|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   STANOVANJE
5.10.2004 21:45:01   
*missy*
Nebi rada delala ne vem kakšne reklame in nočem da bi me katera napadala da to ni pravi forum!

Rada bi samo pomagala - če bi seveda šlo - kaki družinici ki išče stanovanje -

- gre za stanovanja v TRŽIČU (gorenjska)- center.

So stanovanja različnih velikosti od garsonjer do trosobnih. Stanovanja so nova in meni izredno lepa - sedaj se še večinoma pospravljajo (moje delo) ampak meni so res zelo všeč.
Eno stanovanje je naše(od podjetja) - le ta je dvosobno in bi ga jaz najraje prodala, so pa še druga stanovanja v lasti drugih firm.

Tiste, ki ste z gorenjske mislim da veste kje to je, za ostale pa vam povem da je to približno 20 min. do Lj .

Če vas zanima pišite!!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   STANOVANJE
5.10.2004 21:47:41   
Anonimen
missy, a si bila pred kratkim ali pa si aktivna kolikor toliko na MONu?:)-

(odgovor članu *missy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   STANOVANJE
6.10.2004 0:05:32   
Annny
Zanimivo- ste kje na spletu objavili fotografije teh stanovanj?

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   STANOVANJE
6.10.2004 14:40:51   
Annny
Med.over.net.

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   STANOVANJE
6.10.2004 15:28:45   
Anonimen
Sem mislila, da si kaj name.dover.netu bila la pa da ga spremljaš- ''Nebi rada delala ne vem kakšne reklame in nočem da bi me katera napadala da to ni pravi forum!''
Ker tam moraš vsako stvar takole objasnit...:zmeden:

(odgovor članu *missy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   STANOVANJE
6.10.2004 21:07:37   
*missy*
Ja sem tud na unem forumu ampak to sem napisala zato da me ne bi katera napadla kaj oglašujem stanovanje na forumu za otročičke!!
:)-:)-:)-

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   STANOVANJE
6.10.2004 21:29:20   
Anonimen
Se mi je zdelo:):):) Na RR smo bolj rpijazni:) Samo za srečanja jaz težim,da morajo bit na spodnjem forumu,hihi:hudicek:

(odgovor članu *missy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?