|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
17.4.2007 21:24:46   
tinkamiška
user posted image Hojla "tanove" in "tastare"user posted image

Čestitke vsem!

Anonimna, bom stiskala pesti...jih že stiskamuser posted image

Moj test iz prve nosečnosti je kazal plus še kakšno leto po tem, ko sem ga nardila, ta tadrugi pa samo par uruser posted image Prvega sem hranila do zadnjič, ko sem ga skupaj s tadrugim vrgla v smetiuser posted image

ElaM, jst normalno dvigam Izo, pa že hodi, kaj hodi teka, ampak vsake toliko pride k meni in stegne ročice in kako je nebi pocartkala, lubice mojeuser posted image Prvi pregled imam pa šele 7.5. ja je še dolgauser posted image

Moja Iza bo šla v vrtec septembra, sem se že preden sem bila noseča tako odločila, ker imamo tukaj vaški vrtec in bojo sami sosedi tamuser posted image Iza jih ima zelo rada in zakaj se ne bi družila z njimi tudi tam. Upam, da bo vredu, če ne jo bom pač izpisala..

Kolumbo, no fino, da si vzela stvar tako kot si, da nisi razočarana in verjetno je tako res boljše ne?user posted image Ti pa želim, da bo naslednjič, ko se bosta odločila za naslednjegauser posted image potekalo vse brez problemovuser posted image Drži se!

Skaana, sem vesela, da je vse vredu, naj bo še na pregledu takouser posted image

Kajča, te čisto razumem, mi smo preseljeni od Božiča 2006, ravno za Izin rojstni dan smo že spali v novi hiški. In sva bili tudi cele dneve sami, možek je spoznal že vse sosede, ko sva bili midve čisti tujki, ko smo se preselili. Pa kaj potem, na vasi so tako firbčni, da so že vse vedeli, ko sva prišliuser posted image

Meni je pa vedno bolj slabo, sicer je čez dan še kr vzdržno, me pa prime na trenutke, da se moram kr usest al pa obstat, potem pa hitro mine. Prsi so napete in boleče samo, če sem nerodna in ne pazim, me pa trebuh proti večeru bolj boli in križ tudi. Upam, da bo vse vredu...mora bit!user posted image

Lepo pančkajte

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Decembrke
18.4.2007 11:48:19   
SašaL
Še moji podatki....

2. nosečnost, imamo že eno navihano 2-letnico

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Decembrke
18.4.2007 13:37:00   
ElaM
Punce, živjo.
Mene pa samo zanima, kako se že da ticker pod ime, ki odšteva tedne nosečnosti. saj očitno sem že enkrat znala, ker mi kaže koliko je stara Tinkara.user posted image  Pa sem pozabla. Če se da kateri napisat, bi lepo prosila.
user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu SašaL)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Decembrke
18.4.2007 14:50:39   
tinkamiška
ElaM, greš na tisto stran, kjer bi rada nardila tiker(recimo lyilpie.com, ali pa families.com, ali pa kater drugi, jst mam samo ta dva) tam te vodi do konca postopka, potem pa označiš tisto kodo kjer je napisano html se mi zdi in jo skopiraš na RR v svojem profilu v dodaten opis. Potem moraš pa dat čisto spodaj še uporabi in je gotovouser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Decembrke
18.4.2007 15:05:06   
ElaM
Tinka, hvala, mi je celo uspelo.user posted image  Midve sva pa datumsko zelo usklajeni.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Decembrke
18.4.2007 15:12:23   
tinkamiška
Ja ElaM, sva čisto blizuuser posted image samo veš kaj mi ni jasno, kako maš ti 180 dni do konca, jst pa 235, pa samo en dan prej mam PDPuser posted image user posted image user posted image
Meni ni jasnouser posted image

