|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
18.4.2007 18:28:32   
Anonimen
Ja primoza sej sem hotla neki podobnga napisat, sam nism znala skupi spravt - blond kaj čmouser posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
18.4.2007 18:34:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

To da nekdo imam gospodinjsko pomočnico na črno je poslovno tveganje, ker tvegaš kazen. Ko kazen dobiš jo plačaš. Če ne plačaš ti rubijo premoženje in si plačajo iz tega skupaj z zamudnimi obrestmi in stroški postoka. Če igraš samohranilstvo je to ISTO poslovno tveganje. Če te ujamejo plačaš kazen. Če ne plačaš kazni...
Če utajiš davke je to poslovno tveganje. Če te ujamejo plačaš ipd. Pač pravila igre. Meni se zdi čisto OK.



Meni se zdijo to zgolj laži in goljufanje in takih ljudi, ki to počnejo, da se okoriščajo, pač ne maram.
Poslovno tveganje je pa čisto nekaj drugega.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 18.4.2007 18:37:03 >

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
18.4.2007 18:42:59   
Primoza
Tukaj se res ne izplača moralizirati, navsezadnje opazi vsak da je kdaj kaj poguljufal, če ne drugega, ko je pisal vrednost avtomobila ipd. v abotne prijave za zmanjšano plačilo vrtca...

Ali pa če voziš nad omejitvijo, kar se človeku pogosto zgodi.

Kot je bilo napisano ni mišljeno kot nek zagovor "samohranilstva" - še zdaleč ne. Pač osebno prevzame tveganje in če je kaznovan tudi sam nosi posledice - če nekomu zato prodajo stanovanje na rubežu (banalen primer) me čisto nič ne zanima, saj je sam zase vedel kaj dela. Moraliziranja so pa res čisto odveč - saj veste tisto o metanju kamenja...

< Sporočilo je popravil primoza -- 18.4.2007 18:44:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
18.4.2007 20:26:58   
dory
Jst bom rekla koncno...ker mi gre porka dus na zivce,da pol nas tretirajo kot neke goljufivke,medtem,ko si lazne na tak nacin le olajsujejo zivljenje...halo? zakaj imajo otroke,ce se morjo potem na tak nacin it zivljenje...brezveze...

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
18.4.2007 22:33:51   
Anonimen
BB

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
19.4.2007 7:11:49   
srki
Meni je lani sestrična rekla, da so sestro njenega moža že dobili na laži, to je bilo že pred skoraj 2 letoma. Za vse nazaj je mogla denar vračat. Kako so do tega prišli in kako naprej uredili, ne vem.

Ravno zato, ker nikoli ne veš, kdo te preverja in kdaj, se tega ne grem.

Drugače se pa popolnoma strinjam s tabo, Mina1 in vsem tako mislečimi. Verjemite, da je veliko takih, ki pomoč zares rabijo, pa je ne dobijo. Za primer bom vzela sestro od mojega. Zaradi žleht jezikov je izgubila še tisto malo socialno pomoč, (ne vem, kako so lahko na CSD tko butasti, da kar nekaj verjamejo, brez da bi preverili), ki ji je pripadala. Je pa nezmožna za kakršnokoli delo (potrdilo srčnega kirurga), ima tri otroke, je srčni bolnik, dala ne vem koliko  operacij za črevesje, moža cele dneve dela za minimalno plačo. Privatnik-soded, plačuje minimalno vrtca, pa z denarjem bi si lahko rit brisal. Pravica pa taka. Kar naj preverjajo, me veseli, da bodo!

Tri otroke pa je le na svet spravila, kljub vsem zdravstvenim tegobam in verjamem, da jih bo tudi k kruhu in da bodo veliko boljše vzgojene od tistih, ki imajo vsega na pretek!

In še enkrat bom povedala, kot sem že na temi o vrtcih, ko ste spraševale, kako vemo, koliko kdo plačuje. Čisto preprosto, ker se pri nas prosto po prešernu talajo položnice oz. so položnice na polici in si jo lahko vsak sam vzame. Itak, da lahko za vsakega posebej vidiš, koliko kdo plača. Seveda so se nakteri potem zbunili in sedaj so končno začeli položnice dajat v kuverte. VErejetno je kdo mački na rep stopil!

Ne strinjam pa se s tem, da bodo preverjali samo v manjših krajih. Če že, naj povsod, ne pa da delajo razlike že v štartu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
19.4.2007 7:37:09   
Mina1
Meni se zdijo to zgolj laži in goljufanje in takih ljudi, ki to počnejo, da se okoriščajo, pač ne maram.
Poslovno tveganje je pa čisto nekaj drugega.


Joj Splišni točno tako.

V bistvu pa še dobro, da smo si ljudje tako zelo različni in imamo različna mnenja.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
19.4.2007 7:55:41   
maruškaŠ
Jst ne dam nobene potuhe, pa naj laže bogata al pa revna lažna samohranilka! Dela je pa vedno za vse dovolj, samo nekateri bi raje izbirali, ker je lažje goljufat in hlinit lažno samohranilstvo kot pa delat nekaj kar je pod častjo. Se vprašam kje je tu čast? Taki je itak več nimajo,....

Sem pa absolutno proti takemu pretvarjanju in takoj za to, da čimveč lažnih samohranilk najdejo in kaznujejo. Naj gre denar tistim ki so ga resnično potrebni!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
19.4.2007 8:04:10   
lemavrica
Meni je vseeno koliko kdo plačuje, vsak zase ve. Mi pa ni jasno da se gredo nekatri celo ločit s namenom da bo mati ratala samohranilka in bo manj plačevala. To mi je pa neumno do konca.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
19.4.2007 8:24:48   
maruškaŠ
Meni je tut vseeno koliko kdo plačuje, mi pa ni vseeno koliko ima kdo subvencionirano. Kajti vsi, ki normalno plačujemo davke, ki gredo v proračun iz katerega se subvencionirajo plačila vrtcev, otroški dodatki in ostale pomoči, smo plačniki teh subvencij, dodatkov in pomoči.

Torej, da ne bo pomote - ne 'goljufajo države' ampak vse nas.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
4.5.2007 14:00:56   
MADMAX
A se sploh izplača igrat lažne samohranilke  user posted image
kakšna pa je sploh razlika (v denarju) če si recimo samohranilka ali če živiš kot družina? otroški dodatek je verjetno malo večji, pa vrtec cenejši ...
Mislim, halo? Kaj pa ti država nudi ? praktično nič!!!!!! prav tako kot ne samohranilkam, tudi mladim družinam ne !   user posted image user posted image user posted image  !!!????

vse skupaj je zelo žalostno... hočeš dati otroka v vrtec, pa ni prostora oziroma ga ne bo še naslednjih deset let??? user posted image

Kakorkoli že, strinjam se lahko tako z enimi kot drugimi, ker morate vedeti, da če jim rata goljufati državo, naj jo pač goljufajo, ostali zaradi tega nimamo nič manj, edino žalostno je ker takšne lažne samohranilke mečejo slabo luč na tiste prave, pomoči potrebne.  user posted image

< Sporočilo je popravil MADMAX -- 4.5.2007 14:02:33 >

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nov zakon-preverjanje "samohranilcev...
4.5.2007 14:53:49   
karmy
bolj k je bogat folk, bolj je škrt folk ....znanstveno dokazan... Meni je popolnoma ravn za tiste ki so lažne samohranilke, samo da so upravičene do tega do so lažne samohranilke, saj je veliko družin s tako malo plačo da komaj pridejo čez mesec, in poleg tega CSDju je 120 tisoč nadpovprečna plačauser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?