Takrat so krožile govorice da je grobijan.Sem se fuuul bala, ko sem čakala na pregled.Ampak se je izkazalo, da je bil strah odveč! Vse je bilo OK! Taka je moja izkušnja,čeprav že malo zastarela! HA HA HA !

LP! :rozica::rozica::rozica: Ronja

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dr.Veingerl???
4.10.2004 9:43:27   
MINEJA
jaz sem bila enih 2x pri njemu na UZ in se mi ni zdel OK. Najbolj me je motilo, da je samo gledal v tisti ekran in sam sebi razlagal, nama z atijem pa prav nič ... Drugače pa ga ne poznam ... Hodim k dr. Završnikovi v bolnici pa, ko sem bila v rizični pa sem bila pri dr. Pelkičevi in dr. Japlju.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dr.Veingerl???
4.10.2004 10:21:42   
tinka-pepa
jaz sem naletela na njega ko sem v 8 mesecu padla, naredil mi je UZ, bila se zadovolna z njim...

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dr.Veingerl???
4.10.2004 10:47:21   
malika
Jaz imam izkušnje z njim samo ko sem ležala v bolnici in to najprej v nosečnosti in potem še enkrat po porodu. In obakrat sva prišla v konflikt.Pa nisem ravno zgovorna:zmeden:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dr.Veingerl???
4.10.2004 11:18:12   
*
Drugega zdravnika izbrat!!!!!!!
;)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dr.Veingerl???
4.10.2004 17:11:13   
frutka_
Hm, meni se je zdel prav simpatičen in zgovoren. :ups:

Ko sem bila v bolnici me je na UZ pregledoval in bil full prijazen, vse mi je razložil, še pohecal se je.:)-

S kulijem je pokazal na ekran UZ-ja in vprašal kaj vidim. Jaz sem rekla da se mi zdi da lulija. On pa je rekel, da taki mačo pa še ni...hahaha!;):)-:)-;)

Jaz sem iz večih strani slišala, da je zelooo vredu in da je pravi stručko!
Priporočam!:love:

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dr.Veingerl???
4.10.2004 19:58:27   
Urška*
Ojla!

Meni je delal pregled nuhalne svetline. Meni se je zdel vredu. Brez pripomb.

LP:)

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?