|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
21.4.2007 14:12:38   
Strawberrie Cherrie
MAGI user posted image user posted image user posted image KAJ NAJ REČEM (Ja, kričim user posted image ) - ZAKAJ NISI NIČ POVEDALA user posted image user posted image user posted image
Sedaj pa gledam tule - pa sem bila ziher, da si kaj spodbudnega napisala Raho, pa vidim polno tvojih sporočil.
ja, kaj naj rečem - Čestitke user posted image
Decembrski otroci so itak najboljši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Držim pesti za strelca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Decembrke
21.4.2007 15:17:58   
nanaa
Hvala za dobrodošlico :), ja točno tako kot pravite, mal se jokam mal smejem :), pa naslednji teden gremo s prijatelji na dopust in upam, da mi bo še uspelo ostati skito, prehitro tudi nočeva povedati, morava najprej sama pridit k sebiuser posted image .
Toliko vprašanj imam, vas ne bom zasipala naenkrat z vsemi, ampak tole mi povejte, ali gre katere od vas na dopust z letalom, midva imava 30.6. rezervirano Malto, sedaj pa ne vem ali bi sploh šla?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Decembrke
21.4.2007 15:41:24   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image Lepo pozdravljene vse nove user posted image  in seveda iskrene čestitke.user posted image user posted image user posted image
 
skaana tako lep in čuten post si napisala,da so se mi oči kar orosile.Zelo sem vesela,da je z  tvojo pikico vse vreduuser posted image .user posted image user posted image user posted image

Moje počutje pa je čisto odvisno od dneva,slabosti so večkrat prisotne,vendar do bruhanja pa še ni prišlo,razen enkrat.Sem pa kar fejst utrujena in se mi zdi,ko hodim,da sem tudi zadihana.Beli tok je v večini prisoten vsak dan.Včasih je pa kakšen dan,ko se počutim zelo dobro in močno,močno upam,da nam bo tokrat le uspelo in bomo decembra veselo zibali.

lep pozdrav vsem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Decembrke
21.4.2007 16:55:33   
ajtak
Ojla, tudi jaz sem dane full cudna, mi je slabo, pa mi ni, sem lacna pa nisem, skoz sem utrujena in sem komaj zdrzala v sluzbi... Zraven mi pa se hormoni full nagajajo sem tecna kot user posted image . Pa full sem obcutljiva, za vsako figo se jokam (dons sem se ze 3×).

skaana, full sem vesela zate! Tudi ti si bila razlog za moj jok user posted image , seveda srece.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Decembrke
21.4.2007 18:52:22   
Magi*
l_p, najprej hvala za čestitke! saj sem že v parih postih namignila, da sem, noouser posted image

držim pesti, da bo vse v redu. razpoloženje niha, en dan sem čisto fuč, drugi dan super. danes pa se mi je pojavil rjavkast izcedek. zgleda, da meni čisto brezskrbne nosečnosti niso namenjeneuser posted image


držte se punce, grem nazaj na vrtuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Decembrke
21.4.2007 19:19:34   
andreja2000
Magi ojoj,a si že v prejšnji user posted image  imela rjavi izcedek? Tudi jaz sem ga imela v prejšnji user posted image ,pa se je potem vse uredilo in umirilo.Tudi jaz ti držim pesti,da bo vse vredu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Decembrke
21.4.2007 20:26:17   
Magi*
andreja, v prejšnji nosečnosti sem začela krvaveti v četrtem mesecu in sem potem morala mirovati. po kakem mesecu se je uredilo. tokrat je izcedek rjavkast, upam da se umiri.

tudi jaz tebi želim, da bo vse v reduuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Decembrke
22.4.2007 8:20:24   
loncica
Magi, upam, da bo izcedek kamlu izzvenel.

Nanaa, čestitke in dobrodošla. Tudi zame je tole prvič, tako da sva na istem.user posted image

Jaz se počutim super, še vedno se veliko športam (seveda strogo pazim na utrip), le utrujenost me daje. Popoldne bi kar mal spala, zvečer me zmanjka pred pol deseto.

Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Decembrke
22.4.2007 9:44:03   
nanaa
Lonica tudi tebi lep pozdrav, sem že mislila, da sem edina, ki imam prvo nosečnost :), jaz sem zaenkrat počutim tudi ok, v ponedeljke moram poklicat za prvi pregled.
Najboljše, da kar gin. vprašam glede Malte kaj mislite?

Ali ste že vse povedala?

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Decembrke
22.4.2007 10:22:45   
Magi*
nanaa, glede Malte povprašaj G. sicer ti bo najbrž vsak po svoje svetoval. najbrž, če je nosečnost normalna, ni kakih zadržkov. bo pa G sigurno vedel, če je kakšna medicinska kontraindikacija.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Decembrke
22.4.2007 15:11:18   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Nanaa pozdravljena še od meneuser posted image in seveda čestitke in srečno! Glede Malte, tudi mi gremo letos na dobust v Grčijo, seveda, če bo vse vredu, sva dala tudi riziko odpovedi za vsaka slučaj, ampak jst sem optimist in mislim, da bo vse vreduuser posted image

Magi, naj tvoj izcedek imprej izzveniuser posted image

Midva nisva še obesila mojo nosečnost na velik zvon. Bova počakala vsaj do prvega pregleda, čeprav ljudem ne lažem, nekateri imajo pač nos in me takoj pogruntajo, tem povem, da sem noseča. Povedala sva staršem in parim ožjim prijateljem.

Včeraj je bil en težek dan, mi je bilo cel dan slabo za umret, zvečer sem pojedla en velik kos pice in mi je tako odleglo, da verjetn nisem mogla. Junk food dla pri meni čudeže, tudi pri prvi nosečnosti je bilo tako. Žal pa se jo je treba izgobat, zato je namojem jedliniku le tu in tam...

Raho, tvojemu podpisu se nasmejim vsakič, ko a preberemuser posted image

Izi sem že povedala, pa tako nič ne razumeuser posted image Je še premajhna, ampak čuti pa nekaj, ker mi kadar je možnost lubčka trebuh in ga boža.

No uživajte vse, ki imate jutri pregled, jst počasi odštevam dneve...

Pa javite kako je bilouser posted image

Vse lepo vsem!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Decembrke
22.4.2007 20:22:57   
Ayo
nanaa, najprej cestitke user posted image user posted image user posted image
in pa tudi zame je tole 1. user posted image
user posted image

Drugace pa mene v zadnjih dneh kar muci slabost, predvsem popoldne in zvecer. V bistvu je tako, da mi vse smrdi, studiram in studiram kaj bi jedla in VSE je blehhhhhh!!! Tko da nisem glih najbolje, poleg tega da se vedno slabo spim, danes sem bila ob 6h ze pokonci! user posted image
Sem pa tudi jaz ugotovila, ce se sportam, da sem veliko bolj zadihana, pa se bolj slabo mi rata in danes ko sem tekla, sem se mogla kar ustavit in za 5min usest!

Lep vecer in zacetek novega tedna! user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Decembrke
23.4.2007 6:20:25   
loncica
Ayo, ti tudi nadaljuješ s športanjem? Pa ti pri teku uspe imet pulz pod 140? Meni je tudi zadnjič mal slabo ratalo med hojo v hrib in sem se tud mogla ustavit.

Ugotavljam, da imam trebušček kar napihnjen - pa  ve? Predvidevam, da je to od hrane.

Lep dan vsem

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Decembrke
23.4.2007 7:32:32   
kajča
ojla user posted image , tako lepo vas je brat.
Najprej dobrodošla nanaa. Rahla slabost pri meni počasi izginja. user posted image user posted image user posted image . Meni tudi v 1. user posted image  niso pasale sladkarije, zdaj bi pa jedla sladoled, pa predvsem junk food user posted image . In potem sem prejšnji teden v službi jedla eno pizzo, ki je bila ful mastna, pa bogve kaj še vse, v glavnem dva dni sem imela prebavne motnje, pa še trebuh me je bolel. Sej vem nisem normalna user posted image , še dobr da se nisem zastrupila. No vsaj to pazim, da ne jem pizze s šunko, ampak margerito.

