|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodniška-pogodba se izteka
11.4.2007 13:26:59   
majda12
LP!Do novembra sem v porodniški,da začnem zaposlena sem pri prijateljici v trgovini,ko se mi izteče porodniška ali pa že prej bi rada spet zanosila imela še enega otroka in končala z naročili.Stvar pa je v tem,da bom imela službo samo v primeru,da grem nazaj delat, jaz sem stara 31let in se mi zdi skrajno primerno imeti kar je namenjeno kar zaporedoma .Sem poročena in moj mož kar lepo zasluži kljub temu je fajn imeti svoj denar čeprav gre v skupne namene..Če slučajno zanosim pred iztekom porodniške bom ostala zaposlena pri njej,ker bom 100%v bolniški in tako nima stroškov z mano .Kaj pa drugače naj se prijavim kot gospodinjska pomočnica,naj grem samo na zavod,ali kaj za ....,ali naj bom dokler,da ne zanosim na zavodu in me potem zaposli za nazaj saj veste,kak mesec lahko n.državo, ali kaj se katera bolj spozna na te zadeve?user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?