|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 9:54:56   
Anonimen
Ker meni se zdi, da sem še kar prazna. Pre 10 minutami sem jedla ržene kosmiče s toplim mlekom (tri žlice kosmičev pa ene tri deci mleka) pa ni nobenega pravega učinka, razen da sem se malo pogrela.

Kako vi pripravite kosmiče, kakšne in s čim? Kakšni dodatki? Samo da ni sladko.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 9:59:42   
facka
Živjo, jst skuham ovsene kosmiče kot mlečni riž recimo, samo najprej jih kuham na vodi, se prej skuhajo, potem pa postopoma zalivam z mlekom. Samo pri meni je obvezno zasladiti s fruktozo in pa malo cimeta dodam povrhu. Mjami

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 10:03:10   
Anonimen
pismo, saj ni čudn, da se ne naješ, ko pa daš sam 3 žliceuser posted image . jaz jih skoraj celo skledo pojem za zajtrk. Saj zajtrk mora bit obilen, zato mi tiste 3 žlice, nič ne hasnejo. Sem glih zadnjič šla tehtat, kolk je po njihovo en obrok user posted image , obvezno pojem 3x več. 

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 10:05:48   
Anonimen
Ja, tri velike žlice, pa saj kadar dam jogurt čez, je še kar, k je bolj gosto, danes sem pa z mlekom, ker me je pač zeblo, pa je par kosminarjev noter plavalo user posted image  Aha, potem moram drugič več dat, pa bo. Danke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 10:10:14   
al1*
Jaz obožujem ovsene in vse ostale kosmiče. In si jih naredim eno polno skodelico - definitivno več kot samo tri žlice kosmičev.  Kupujem Sparove polnozrnate, jim pa dodam tudi navadne ali pirine ali ovsene. Včasih dodam še kakšna semena. V glavnem - jaz si naredim precej gosto kašo. Če se spomnim, si jih namočim že zvečer, zjutraj pa samo pogrejem. Ponavadi dodam še gozdne sadaže (imam zamrznjene v zmrzovalniku).

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 10:20:38   
Anonimen
Če se spomnim, si jih namočim že zvečer, zjutraj pa samo pogrejem.


>A to v mleko, ne, in zjutraj pogreješ?

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 10:25:55   
Anonimen
ja semenke so super zraven, sončnična, lanena, sezam, bučna semena, suhe marelice, posušeni gozdni sadeži. Jaz kupujem take, ko je to že vse not in še dodatne vlaknine, ki so pa stisnejne v obliki kornfleksa. N emaram pa rozin in suhih fig user posted image
Definitivno pa večja količina, se mi zdi, da so tisto za male otročkeuser posted image

< Sporočilo je popravil MIŠEK13 -- 4.4.2007 10:26:05 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 10:29:08   
al1*
Ja, jaz jih jem v mleku namočene.



_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 11:18:21   
Anonimen
Jaz imam zelo rada koruzne kosmiče,pa tudi kakšne druge,in do sedaj sem se jih še vedno najedla.Sam je pa treba dat več kot tri žlice v usta,to pa ja.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 11:29:23   
lelaval
Od zvrhane sklečke se zagotovo naješ. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 11:39:07   
Dejča
Tudi jaz se jih nikoli ne najem - zame mora biti zjutraj kruh ali mlečni zdrob - tudi od sadja nisem sita, pa ga drugače obožujem in pojem v ogromnih količinah.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a se kdo sploh naje od kosmičev?
4.4.2007 12:17:51   
srki
Jaz vem, da če bi v celem dnevu ali pa za glavni obrok to pojedla, da ne bi zdržala in bi si mogla kaj bolj konkretnega privoščit.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?