Imam pa trebuh že ful velik, tak napihnjen, tako da kakšne oprijete majčke ne pridejo v poštev, ker zgleda kot da sem se ful zredila.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Decembrke
23.4.2007 7:50:49   
nanaa
Hvala vam punce za dobrodošllico user posted image , seveda mi še ni čist jasno ampak bo, tale forum je prav super.
Danes pokličem za prvi pregled, potem pa bom počasi povedali doma :). To bojo skakali od veselja, že komaj čakajo, naju skoz nekaj zbadajo kdaj pa bo, kdaj pa bo:)).
Tinkamiška kdaj pa greste v Grčijo?  Medva imava rezervirano Malto za 30.6.

Punce kako se pa kaj prehranjujete?

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Decembrke
23.4.2007 8:40:19   
Skyline
lep pozdrav punce, kako lepo je brati vase posteuser posted image

ma js se pocutm tko, odvisno od dneva, ena dan ok, drug dan kr neki me trebuh boli, pa mam kr prebavne motnje, pa ne da bi bla zaprta, ampak kadar je treba it...me kr zasraufa...a ma katera podobne tezavice?

...drgac pa je ok, slabosti ni, razn ce sm lacna, to sm pa itak vsake 2 uri...ne morem verjet, ker nisem navajena tolko jestiuser posted image

pregled mam v sredo dopoldne, tko da drzite pesti deklice drage, da bova s pikico user posted image  ok!!!

za vse ostale pa cestitke vsem novim user posted image  in da ugledamo cimvec zdravih user posted image  decembra user posted image

lp, sabina

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Decembrke
23.4.2007 9:03:56   
Anonimen
Pozdravček vsem decembrskim user posted image . Tudi sama se vam pridružujem, vendar zaenkrat še anonimno. Naj pa pripomnim, da imamo doma že eno januarsko punči 2006 (ena kost za januarke 2006, ki sodelujete tukaj goruser posted image ).
Po mojih izračunih imam rok 23.12., vendar sploh še nisem bila na prvem pregledu (v bistvu se nisem še niti naročila). Počutje zaenkrat je ok, v bistvu se mi sploh ne zdi, da sem noseča (sploh, če primerjam s prvo nosečnostjo). Upam, da tako tudi ostane, ker si res ne predstavljam, kako bom drugače krotila našo malo punčico. Drugače pa še nisem čisto dojela. Očka je čisto navdušen, sama pa se še malo privajam na novo situacijo. Ampak bo šlouser posted image .

Vse user posted image , čim manj slabosti vam želim in uživajte. Pa seveda čestitkeuser posted image .

(odgovor članu Skyline)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Decembrke
23.4.2007 9:20:17   
ElaM
Dober dan, nosečke,
Anonimna čestitke tudi tebi.user posted image  Tistim, ki imate danes prve preglede želim, da bo vse ok.user posted image  Magi, upam, da bo izcedek izginil oz. je že.
Moje počutje je bolj tako tako, sicer veliko bolje, kot pri tamali, ko mi je bilo noro slabo. Zdaj me občasno zvije, predvsem moram skoz nekaj jesti. In tudi meni noro paše junk food, danes sem za zajtrk jedla hrenovko z majonezo.user posted image user posted image  Ja, vem, obup od obupa, samo če pa pašeeee.
Še nekaj bi vprašala, a katero kaj špika oz. zateguje? Mene občasno in me kar malo stistne, čeprav če se ne motim, me je tudi v prvi nosečnosti. Vendar jez sem že vse pozabila in potem skušam v spomin priklicat kaj se je dogajalo pred letom in pol, pa mi nekako ne gre.
Kako ste se imele kaj čez vikend? Mi smo bili včerej v ZOO in ja tamala resnično uživala, bilo je prav fino.
Toliko zaenkrat od mene, šibam zdaj perilo prat.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Decembrke
23.4.2007 10:11:10   
tinkamiška
Hojlauser posted image