Papa

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Decembrke
18.4.2007 15:29:10   
ElaM
Hm pa res, čakej nosečnost je 280 dni, torej meni kaže narobe. jest sem pa še gledala prej, pa se mi je zdelo, da to pa ni tako zelo daleč.user posted image
Aja, pa še to, danes sem se naročila na pregled, Raho, to je za tebe, ki urejaš seznam, datum je 8.5. Bo še kar dolga do takrat.
zdaj pa grem s tamalo na špancir, čeprav na Gorenjskem danes precej piha.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Decembrke
18.4.2007 15:39:30   
tinkamiška
ElaM, pa en dan pred tabo mam pregleduser posted image , ja dolga je šeuser posted image sva bolj proti koncu z pregledi...zaenkratuser posted image

Fino bodite pupe,

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Decembrke
18.4.2007 17:32:14   
loncica
Čav punce, kako ste kaj?

Pozdrav vsem novim in že znanim user posted image .
Jaz se zaenkrat počutim ok, le utrujenost me daje. Sem si šla včeraj v dm-a olje za trebuška mazat kupit - upoštevam vaše nasvete.

Lep dan vsem

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Decembrke
18.4.2007 21:03:45   
Magi*
raho, srce, count me in! to bomo čvekali, da bo jojuser posted image

doma že ena decembrska pupa (letnik 2004user posted image ), po mojih izračunih bi moral tale dojenček biti rojen ravno na njen RD, torej 18.12.07 - matr, bo kdo mislil, da tako uspešno planiramo.

pregled imam 26.4.07user posted image

za zdaj sem se uspela v ponedeljk zastrupiti s sendvičem iz avtomata - fuj in fej - sem bila prepričana, da je od nosečnosti, sam se mi je vseeno malo čudno zdelo. no, po dveh dneh bruhanja in driskanja sem bila danes v tip-top formi. edino, kar me matra, je spet tisti gorzen pritisk tam spodaj. kot, da me tišči lulat, lulat pa ne morem. v prvo je bilo tudi tako. aja, pa trebuh imam že kar napetuser posted image  čeprav se mi zdi malce zgodaj.

držite se punce in pazite naseuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Decembrke
18.4.2007 21:12:45   
Anonimen
Oooooo! Magi* pa si vseeno prišla?user posted image user posted image user posted image user posted image

No, medve pa imave rok kar na kupu - jaz 1 ali 2 dni pred tabo. Sam pregled pa imam jaz že 23.04. - zaradi prejšnje "nesreče". Očitno se je G. malo vsr., ker je tudi sama rekla, da me je na 1. pregled prepozno naročilauser posted image . Vsaka šola očitno nekaj stane. Sam ta je bila zame malce predragauser posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Decembrke
18.4.2007 21:19:40   
Magi*
Raho, tokrat mora biti vse v redu!!!!!


...mene je sicer tudi hotel 23. naročit, pa do 26. nimam časauser posted image  imam vse od jutra do večera zapolnjeno, je revež mislil, da ga mal hecamuser posted image

in kako se počutiš? jaz sem že vsa "čudna", predvsem po štengah po faksu ne zmorem več tako strumnega korakauser posted image  prej sem po 2 do 3 štenge preskakovala, zdaj pa komaj eno po eno.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Decembrke
18.4.2007 21:31:41   
Anonimen
Joj, Magi*, jaz se pa super počutim. Nič mi ni slabo, vse mi diši, sam morda me malo špika v jajčnikih, ampak nekja pa mora biti, ne? Skakljam v tretje nadstropje in dol (kdo si je izmislil, da imamo upravne prostore v tretjem štuku) in danes sem naši predavateljici in predsednici sveta izpolnila vso dokumentacijo za habilitacijo v naziv izredna profesorica (8 ur dela)user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Decembrke
18.4.2007 21:35:05   
Magi*
a to si ti eni drugi izpolnjevala? zakaj pa si ni sama? matr sem firbec. sem ravno prejšnji teden to delala zase - sam za docenturo. naslednji teden naj bi mela nastopno predavanje  - upam, da me ne bo preveč dol tiščalo, ker bom že itak imela tremo. vsak dan govorim pred ljudmi, ampak take reči me pa še vedno zvijejo.

