|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 6:34:18   
*
Živio!

Kaj menite ali lahko grem z Nejčkom v posvetovalnico ga samo tehtati in mogoče še na pogovor z zdravnico, kljub temu, da nisva naročena sedaj ampak komaj čez pol meseca?
Sem ga včeraj v lekarni tehtala..pa je napisali, da je pridobil samo 85g v 17.dneh????

Ko sem ga doma laično tehtala, pa sem izračunala, da je pridobil 385g???
Nič jasno!:zmeden::zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 6:51:07   
Jančika_
Po moje lahko. Sicer je verjetno odvisno od gužve in od sestre, ampak ne vem, zakaj ne bi šlo. Mogoče prej pokličeš? Čeprav če boš kar prišla, te po moje noben ne bo domov naganjal. Me res zanima, kako to gre.:zmeden:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 7:19:03   
Ro-La
Prej raje pokliči, da ne bosta predolgo čakala, ali pa pojdita tja takrat ko je posvetovalnica, da ne bo prišel v stik s kakšnim bolančkom in se kaj nalezel.
Midva sva rajši prej poklicala, ker nama ravno ni tam za čakat, pa sva prišla, ga stehtala in šla. No vmes pa še z dohtarjem pokomentirala težo.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 8:22:22   
Blanka77
i kar pojdi stehtat svojega otročička. Samo pokliči prej, da ne boš predolgo čakala. Tudi jaz sem naredila tako. Z veseljem ti ustrežejo.
Upam, da se je zredil za 385 g.

LP

Blanka

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 8:33:35   
*
Živio!

Klicala sem, če dela najina zdravnica in dela!!!
Prijazna sestra je rekla, da ni noben problem samo stehtati otročka ali samo na pogovor z zdravnico priti ali oboje…samo da prideva takrat ko je preventiva..to pa je danes ob 12:00.

So zelo prijazni..tega nisem vajena…super, vsaj enkrat!:bravo:

Držite pesti!!!!:sloncek:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 9:09:25   
Blink1
:)O, končno si naletela na prijazne sestre??:bravo::bravo:

Pridno se stehtajta...in verjamem, da je Nejči dovolj jedel...saj izgleda prav fin fant:):) Ni sicer tako okrogel kot Neja...ali ipak;);)

Čauči:sloncek:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 9:47:51   
malika
No potem pa javi nove mere in kilice.
Da bomo znali spet malo pametovat;) :)-:)-:)-

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 14:00:26   
*
Hello!:)

Sva prišla od zdravnika…jap, malo se je poredil ampak še zdaleč ne premalo. Zredil se je v 17.dneh 160g, vendar me je zdravnica podučila, da moram gledati na porodno težo, ki je 3880 in do konca 6. meseca jo mora podvojiti. Se pravi, sedaj je pridobil na teži 2115g, manjka mu še 1765g do podvojene. Tako da še imava dobre tri mesece, da nadoknadiva, kar pa tudi bova oz. 500g gor ali dol pri Nejcu, ker je vsak otrok kopija staršev..no jaz pa sem tak twigica, tati pa tudi.:sloncek::sloncek::sloncek:
Nejcu višina pobere ¾ teže tako da ni bojazni. Spet je zrastel za en cm. Mi je pa dala Aptamil za preizkus, če moje dojke niso dovolj. In preizkus sem opravila. Podojila sem ga, mu pripravila 50ml mlekeca in kaj je delal s tem…mlekeca ni nič spil, sam cucelj je bil dober za brušenje zob, to pa je tudi vse. In jaz sem tako srečna, da je moj mlekec zanj doberrrr in da ga je dovolj.9nebesa9nebesa9nebesa

Pač moj princ ne bo bajsi, ampak atlet.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Posvetovalnica-tehtanje
7.10.2004 14:38:59   
Ro-La
:bravo:superca, bosta z Lanejem manekena, no Lanej bo pač mali maneken......

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?