|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
23.3.2007 12:56:50   
Anonimen
Jaz grem danes v H&M. Ampak smo po ene hlače za malega in eno črno majico zame. Pa še v Zaro po ene hlače za Tiborja. Imam že vse ogledano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
23.3.2007 13:00:11   
Taula
Jaz grem danes v H&M. Ampak smo po ene hlače za malega in eno črno majico zame. Pa še v Zaro po ene hlače za Tiborja. Imam že vse ogledano.


Hitro pejd, da ti ne razprodajo vsega.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
23.3.2007 13:54:56   
Blink1
Jaz sem se pa včeraj pičla v Madonnina sončna očala...mater

user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
23.3.2007 14:11:20   
Taula
Všeč so mi. Kolk pa stanejo?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
23.3.2007 14:19:56   
Blink1
30 ojrov...sem pa vprašala floor managerko v H&M, ki hodi na moj tečaj angleščine, če so vsaj kvalitetna, ker krš si lahko za 10 ojrof kupim, pa je rekla, da so OK.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Je bila aktera zadnje čase kaj v H&M?
24.3.2007 9:24:10   
Anonimen
A take krinoline se nosijo user posted image  user posted image .

Bom šla probat, se mi zdi, da se bom v njej počutila kot debela goska user posted image  user posted image  pa nimam kakšnih hudih zalog maščobe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 13:38:10   
Anonimen
Kako, da ni nic za fantke? Mene mora user posted image  vsakic stran zvlect iz oddelka 86-122, ker vsakic najdem vsaj kaksno majcko za malega .. pa jih ima itak ze 'miljon'.

Majo take fajn oranzne, bele, modre, olivno zelene poletno/pomladne hlace, ki se lahko v 3/4 zavihajo, majcko s snoopyjem, crtaste zivih barv, lepe srajcke, lepe jopice, kavbojk kokr hoces in kul modeli, 3/4 tanke poletne hlace v vseh barvah + pisane itd. Ne vem, ce pa v temu, kar je trenutno nic ne najdes, pol pa res ne vem, v kaj bi ga rada oblekla user posted image  Pa jaz gledam samo zive barve, predvsem oranzno in take ..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 13:44:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: domci

Tiste, ki ste z Lj. ali pa okolice 29.3 se odpre novi HM na Čopovi v Lj. tam zraven Millerja bo full večji, kot v city parku. Že komaj čakam


Ja, ampak ne bo otroskega .. juhej! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: romy

Ha,ha...ravno sem hotela odpreti temo o tem.
Nisem ravno iz Ljubljane, pa da se ne bi zastonj vozila. t
Tut mene to ful zanima, rabim zlasti za fantka in seveda zame user posted image


Imajo, verjemi. No, vsaj za moje pojme. Veliko je oranzne in zivih barv .. ce hoces, ti lahko fant poslika, kaj sva malemu kupila zdaj ..

LP

(odgovor članu domci)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 13:44:59   
Anonimen
V H&M je res vse živo, je pa diskriinacija pri otroških jaknah: za punčke kolikor hočeš, za fante od št. 92 do 134 (nekaj takega) samo ene 3 iz lanske sezone. In to a la "kr neki".

Sem pa v Zari fajn zaprte, mehke usnjene sandale za Tiborja dobila. Sicer vem, da se bo drl, ker jih bo moral nosit, ampak jih bo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 14:06:33   
Anonimen
Splisni, ja, jakne majo ful slabo izbiro, sicer pa tut tiste punckast eniso najbolj fajn - take polivnilaste neke cudne, kaj pa vem user posted image  Pa tele fantovske jakne enkrat imajo, enkrat nimajo, kokr naletis. Mi smo kupili rumeno, ker oranzne ni bilo, cez dva tedno so pa imeli polno oranznih itd. ...

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 15:59:57   
Anonimen
Tako kot sedim pred tem računalnikom, nisem našla v št. 98 popolnoma nič, da bi lahko bila skombinirala. Vzamem zeleni spodnji del trenerke (ki ga za čudo najdem), hočem vzeti zraven majice - imajo 92 in 104, 98 pa neuser posted image . Vzamem oranžno majico (2 pakirani), nikjer za user posted image ni kratkih hlač v 98. Vidim Snoopyjevo majico, mu hočem vzeti, premečem celo polico, imajo vse številke, samo 98 ne.

Mah, grem v Graz enkrat v teku teh dveh tednov. Upam, da tam kaj imajo tudi v 98.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 20:07:55   
Magi*
zato sem jaz zadnjič imela srečo, ker naši mali velikanki kupujem že št. 104. 98 ji je zdaj glih za glih. vsaj ona ne bo imela težav s krajšanjem hlačuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 20:11:45   
rija
jaz sem bila prejšnjo soboto v grazu in iz ene kapice je ratala tista največja vrečka, samo za malega seveda...user posted image  pa še kontrolirat sem se mogla prav pošteno...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 23:08:51   
skokica01
IZVIRNO SPOROČILO: raho


Sam zdaj pa spet prihaja klasični problem: Kaj obuti zraven?????user posted image


Easy - črne salonarje z elegantno ozko peto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 23:15:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Splisni, ja, jakne majo ful slabo izbiro, sicer pa tut tiste punckast eniso najbolj fajn - take polivnilaste neke cudne, kaj pa vem


Ne ne, za punčke zdaj imajo ful dobre, bombažne, platno, za fante imajo pa take kot bomber, ki bi jo jaz Tiborju takoj kupila, ampak imajo samo od 134 naprej. Ja, za tamale imajo pa te plastične, a la anorak varianta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
24.3.2007 23:45:57   
Anonimen
Aja, tistega oddelka od 122 naprej pa se ne gledam pr fantkih user posted image  Se pa nekaj bezno spomnim, da sem vidla tiste jakne za punce, samo mi najbrz niso bile pretirano vsec user posted image  

Raho, midva sva eno majcko gledala 2 tedna, da so jo dobili 98 .. vse ostalo sva dobila takoj. user posted image  

Edino stumfi so mal problematicni.

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
25.3.2007 11:26:12   
tinkamiška
V Celju še imajo tiste oblekice od Madone, sem bila ravno včeraj in jih poskušalauser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Je bila aktera zadnje časse kaj v H&M?
26.3.2007 10:00:31   
domci
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: domci

Tiste, ki ste z Lj. ali pa okolice 29.3 se odpre novi HM na Čopovi v Lj. tam zraven Millerja bo full večji, kot v city parku. Že komaj čakam


Ja, ampak ne bo otroskega ..




Opa res ne bo otroškega prava sramota jaz pa že tako vesela, da bom mela tako blizu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?