je pa res, da je sedaj vse lažjeuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Decembrke
18.4.2007 21:45:47   
Anonimen
Seveda, da sem eni drugi izpolnjevala. Jaz imam na žalost (ali pa srečo) sam FF končan. Pa vse točke napisat, pa komplet bibilografijo (več kot 270 enot) pa v tiste vaše okvirčke (razpredelnice) spravit. Potem pa sem še predavala napim. Pa me kliče in mi reče, da jutri pride nazaj, ker sem en s nekje izpustila.user posted image

Sicer pa, če si prejšnji teden to sama delala, veš, kako jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V to, da tebi ne bi šlo nastopno predavanje za docenturo, pa jaz kar malo dvomimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Bom pa za vsak slučaj držala pesti in navijalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 18.4.2007 21:46:21 >

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Decembrke
18.4.2007 22:41:55   
upajoča
Živjo moj prvi UZje zamano,je vse v redu zaenkrat ,vendar ne vem zakaj me je naročil spet čez 14dni na ponoven uz in pregled,tako da imam v24.4.že drugi uz.Na trenutke mi je slabo,vendar je huje ko se najem,takrat sem napihnjena kot balon,drugače je počutje v redu. To je moja prva nosečnost.Vsem novim user posted image čestitamuser posted image user posted image ,bo pa res veseli december.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Decembrke
19.4.2007 7:21:05   
kajča
Ojla decemberke,

Jaz sem imela včeraj popoldne tudi 1. pregled. Je bilo vse ok, pikec/ca je velik/a 7,5 mm. Rok imam 5.12. user posted image user posted image user posted image . Sem ful vesela, da je vse ok, čeprav sem imela filing, da je ok. Dobila sem tudi slikico user posted image user posted image  in dala sem vodo in kri.
Počutim se kar ok, malo mi je občasno slabo, pa skoz se mi junk food je, skoz bi jedla pico, pa mcdonalds. To mi je mal čudn, ker v prvi nosečnosti mi to ni prav nič dišal. Aja, pa tud jaz sem napihnjena in po mojem se mi že pozna ali pa je to od napihnjenosti, po štengah pa tud jaz teežko hodim.

lp,

Kajča

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Decembrke
19.4.2007 8:40:16   
ElaM
Dobro jutro,
najprej čestitke vsem novim user posted image in čestitke za uspešno opravljene 1. preglede.user posted image user posted image  Moj prvi pregled bo šele proti koncu 9. tedna. Kje je še to?!
Moje počutje pa ni ravno rožnato, občasno mi že močno slabi, še dobro, da imamo kekse za dojenčke na zalogo user posted image , zvečer me močno zateguje nekje pri jajčnikih. Za to krivim utrujenost. Se spomnim, da je bilo pri Tinkari ravno tako, le da sem takrat veliko več počivala. Zdaj pa ni šans, je akcija non-stop.
Punce, lepo se imejte, grem zdaj V Pikapolonico po bodije, mi je Raho skomine nardila.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Decembrke
19.4.2007 9:17:50   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Midve se odpravljava k mami na vikend, ker sva sami, mož je šel za dva dni na službeno pot...

Čestitam vsem, ki ste ble na pregledu in sem vesela, da je vse vreduuser posted image

Upajoča, po mojem ni nič hudega, če bi blo bi ti G že povedal, jst sem v prvi nosečnosti tudi imela pogoste UZje pa je bilo ves čas vse vreduuser posted image

Kajča, jst sem bila v prvi nosečnosti nora na junk food, edino tam sem lahko pojedla tisti kos mesa(če se mu lahko tako rečeuser posted image ) in sem si ga res tu in tam privoščila, jebla edina hrana, ji sme jo pojedla, pa mi je nehalo bit slabouser posted image Res! In zdej v drugi ni nič drugače, sem že pred tednom sanjala o McDonaldsu in si ga dva dni nazaj privoščila, njami! Pa še krompirček in Cocacolouser posted image Zdej pa moram ene 14 dni dat mir...Mi pa noro paše pesa in vse vrste solat, pa muslije zdej vsak večer jem, z mrzlim mlekom seveda.

