|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razganja me
8.5.2007 10:00:09   
Mina1
Ma vem, da sem že dolgočasna s tem v nedogled in smešna...

Kar nič nisem mogla, potem je pa že 17tka prišla, ker nama je dvojka ušla. Pa tako zelo sem bila prepričana, da bo akcija padla...ma

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Razganja me
8.5.2007 10:31:15   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: facka

potem pa mu na nek nečin daj ponudbo, pa da vidiš njegovo reakcijo. Pa če bo za, se pa dajta dol, big deal. Da ne boš še dolgo trpela teh hudih sanj, spremeni jih v resničnostuser posted image


user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Razganja me
8.5.2007 19:54:08   
Anonimen
Kot zgleda, boš res ti morala naredit prvi korakuser posted image  

Da ti napišem še eno mojo izkušnjo. Tako kot ti, sem jaz gledala enega tipa, samo da sva se midva srečevala na fitnesu. Mi je pa bil nenormalno doberuser posted image  In ko sem videla, da iz njegove strani ne bo nič, sem se odločila naredit prvi korak. In sem ga začopatila, ko je šel z dvema kolegoma v en drug prostor, kjer so bili sami. In jaz stopim do njegauser posted image  vsi trije me gledajo kot da sem priletela z luneuser posted image  in mu dam roko, povem kak mi je ime in ga vprašam, če bi šel kdaj z mano na pijačo. In je rekel jauser posted image . In potem sva si izmenjala telefonske in me je poklical. Sem pa vedela, da mora bit kar mlajši od mene. In sem od tega, ki ima ta fitnes (znanec) izvedela, da je tip star 19 !!! letuser posted image . To pomeni kar nekaj let manj kot imam jaz. In na tisti pijači sem izvedela vse o njegovi familiji, o njegovih domačih živalcah,...v glavnem smešno je bilo vse skupaj. In ko me je potem pripeljal pred moj dom...jaz kot jaz, direktna kot vedno...se nagnem k njemu, da ga poljubimuser posted image , on pa je čisto okameneluser posted image

No, sva pa še enkrat potem šla v kino, ampak to je pa bilo res zadnje, ker mi več ni bilo poslušat samo o njegovi mamici itd. Sem ga še enkrat poskušala poljubit (sem si mislila, da vsaj to dobim) pa je bil še bolj bogiuser posted image  in sem obupala. Sej sva se potem še parkrat srečala na fitnesu in kakšno rekla, ampak jaz sem prav upala, da me več ne povabi nikamor.

Je pa on bil prepričan, da sem enako stara kot on (res da izgledam veliko let mlajša), samo tako pa se mi vseeno ni zdelouser posted image

No, hočem ti povedat, da čimprej zagrabi priložnost, ker izgubit tako ali tako nimaš kajuser posted image  Je pa bila smešno lepa izkušnjauser posted image

Lp

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 7:43:59   
Mina1
Joj ženske moje, da vam povem:

K A T A S T R O F Auser posted image , pride on, se jaz prestopam kot otrok, ga ogovorim, da če je vedno tako nezgovoren..on pa meni prosim, pa jaz ponovim, pa se nasmeji, da je še jutro oz. zgodaj in tako.

Busa od nikoder, zamuja, pa jaz spet, da če ne pride bus 7:15, pa on spet da kakor kdaj in to je bilo vse, jaz gledam stran, njemu nerodno, sem mislila, da se bom v zemljo udrla.

Mlad pa tako zelo, da me je bilo kar sram, da sem sploh usta odprla, koža na obrazu še čisto deška madona, še dobro, da sem že zagorela v obraz, drugače bi bila rdeča kot purman.

Še dobro, da je bila na busu ena znanka, starejša ženička in sva klepetali.

Toliko o moji akciji, da dol padeš no, never everuser posted image user posted image user posted image  tako rosno mlade mladeniče.


Ha ha, ampak se dogaja naprej, iščem novo žrtevuser posted image user posted image user posted image .

Jao, kaj si je mislil revež, da ga tule ena stara baba ogovarja, pomoje še cel mesec ne bo mogel zaspati od hudegauser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:23:49   
Angellina
Po mojem boš ti v naslednjih dnevih na 24 ur in v vseh cajtngih!

Mina1, zvesta članica foruma Ringa Raja, je včeraj ob sedmi uri zjutraj na avtobusni postaji spolno nadlegovala 17 letnega šolarja M.K.. Dejanje je skrbno načrtovala več mesecev, pri čemer so ji pomagale članice omenjenega foruma. Mladoletnega fanta je najprej povprašala o vremenu, nato pa divje poljubila, razprla majčko in mu pokazala svoji dojki. Mladeniču so priskočile na pomoč tri starejše ženske in ga k sreči rešile gotove zlorabe. Fantovi starši, se gospem vljudno zahvaljujejo, zavedajo pa se, da bo omenjen dogodek fantu pustil dolgotrajne posledice. Napadalka je ob dogotku vidno pretresena, podala pa nam je nekaj imen, ki so jo spodbujale pri dejanju. Zoper Angelline, Tanike, Dalije, nati in Nivess iz foruma Ringa Raja, so tako podali prijavo, sankcije bodo znane tekom tega tedna. Predvidevamo, da bodo morale opraviti 150 ur družbeno koristnega dela na prašičji farmi v Zabukovcih.
 

