|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 10:53:20   
barbarakar
Moja mala je dobila bon za 15.000sit,ki ga morava zapraviti v Baby centru.Kaj se najbolj izplača od igrač.Mogoče kaj večjega,vendar kaj???Prosim za nasvet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 11:03:26   
Tiki
Midva sva naši piki za 1. r.d. kupila poganjalec :sloncek: z ograjico in ročajem za potiskanje. Veliko se je preigrala z njim (pozimi notri, poleti zunaj) in še sedaj je aktualen. Ne vem sicer kakšne imajo v BC, a po mojem bistvenih razlik ni.
Lp

(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 11:13:59   
Nataša R.
Najbolje da kupš nekaj kaj bo rabila: poganjalček, tricikel ali kaj podobnega.

(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 11:51:59   
VITA74
Tudi mi smo mu kupili poganjalca... zelo aktualno še sedaj pri treh letih :)
dobil pa je tudi tavelike duplo kocke, pa knjigice, kaj za zimske radosti (sanke, bob...)
če mene spustiš v baby center bi kaj hitro zapravila ta denar...
Lp :kuza:

(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 12:04:02   
romy23
Meni so luškane....kockice od fisher pricea....

http://www.fisher-price.com/uk/peekablocks/peekablocks.asp

Samo ne vem če jih v bc imajo.:zmeden:

lp romy


(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 12:24:06   
mojchka
little people kmetijo...
otroci se fuuuul igrajo z njo...

(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 14:04:36   
kimi
Samo vstopiš notri pa teh 15.000 sit ne bo več. Stvari ti kar padejo v košaro ko so pa tako srčkane:)-

(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 14:12:31   
Anonimen
Najboljša igrača, ki smo jo kupili za eno leto, je bila konjiček, ki ima sicer tudi kolesca, je pa pritrjen na podstavek, ki se gujsa. Je res enkraten, najprej se je ful pregujsal, naučil lesti na konjička in iz njega sam, pozneje pa smo podjavek odstranili in je bil odličen poganjalec za po stanovanju. Uporaben je bil več kot eno leto, nonstop. Res odlična igrača, tako za razvoj gibalnih sposobnosti, kot za kratek čas.

(odgovor članu barbarakar)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 15:12:01   
SANDY
jest pa razmišljam da bi kuhinjo kupila. Mogoče je še premajhna, ampak do drugega leta se bo pa po moje kar preigrala. Poganjalec je tud dobra ideja-vendar če ji ga bojo kupl drugi, ga jest ne bom.
Splišni kje pa ste kupili tega konjiča??

:sloncek:

(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 15:32:52   
Anonimen
Mi smo ga kupili v Toys'r'us. Ampak sem ga videla tudi v Infantinu. Samo seveda dražjega.

(odgovor članu barbarakar)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 15:36:07   
Anonimen
Kuhinjo ji lahko kupiš za 2. rojstni dan. Drugače bo do takrat, ko bo postala zanimiva, že vse pogubljeno ali pa zaradi česa drugega nezanimivo. Najbrž jo boš kmalu zapakirala in spravila v omaro še za eno leto. Tam pri dveh letih se začnejo igrati s takimi stvarmi. Ko jim že dela domišljija in govorijo, kaj bodo skuhali pa tako. Sedaj je pa zares še malo prezgodaj.
Aja, pa vse, vse najboljše želim!

(odgovor članu barbarakar)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 17:30:21   
Anonimen
Sandy, od sosedov tamali :modri: se je kmal po 1.letu začeligrat s kuhinjo oz. mu je bla full zanimiva! Ti kr kup!:sloncek:
lp,:fis:

(odgovor članu barbarakar)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   kaj kupiti za 1.roj.dan
10.10.2004 20:55:59   
Lepa Ana
Jaz glasujem takole:

1. za rojstni dan - nekaj večjega od little people (potem pa dokupujete manjše = cenejše zadevice) - moja otroka sta se z little people igrala od 1,5 do 4 let in to zelo veliko;

2. za kuhinjo je povsem dovolj zgodaj pri 2 letih, garantiram (pa tudi veselje bo takrat večje, takrat si otročki kuhinjo že znajo zaželet).

(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kaj kupiti za 1.roj.dan
11.10.2004 11:17:39   
SANDY
pol bo pa tricikl padu..Mam že enega ogledanega :)!!!

LP :sloncek:

(odgovor članu barbarakar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kaj kupiti za 1.roj.dan
11.10.2004 14:03:24   
Anonimen
:)-:)-:)-:)- Da po lahko plužla pozimi:)-

(odgovor članu barbarakar)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   kaj kupiti za 1.roj.dan
11.10.2004 15:12:09   
Anonimen
Oh, Ribica, tako pa ne. Saj s ketnami bo pa šlo. Ne, hec. Super, trikolesnik je ful v redu darilo. Ampak toplo priporočam takega, s katerim na ročaju lahko premiaš sprednje kolo (vižaš). Sicer ti kmalu roka odpade, pol jo moraš pa še v nahrtniku nosit.

(odgovor članu barbarakar)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   kaj kupiti za 1.roj.dan
11.10.2004 15:18:02   
Anonimen
Ja sej Trička bo rabla ketne gor met v KG:):):)hehe...
Splišni, full dobr si tole napisala:)-:)-:)-

(odgovor članu barbarakar)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?