|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 13:30:18   
Felicity
Saj vse cunje delajo v državah, kjer je cenejša delovna sila.
Originale in ponaredke.

Razen visoke mode (verjetnouser posted image ).

< Sporočilo je popravil Felicity -- 18.4.2007 13:31:51 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 13:53:09   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Saj vse cunje delajo v državah, kjer je cenejša delovna sila.
Originale in ponaredke.

Razen visoke mode (verjetnouser posted image ).


dvomim glede visoke mode, že kako skombinirajo...

zdaj grem k hrani, ki je bolj moje področje.user posted image .. najprej sestra kupi smetano v piksni neko Hulala in ni bila dobra, kar ena češka... ji rečem, da naj kupi naslednjič od Ljubljanskih mlekarn...  v nedeljo po kosilu gledam smetano od Lj Mlekarn: proizvaja xxx v nemčiji, dstributer LJ. Mlekarne.
Ta XXX je lahko tudi v središču neke industijske pokrajine... nisem si zapomnila, mi pa Lj Mlekarne od takrat ne pomenijo več isto

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 13:54:31   
lolita_0
Sem ravnokar včeraj kupila 2 kosa bennetona za 2-letno hči in sem se zgrozila, ko sem ji pomerila hlače, saj je vse nekaj štrlelo na bokih. Cenovno so res postali zelo ugodni, vendar je kvaliteta strmo padla, tako da je po moji oceni H&M boljši od bennetona.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 14:06:07   
bebica
Večina H&M (kroje in barve imajo super, samo materiali so včasih bolj čudni), drugače pa majčke S.Oliver, Esprit, Tom Tailor, Benetton.
In seveda NO NAME, kjer kaj lepega in ugodnega najdem.

(odgovor članu lolita_0)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 14:11:18   
solatja
ko kupujem čevlje, zavijem v Bato, me ni pustila na cedilu že več let 8tudi torbice imam od tam). ko "nucam" user posted image user posted image kej za oblečt, grem najrajši v esprit in nafnaf - iz istega razloga. sem lani poleti po porodu kupla dve majčki v h&m in sta se obe izredno razegnili v dolžino user posted image - tako sta dolgi, da je še celo za letšnjo modo to preveč user posted image user posted image me je pa minilo, da h&m še zato, ker  se je odprl v centru Lj in bo zdej ves folk enako oblečen, kot se je zgodilo z Zaro. spodnje hlače: skiny. še največ **** firm mam pri poletnih majčkah user posted image

aja, za ta malo pa je h&m najboljši!!

(odgovor članu lolita_0)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 14:18:38   
Anonimen
H&M za malega
H&M za mene

user posted image  bi mi lahko že kakšno provizijo dali user posted image

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 14:32:52   
Anonimen
H&M

Nekaj stvari se iz Zare in Tally Weijla ..

+ Top Shop, Tezenis

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 14:37:51   
Anonimen
Benetton pa nima istih cen, kot H&M user posted image  

Ena majcka OTROSKA od Sisleyja, s kr. rokavi, 7000 sit. Benetton, Nama.

V H&M das tolk za otr. kavbojke!

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 14:40:12   
Mina1
Benetton pa nima istih cen, kot H&M


A ja? V Benettonu v Emporiumu stane t shirt za 8 let 1.600 sit, pa hlače baggy čez kolena 4.500.

Nama je pa druga pesem.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 14:44:18   
Mina1
Ena majcka OTROSKA od Sisleyja, s kr. rokavi, 7000 sit. Benetton, Nama.


Mislim no, toliko nisem tudi prej dajala, ko smo bili skupaj, sedaj pa s preživnino kupujem nujno in cenovno prilagojeno. Kvalitetna majica, da ostane še za malega za 1.600 se ne zdi veliko ali pač???, pa da ni po parih pranjh v obupnem stanju. Jaz z Bennetonom nimam težav, tudi z majicami pri sebi ne. 100x oprano pa so ful v lepem stanju.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 17:21:08   
muki1
Največ H&M, Zara...zdaj sem v Takkoju nekaj nabavila..... kavbojke imam ene Leviske, ene Dizelke, pa ene Scotch and soda, ostalo pa tudi kak pride. Samo da mi kroj pristoji...kar je blago rečeno zelo težko user posted image .

Edino kjer ne šparam( morajo biti res dobri, ki so ponavadi malo dražji...tisti, ki jih veliko nosim) so čevlji, ker se mi noge znojijo in če bi bila cele dneve v nekih plastik fantastik bi mi verjetno zagnilile.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 17:26:44   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1
..tudi za otroke kupujem v Benettonu, se mi zdi da je HM cenovno isti.


user posted image Ali so hlače 20 ali 40€. To zame ni isto. Pa ni Benetton nič bolj kvaliteten ali udoben, kvečjemu dekliška roba je bolj kičasta.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 17:36:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Tanikaa - saj jaz sem si tudi majico kupila v Orsayu in pogledam etiketo in not piše Madi in Hungaryuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sam je bila majica 7.90€, tak da ni hudega.


