|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
25.4.2007 10:42:59   
nanaa
Pozdravljene vse nove punce :), nas je pa že kar nekaj.
Jaz sem tukaj za računalnikom tako zaspana, da bi lahko takoj zaspala. A mislite, da zato, ker zjutraj več ne pijem kave?
Kaj pravite na to gostilniško hrano, jaz sem v službi do 17.00 in hodim vmes na kosilo, saj ne bi zdržala do doma :). Največ jem v City parku v Lj.

(odgovor članu na5o)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Decembrke
25.4.2007 10:47:28   
lana38
Spij kakšen kozarček Coca cole. Vsebuje tudi kofein, samo manj kot kava. Morda potem ne boš več tako zaspana. Drugače pa sta zaspanost in utrujenost značilna za user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Decembrke
25.4.2007 12:59:44   
Ayo
Punce,
 
mi smo danes videli pikico veliko 3.8m in slisali srcek user posted image  sedaj sem pomirjena, naslednji pregled imam ze kar 15.5., PDP zelo provizoricen pa naj bi bil 15.12. user posted image
 
Sva pa hotela sedaj med prazniki na dopust malo dalj z avtom, pa mi je G rekel, da prve 3 mesece ne priporoca voznje daljse od dveh ur… user posted image
 
Toliko za sedaj. user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Decembrke
25.4.2007 13:19:05   
Anonimen
Hello!

Evo, javljam se Anonimna 1, tista z rjavim izcedkom.
Danes sem bila pri svoji G, ki mi je rekla, da je svetlo rjav izcedek verjetno posledica vgnezdenja zarodka v maternico in da je normalen pojav. Sem mislila da me bo kar odslovila, no potem pa je rekla da dejmo še enkrat pogledat. Ker se prejšnji teden ni videlo nič me je opozorila, da se verjetno tudi danes še nič ne vidi, ampak sve bile obe prijetno presenečene: prvič sem videla svojo pikico in tudi utripajoči srček. Občutki- neopisni! Tako, predlagala mi je mirovanje noseča pa sem po UZ 6t4d tako da imam po svojih izračunih PDP 15.12. Naslednji pregled pa me čaka 9.5. Juhu!
No, upam da se še katera javi iz pregleda z dobrimi novičkami!

LP

(odgovor članu Ayo)
  Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Decembrke
25.4.2007 13:21:23   
lana38
anonimna1, a še ne boš povedala, kdo si?user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Decembrke
25.4.2007 13:29:24   
Anonimen
Joj sorry, bom, sm še mal. Kr me ena par punc tuki gor pozna pa nebi še rada da izvejo.

LP

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Decembrke
25.4.2007 13:30:55   
Anonimen
Zakaj pa ne smeš na daljšo vožnjo v prvem trimesečju?user posted image

Mi pojutršnjem gremo v Šibenik in je krepko več kot 2 uri vožnje... Zdaj ste me pa čisto prestrašileuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Decembrke
25.4.2007 13:41:22   
nanaa
Tudi jaz sem se prestrašila, glede vožnje, v petek gremo tudi mi na dopust (4 ure vožnje). Pa tudi vska dan se vozim v službo 1 uro v eno smer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Decembrke
25.4.2007 13:52:35   
Magi*
nastopno predavanje za mano. izcedek spet tu - o počitku lahko samo sanjam.

jutri zjutraj pregled, potem vaje do večera in zvečer na koncert (nekaj za mojo duišo). v soboto pa na morje.

glede vožnje: če je vse v redu, lahko delaš praktično kar češ.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Decembrke
25.4.2007 14:48:03   
andreja2000
Ayo in anonimna user posted image ,bravo za vajini pikici!user posted image user posted image user posted image

Magi,upam,da se tudi pri tebi ti izcedki pomirijo.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Decembrke
25.4.2007 15:33:19   
Skyline
zivjo punce....evo mene s pregleda....cakalna vrsta je bila neverjetno dolga, ampak vse za pikico user posted image .....ker je bil to tudi moj prvi obisk pri novi ginekologinji, je bila zelo vesela, ko sem ji povedala in najprej postavila par vprasanj, nato vzela bris in na koncu se vaginalni ultrazvok....TAKOJ sem zagledala pikico in njen srcek, kako bije (slisala ga sicer nism), ampak VIDELA PA JA user posted image ....oci so mi v trenutku zalile solze, kako NEVERJETEN obcutek...moj predragi me je cakal v cakalnici in me pol samo objemal od veselja!!!

