|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdaj pa še šminka
4.4.2007 8:27:14   
cuma
Počasi nabiram na kup kozmetiko ... in ko sem včeraj izbirala šminko, sem se počutila kot, da bi iskala iglo v seniku ...user posted image
Meni je namreč všeč naraven a poln videz ustnic, ne pašejo mi močne barve ... vsaj ne za vsak dan ... ne maram bleščičastega videza...
Katera firma im naravne odtenke barv? 
Kako vi izbirate šminko?

Lp nevedna Cuma user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdaj pa še šminka
4.4.2007 8:43:00   
Magi*
jaz imam eno super šminko od L'oreala Color Rich Star Secrets, odtenek je tak natur rjavkasto bež - ustnice zgledajo samo malo bolj polne, natur. ni draga, je izredno vlažilna, ni pa obstojna (to dvoje pač nikdar ne gre skupaj).

user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdaj pa še šminka
4.4.2007 8:56:01   
Felicity
Jaz mam tudi eno od teh šmink od L'oreal, ki jih je Magi prilepila (mislim da od tiste Indijke, ki je bila miss sveta.

Kakšen mesec nazaj je L'oreal dal na trg 8 novih nians, vse v rjavi barvi in v trgovini imajo takšne brošurce, kjer piše katera gre h kakšni polti/barvi las.
Imenujejo pa se Color Riche Accords Naturels.
Imam tudi eno od teh, žal ne vem številke.

link
šminke

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdaj pa še šminka
4.4.2007 9:07:56   
Magi*
Felicity, jaz mam tudi točna ta odtenek. je superuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdaj pa še šminka
4.4.2007 9:16:42   
ery
kako veš kateri odtenek ti sploh paše? Ali marelni, rozast, rjavkast? Baje je tudi na belino zob odvisno. Katera ve?

_____________________________




(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdaj pa še šminka
4.4.2007 9:32:16   
cmokec
Trenutno imam od Lancoma eno, pa ne vem imena. Je pa pakirana skupaj s glosom, ki fiksira vse skupaj, da je bolj obstojno. Barva je kožnata, potegne pa malo na roza. Če dobro ne pogledaš, se komaj opazi, da si našminkan.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdaj pa še šminka
4.4.2007 15:20:45   
tinkamiška
Mislim, da imajo vse firme take naravne mat odtenke, jst bi si na tvojem mestu kupila še kakšen svinčnik v naravni barvi ustnic in potem lahko kombiniraš s šminko. Včasih si jst kr samo malo s svinčnikom namažem ustnice in potem kr balzam čez, pa odtisnem na robček in je. Ali pa če si vzameš malo močnejšo barvo svinčnika(tako meseno barvo) in potem daš čez bolj umirjen ton šminke, tudi lepo zgledauser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdaj pa še šminka
4.4.2007 16:33:11   
Taula
Jaz imam eno od Loreala. Ful obstojnauser posted image

Imam pa še eni dve od Esence..sta bili ful poceni, nista ne vem kaj vlažilni a sta ful lepega odtenka in dokaj obstoji. Tam si pač pomagam z vazelinom še. Sem bila kar presenečena da ni bil čisto zgrešen nakup.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdaj pa še šminka
5.4.2007 12:39:27   
cuma
Hvala punce!user posted image
Naslednjič bom šla s seznamom po nakupih in ni hudič, da ne bom kej našla!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?