|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroski dodatek i davcna olajsava!?!
9.10.2004 12:48:44   
Mladi ati LA
:zmeden:
LEPO POZDRAVLJENI!
1.09.04 sem dobil sincka!!In kot skrben ocka(saj upam da sem skrben),in glede na to da dandanes se more clovek spoznat na vsa podrocja od (bit zdravnik,mehanik,odvetnik,pravnik,elektronik,in kaj jaz vem kaj se vse)!!!!!!!:ups:Me zanima kam se morem obrnit da bi izvedel vse kar se tice otroskih dodatkov in davcne olajsave!!!Na kratko me zanima-otroski dodatek/ki=(kdaj ti pripada,kako ga uveljavljat in kje,...itd),davcna olajsava/e(se splaca uveljavljat olajsave ali ne...itd!!!!kje so tisti triki???Skratka kje bi lahko kaj vec zvedel o tem!!!!!????? VNAPREJ SE VAM ZAHVALJUJEM!!:duda:;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Otroski dodatek i davcna olajsava!?!
9.10.2004 15:59:36   
KIRA
Ce ti bojo morda pomagali tejle linki...

http://www.csd-radovljica.si/druzinski_prijemki.php

http://www.csd-radovljica.si/obrazci_za_uvelavljanje_pravic_s_podrocja_starsevskega_varstva.php

Glede davcne olajsave ti pa ne znam pomagat, ker je moja mala tudi komaj 2 meseca stara in se nismo tako dalec...

Lp

(odgovor članu Mladi ati LA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Otroski dodatek i davcna olajsava!?!
11.10.2004 18:37:13   
oblacek
pozdravljen! zelo lepo da se enkrat tudi očki zanimajo za to smotano področje..ja takole.. obrazce imaš na internetu na straneh od sociale šiška lai pa radovljica.. vnesi si notri plače in vse kar je potrebno in dobil boš izračun.. ali ti kaj pripada ali pa si previsok oz. sta previsoka z izvoljenko.. no kar se pa tiče davka pa je tako.. ko pride ven lestvica za davek..se pravi ko je potrebno oddati davčno napoved prav tako obstajajo programčki ki jih downloadaš in preveriš vpisuješ enkrat na tak način da ti uveljavljaš otroka drugič žena.. da vidita kdo več dobi nazaj oz. kdo več plača..ponavadi se je bolj izplačalo da ga čez leto ne uveljavljaš se pravi da ne dobiš 10% višjo plačo ampak ga konec leta prijaviš.. Ne vem kaj ti več pomeni ali 3 jurje več na mesec ali 40000 čukcev naekrat.. no zneski so izmišljeni samo približno tako izgleda.. drugače pa eno leto probaj tako drugo pa ravno obratno..

pozdravček

(odgovor članu Mladi ati LA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?