Uuuu anonimna, madonca me zdej firbec grizeuser posted image , ja pa le glej, da hitro javiš katera si, da me ne bo razneslo od razmišljanja in ugotavljanjauser posted image A punči maš praviš, čaki, čaki, punčk je bolj malo med januarkami, sej vešuser posted image No kakorkoli, ti želim, da bo vse lepo in pravuser posted image Rok maš pa kr blizu kot sem jst rodila Izo, mogoče bo pa tudi tvoj drugiuser posted image   Božičekuser posted image Pa le naroči se na pregled, jst moram čakat še 14 dni...

ElaM, mene špika ja na momente in včeraj me je prav rezalo spodaj v trebuhu, sem mislila, da me pas moti, pa ni bilo nič boljše, ko sem ga zrahljala...pride tako, verjetno se res maternica širi...

Skyline, pri meni je isto kar se prebave tiče. Me ravno tako zašraufa, prej mam pa občutek, da sem zaprta.

Nanaa, mi letimo v Grčijo 5.7. in gremo za en teden, tako, da bomo približno enak čas na dopustuuser posted image Jst se zelo veselim, ker sem nvdušena nad Grčijo, ni me strah zaradi hrane in podobnih stvari, ker lahko vse kupiš v trgovinah, vodo pa tako v steklenicah kupiš...Samo, da bi se vredu počutila in bo prav pasalo it malo v druge krajeuser posted image

Prehrana: pri prvi nosečnosti sem zelo komplicirala zdej jem vse kar mi paše. No sladoleda ravno ne bi šla jest pri kakšnemu prodajalcu, kjer bi bilo možno, da je star, ampak lučke, kornete in kakšne s svežim sadjem si pa privoščim. Je pa tako, zelo mi paše sadje in zelenjava, pa junk food, potem pa kombiniram malo eno in malo drugo. Posilim se s kakšno ribo in tudi mesom, ker sem v prv nosečnosti imela premalo železa in sem morala pit tisti negravžni sirup, fuj! Pa bi se mu rada zdej izognila....Jem, kadar mi paše, pa trudim se čimveč pit, ker mi je potem manj slabo.

Kajča, jst tudi norim za pico zdej, ampak že od nekdaj jem samo margarito, redkokdaj semi kakšne druge zahoče. Je pa hudo, če ti potem ne paše v želodcu, sploh maščoba je hudič...Ampak važno je, da je mimo in da se zdej dobro počutišuser posted image Kar se trebuha tiče je papri meni enakouser posted image

Kar se športanja tiče, se zdej ukvarjam bolj z umirjenim, ker mi kakšna aerobna vadba ne paše, mi tudi rata slabo, bi pa rada ostala fit, no sej ob Izi tudi bom, ko letam za njouser posted image

Ayo, tudi pri meni je podobno, sploh če pogledam v hladilnik in ko mora it kosilo kuhat. Sploh ne vem kaj naj skuham, pa moram zaradi Ize, ker mora normalno jest. In danes sem prav tuhtala kaj naj nardim, ker mi gre vse na fujuser posted image Najraje bi šla v kakšen Interspar, nadevala hrano v posodo in šla domov, pa ne morem, ker mora Iza zdravo jest. Bom nardila krompirjevo solato in ribe. Bo smrdelo ja, ampak kaj pa naj...

Tako, zdej moram pa nehatuser posted image

Poročajte kako je bilo napregledih, želim vam, da bo vse lepo in pravuser posted image

Lep dan!

Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Decembrke
23.4.2007 11:17:46   
copatek
Uh, sem imela veliko za prebrat. Super ste, kar tako naprej.user posted image  Dobrodošle vse nove nosečke!

Pri meni je pa tako, slabosti me spremljajo kar čez cel dan, sicer ni hudo, ampak ravno toliko, da mi skoraj nič ne paše jest, čeprou sem vedno zeloooo rada jedla. Trudim se, da jem veliko sadja in zelenjave, je pa res, da sem zadnji teden malce pretiravala s pizzo in pohanim sirom (če mi je pa tako dišalo), zakar imam še sedaj slabo vest - upam, da mali ni jezen name.user posted image  Drugač morm pa še kakšno ribico na jedilnik dat, pa bo.