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:25:39   
Anonimen
Pa sej bom rajs kr tih..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:26:10   
Mina1
Mina1, zvesta članica foruma Ringa Raja, je včeraj ob sedmi uri zjutraj na avtobusni postaji spolno nadlegovala 17 letnega šolarja M.K.. Dejanje je skrbno načrtovala več mesecev, pri čemer so ji pomagale članice omenjenega foruma. Mladoletnega fanta je najprej povprašala o vremenu, nato pa divje poljubila, razprla majčko in mu pokazala svoji dojki. Mladeniču so priskočile na pomoč tri starejše ženske in ga k sreči rešile gotove zlorabe. Fantovi starši, se gospem vljudno zahvaljujejo, zavedajo pa se, da bo omenjen dogodek fantu pustil dolgotrajne posledice. Napadalka je ob dogotku vidno pretresena, podala pa nam je nekaj imen, ki so jo spodbujale pri dejanju. Zoper Angelline, Tanike, Dalije, nati in Nivess iz foruma Ringa Raja, so tako podali prijavo, sankcije bodo znane tekom tega tedna. Predvidevamo, da bodo morale opraviti 150 ur družbeno koristnega dela na prašičji farmi v Zabukovcih.


user posted image user posted image user posted image  itak.

Ma iščem novo žrte, čeprav se mi je nekdo včeraj ponujal preko ZS, ampak jaz bi mlajšeuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:27:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Po mojem boš ti v naslednjih dnevih na 24 ur in v vseh cajtngih!

Mladoletnega fanta je najprej povprašala o vremenu, nato pa divje poljubila, razprla majčko in mu pokazala svoji dojki. Mladeniču so priskočile na pomoč tri starejše ženske in ga k sreči rešile gotove zlorabe. 



Angelina.. karkoli ze si po poklicu..se preusmeri v novinarstvo.. ker bo zihr cajtengom zrasla naklada.. za 100%

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Fuul dobr.. res.. :)))

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:42:25   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1



Ma iščem novo žrte, čeprav se mi je nekdo včeraj ponujal preko ZS, ampak jaz bi mlajšeuser posted image user posted image user posted image .


Ziher je bil Krištof user posted image . Mah ne, Tjazy je bil. Te je prosil, da mu pošlješ svojo golo fotko in ti zaupal kako si ga menca ko te bere...a nede?

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:46:04   
Mina1
Krištof


pa kdo je Krištof, se toliko govori o njem in takouser posted image ?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:47:02   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Krištof


pa kdo je Krištof, se toliko govori o njem in takouser posted image ?


pa kaj ti skoz govoriš in tako? user posted image

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:48:49   
Mina1
pa kaj ti skoz govoriš in tako?


ja sem porajtala, več ali manj no, pride takouser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:49:55   
Angellina
Ti si smešna, veš to?


(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 8:52:29   
Mina1
Ti si smešna, veš to?


pravijo jauser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 9:01:33   
Magi*
Mina, srce, pridi kdaj k meni v službo na obisk. so polnoletni in jih je kar nekaj na izbirouser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 9:03:09   
Mina1
Ojla Magi, pa kje si ti toliko časa. Čestitke najprej za lepo novičko (če bo spte strelček ali strelčica), drugače pa hudo no, kaj se mi dogajauser posted image user posted image user posted image , pa hvala za povabilce.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Razganja me - končno AKCIJA:)
9.5.2007 9:05:47   
Magi*
Mina, hvala. bo kar moral bit strelec, smo najboljši, a neuser posted image

drugače pa vabilo res velja. izbira je kar dobrauser posted image  sam tega nisi slišala od meneuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Razganja me
9.5.2007 12:57:31   
srki
Ej, Minica moja, ti res enga orng rabišuser posted image . Pa daj no, ne bodi tako sramežljiva, saj si dost starauser posted image . A se to dogaja v LJ? Oz na kateri relaciji?

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Razganja me
9.5.2007 12:58:59   
Mina1
A se to dogaja v LJ? Oz na kateri relaciji?


Seveda sem dovoj stara, glih to je preveč in takouser posted image , ja mestni bus, zdaj bo od sramote itak hodila na ta prvo postajo, četudi bom prvega zamudila, me je prov sram no, kaj si je mislil revež.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Razganja me
9.5.2007 13:05:19   
srki
Mah, sem smotana, šele sedaj prebrala razplet zgodbeuser posted image .

Mina, a imaš sedaj že kakšnega ogledanega?user posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Razganja me
9.5.2007 13:06:19   
Mina1
Mina, a imaš sedaj že kakšnega ogledanega? .


iščem iščemuser posted image user posted image user posted image , samo tako zelo rosno mlade bom raje pustila pri miru, ta pomoje še puha ni imeluser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Razganja me
9.5.2007 13:13:07   
tanikaa
Smotke. user posted image

In zdaj sploh več nič ne upam napisat.  Ker bom jutri v črni kroniki. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Razganja me
10.5.2007 12:42:17   
srki
Pa saj si že, sem že brala o tem v Direktu, danes, na naslovnici je celo tvoja ritka napopanauser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?