Tako, morava zdej z Izo pozajtrkovat, se oblečt spokat in ituser posted image


Lepo se imejteuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Decembrke
19.4.2007 9:25:40   
Anonimen
Jutro!

Lep dan, ne?

Čestitke vsem novim user posted image  in tistim, ki imate prvi pregled za sabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mene še čaka. V ponedeljek. Upam, da bo vse ok.

A ste ve že komu povedale? Jaz še nikomur, čeprav moja čistilka nekaj sumi. In tudi povedala ne bom tako dolgo, dokler ne bom 100%, da je vse ok.

Ah, jaz in junk food je zgodba in poglavje zase. Noro ga ljubim že v normalnem stanju, kako ga potem ne bi v nosečnosti. Znakov user posted image  nobenih, razen tega, da me malo bolj bolijo prsi. No, kar malo precej bolj. pa dojim še vedno (sicer 1-2x na dan) in takrat me res zna zaboleti, pravzaprav bolj zapeči.

Mene pa kar malo skrbi, da ni nikjer prisoten noben nosečniški znakuser posted image

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Decembrke
19.4.2007 10:32:44   
ajtak
Punce, mene je pa zdej mal strah, pa ne, da bi blo kej narobe, mislim, da je vse ok. Bom pa zvedla v sredo, ko mam pregled.

Strah me je, ker sem dobila noznicno vnetje. full me srbi in beli tok je tak rumenkast... Sem klicala gin. pa mi je rekla da se loh s canestenom mazem...

A ima katera podobne tezave al pa jih je mela v prejsnji nosecnosti??

Ker mi je tole full motece, sploh v sluzbi, ko se ne morem umit in namazat...
A mislte, da bi loh to kej na plod uplival?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Decembrke
19.4.2007 11:12:09   
Magi*
dober dan!

ajtak, kaj pa če vprašaš G, če si lahko zvečer daš notri boraks vaginalete? dobijo se brez recepta in se lahko uporabljajo v nosečnosti - jaz sem jih v prejšnji.

raho, sem šla zjutraj kupit naši pupi copatke in sandalčkeuser posted image  

sicer sem pa včeraj ponoči imela probleme, ker od popoldneva nisem mogla lulat. ob 1ih zjutraj me je v mehurju že tako bolelo, da sem se mislila kar na urgenco odpeljat. potem pa mi je ratalo...o mama mia, kakšno olajšanje. to se mi je dogajalo tudi v prejšnji nosečnosti. danes sem malo bolje, pa me spet začenja dol tiščatuser posted image  pa hrana mi tudi ne diši - kar je zame zelo, zelo čudno. prav nimam nobenga apetita. no, saj to se bo verjetno popravilo, a neuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Decembrke
19.4.2007 12:16:03   
ajtak
U, Magi, hvala! Zdej sva zmenjene, da poizkusim s kremo canesten, ce se stanje do pon. ne normalizira oz izboljsa pa jo morm poklicat. Tako, da ce ne bo bolje jo bom ziher vprasala!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Decembrke
19.4.2007 12:21:58   
andreja2000
ajtak jaz sem v prejšnji user posted image  imela podobne težave.G mi je predpisal vaginalne taletke in Canesten kremo n potem se je stanje popravilo.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Decembrke
19.4.2007 14:26:11   
Skaana
Zdle vam hitro sporočim kar iz službe user posted image user posted image user posted image , danes imela pregled. Vse je čisto v redu. Srček je tako lušno bil in midve z gin sva se smejale. Jaz sem kar zajokala od olajšanja...

Pa kasneje kaj več, da me kdo ne zaloti user posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?