Hm, športanje, sama ne pretiravam, kakšen sprehod in mogoče en krog teka okrog stadiona. Kakor sem jaz v eni brošurci opazila, pa je pri teku treba bolj pazit, da pulz ne gre čez 140, po treh mesecih nosečnosti - če sem prav razumela. Sama pa trenutno najbolj pogrešam rolanje, kar pa v nosečnosti ni priporočljivo, ker lahko pošteno padeš. Pa odbojke na mivki letos ne bom mogla igrat.user posted image  Ah, nič hudega, samo da decembra dobimo zdravega dojenčka.user posted image

Tudi jaz vsem, ki imate v teh dneh preglede, želim, da bi bilo vse v najlepšem redu.user posted image

Lp

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Decembrke
23.4.2007 11:37:17   
Ayo
tinkamiska, naj ti danes ribica tekne, jaz sem jo kupila v soboto za v nedeljo, potem pa je vceraj sploh nisem morala videti, fuj user posted image  tko da jo bom snedla danes user posted image
 
Se tudi jaz trudim zauziti raznovrstno hrano, vendar kar mi pa najbolj smrdi je meso blehhhh, pa bi ga rada jedla, ampak ne gre, kar mi najbolj pase je tudi pri meni zelenjava in sadje.
 
Kar se pa pijace tice, se moram tudi prav posiliti, da pijem, ker mi se navadna voda “smrdi” user posted image
 
Loncica in ostale sportnice, kaj imate aparatek za merjenje utripa? Jaz nimam nic, delam kar po obcutku. Se bom pa tudi jaz raje posluzevala easy sportov, plavanje in pohodnistvo.
 
No pa dober tek! user posted image

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Decembrke
23.4.2007 11:43:59   
Skyline
heeej, vidim da ste kr aktivne...js sm pa kar malo opustila sport, pa sm prej 5 let 3x tedensko trenirala fitnes, ampak se trenutno posluzujem le sprehodovuser posted image ...

...vidim, da vam vsem precej pase zelenjava in sadje, js bi pa samo meso in zelenjavo jedla in vse, kar mi je bilo prej zelooo vsec, zdej se videt ne moremuser posted image ...kot npr. vceraj, ko smo imeli kosilo pri njegovih, in je tast skuhal meni najboljso hrano - riz z morskimi sadezi - pa mi je obracalo ko sm jedla user posted image ...kr verjet nism moglauser posted image


(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Decembrke
23.4.2007 12:26:29   
kajča
jaz pa začnem ta teden hodit na telovadbo za nosečke. se je v 1. user posted image  to ful dobr obneslo, pa še en cel kup nosečk sem spoznala tam in smo se potem tudi po porodu družile z dojenčki. Res super smo se imele, no, še sedaj se srečujemo občasno.user posted image user posted image user posted image . Upam, da bo ok, ker je kar intenzivna ta telovadba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Decembrke
23.4.2007 17:01:27   
loncica
Ayo, jaz imam merilec utripa. Mi je nepogrešljiv športni dodatek že kakšne tri leta. Sem si naštimala mejo, da ko presežem utrip 140 mi piska in potem vem, da moram upočasnit.

Kako ste punce? Jaz sem ravno iz počitka, zdaj pa malce pospravljat. Odkar mi je energija malce padla, se to precej vidi tudi na stanovanju.user posted image

Lp

(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Decembrke
23.4.2007 17:31:16   
vetrnica
pozdravljene user posted image , lepo vas je brat

jst sm pa danes prvič videla svojo pikico user posted image . Sicer tega še nekako kar ne morem dojet. Se je pa videlo, da srček lepo bije in velika je 10 mm. Po izračunih sem v 8 tednu,  po velikosti pa je 7 tednov + 3 dni. PDP je 3.12.


(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?