Raho, na vseh mojih escadinih piše made in slovenia.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa imam največ esprit, zara, zero, mexx.....čevlje timberland, geox ali bata....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 19:27:09   
Strawberrie Cherrie
No, pri nas ne velja rek, da je kovačeva kobila bosa, ker imam v omarah največ športnih oblačil znamk Adidas, Puma, Nike, Lotto, FireFly, Columbia


Ostalo:

- H&M, esprit, benetton, naf naf, C&A, Tom tailor - v nekako tem zaporedju

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 20:13:00   
Anonimen
za doma: made in ??? no name večinoma pa H&M

za na šiht so pa kostimi:
sinekinon
mura
doroti parkins
zara

Pogrešam pa WE in V&D (sem tega ful šopingirala na nizozemskem - poceni in kvalitetno+ful dobre številke)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 21:15:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: raho

Tanikaa - saj jaz sem si tudi majico kupila v Orsayu in pogledam etiketo in not piše Madi in Hungaryuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sam je bila majica 7.90€, tak da ni hudega.


Raho, na vseh mojih escadinih piše made in slovenia.....user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dokler ne piše Made in Bangladesh je vse OK:user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
18.4.2007 22:57:58   
taja27
večina blagovnih znamk, da delat svoje artikle v dežele tretjega sveta, kjer je delovna sila cenejša.

Made in xxx pomeni poreklo blaga (državo, kjer je bil izdelek narejen) in nima veze z blagovno znamko. npr. adidas original izdelki (če govorim o tekstilu) še šivajo v različnih državah, kot so Turčija, Kitajska, Mynamar, Bangladeš, ... ti izdelki so originalni, njihovo poreklo pa je Made in China, Made in ...

ponaredki pa so delani tako v državeh tretjega sveta, v Sloveniji in še kje. lahko kupiš tudi adidasov izdelek Made in Slovenia, ki pa sigurno ni originalen, ker adidas ne dela izdelkov v Slo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
19.4.2007 5:04:58   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Za znamke mi je figo mar.user posted image Če mi paše,me baš briga ali je ta proizvajalec ali kreator znan.
Pa še to.Včasih mi je kar slabo,ko nekateri naštevajo:oblekla sem hlače tega in tega,dodala sem bluzo od tega in tega.user posted image user posted image

---------------------------------------------
Kadar mi kdo pove, da nosi npr.: Versace.. oblačilo, odvrnem:
"Če je njegovo, mu pa vrni! user posted image "

Tudi sama imam določene stvari znanih in priznanih znamk, vendar povečini le take, ki zagotavljajo kvaliteto (npr.: čevlji Pikolinos). Drugače pa H&M in Zara za sina, zase pa S'Oliver, Zara, Orsay (na razprodajah).
Večinoma pa so znamke dosti precenjene.

Pa še tisti rek je tu na mestu, "kdor nima v sebi, ima na sebi".

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
19.4.2007 9:31:50   
Mina1
Ali so hlače 20 ali 40€. To zame ni isto. Pa ni Benetton nič bolj kvaliteten ali udoben, kvečjemu dekliška roba je bolj kičasta


Glih razlagala sem o tem, da se mi zdi Benetton cenovno zelo ugoden in fantovska moda zame ni kičasa.

40 EUR je cca 9.600 sit, tolko niti pod razno ne dam za ene hlače za 5-letnika, dam pa recimo 4,500 sit v Benettonu, toliko in več so tudi v HM.

Sicer pa vsak po svoje. 

Kupim predvsem tisto, kar je na oko lepo, predvsem kvaliteno, da diha in se fajn opere in cenovno za v moj žep oz. proračun. Otroka imata že dolgo prednost pred mano tako da...


_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
19.4.2007 9:35:26   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Ali so hlače 20 ali 40€. To zame ni isto. Pa ni Benetton nič bolj kvaliteten ali udoben, kvečjemu dekliška roba je bolj kičasta


Glih razlagala sem o tem, da se mi zdi Benetton cenovno zelo ugoden in fantovska moda zame ni kičasa.

40 EUR je cca 9.600 sit, tolko niti pod razno ne dam za ene hlače za 5-letnika, dam pa recimo 4,500 sit v Benettonu, toliko in več so tudi v HM.

Sicer pa vsak po svoje. 

Kupim predvsem tisto, kar je na oko lepo, predvsem kvaliteno, da diha in se fajn opere in cenovno za v moj žep oz. proračun. Otroka imata že dolgo prednost pred mano tako da...




To je res.
Jaz najdem hlače za tamalega v Benettonu po 10,15€, kar je popolnoma slično s H&M.
Enako puloverje, majčke.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
19.4.2007 9:41:28   
Mina1
To je res.
Jaz najdem hlače za tamalega v Benettonu po 10,15€, kar je popolnoma slično s H&M.
Enako puloverje, majčke.


No sej to je to, kar govorim. In 100x operem in je shirt in hlače, trenirka super fajn, pa ostane še lepa za bratca, da lahko kasneje ponosi.

HM imamo mi polno omaro, ampak tudi Benettona, ker je conovno isti. Jaz pa recimo v HM ne dobim nič, eno samo srajčkico imam, ostalo mi ne stoji, nič mi ne stoji. Iz HM imam recimo nogavičke, kakšen sp. hlačke, sp. del pižamice in to je to za otroka pa ogromno tega.

Mi je pa tudi fino, da niso potem v vrtcu vsi v isti majčki od HM. No, pa saj je vseeno, vsak po svoje in vsak svoje hvali, kajne...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Katera blag.znamka prevladuje
19.4.2007 9:58:27   
Jutra
Pred leti C&A, zdaj pa H&M, Orsay in Zarauser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?