...po UZ naj bi bila skoraj 6t, tako da ima skoraj 3mm (joj, kako je mickena se pikica, hihi user posted image )!

...sedaj me je narocila 30.5. in po tem pregledu grem na nuhalno...komaj cakam, da pikico user posted image  spet vidim user posted image

ce samo pomislim, ko sem videla srcek, me kar oblijejo solze....

vsem user posted image , ki se cakate na 1. pregled, pa zelim, da vam cas kar se da hitro mine in da cimprej ugledate srcek svoje pikice user posted image

lp, sabina

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Decembrke
25.4.2007 17:40:17   
hokejistka
Najprej čestitke vsem decemberkam user posted image user posted image user posted image . Pridružujem se vam tudi jaz. Zanosila sem v istem ciklusu kot sem imela HSG. Danes sem naredila 3. test user posted image , ki je tudi pokazal user posted image . ZM je bila 16.3. Prvi pregled pa imam šele 16.5 user posted image . KJE JE ŠE TO? Počutje v redu. Povedala nisva še nikomur. Bom pa kmalu v službi povedala, ker delam v vrtcu.

Razmišljam, da bi šla na samoplačniški pregled, saj ne bom zdržala 3 teden. Ali predlagate kakšnega G v LJ, ki bi me sprejel samopalčniško vsaj teden dni prej.

Tudi jaz se odpravljam na dolgo pot (11 urno v Dalmacijo) čez dva dni. Zakaj pa naj se ne bi nosečnice dolgo časa vozile z avtom. Madona, zdaj me pa že malo skrbi?user posted image
Uživajte v user posted image !!!!!!

(odgovor članu Skyline)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Decembrke
25.4.2007 17:42:02   
andreja2000
Skylineuser posted image user posted image user posted image ,bravo za lepe novice in še naprej vse dobro tebi in tvojiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Skyline)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Decembrke
25.4.2007 17:47:04   
andreja2000
hokejistka,user posted image user posted image user posted image  tudi tukaj iskrene čestitke.user posted image user posted image user posted image

Ja,glede dolge vožnje pa ne vem zakaj naj ne bi bilo dobro,so pa to naše user posted image  nekaj debatirale.user posted image
Želim ti lepo in zdravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Decembrke
25.4.2007 17:51:16   
loncica
Čav punce, kako ste?

Mene je včeraj mal bolezen dobila, pa sem danes že  boljše.

Glede vožnje... hm - res ne vem zakaj ne bi smel iti na daljšo vožnjo. Ravno zadnjič sem brala odgovor od dr. Pušenjaka na to temo in je rekel, da v zadnjem tromesečju naj ne bi bil več kot dve uri oddaljen od porodnišnice - nekaj v tem smislu. Tako, da res ne vem v čem bi bila fora, da ne smeš sedaj iti na dolgo vožnjo - če mene vprašate je to za lase privlečeno.

Lp user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Decembrke
25.4.2007 18:46:38   
Anonimen
Drage decemberčice, Tinkamiška me je prosila, da vam sporočim žalostno novico, da ravnokar čaka v bolnici na operacijo, ker so ugotovili, da ima izvenmaternično nosečnost.user posted image Tako se žal pri njej tokrat ne bo srečno izšlo.user posted image Kaj več bo pa verjetno sama napisala, ko pride domov in bo pri močeh pisat.

(odgovor članu loncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Decembrke
25.4.2007 18:53:16   
ElaM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tinkamiška, mi je zelo hudo, ko zvem take novice, pa midve sva bili daatumsko čisto skupaj.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Decembrke
25.4.2007 19:12:42   
lana38
Tinkamiška!user posted image user posted image user posted image
To je pa res žalostno.
Jaz sem pa mojemu user posted image  danes popoldan povedala za user posted image . Včeraj namreč nisem imela prilike, ker take stvari se ne govorijo po telefonu. Ko je prišel domov, sva midva s sinom šla v Rogaško Slatino na bioresonanco. Vrnila pa sva se zelo pozno, ker je tudi moja mama imela tam terapijo in sva jo potem čakala, tako da je user posted image  že spal. Pa mi ga je bilo žal buditi. je pa zelo zaskrbljen, ker imam te zarastline, tako da sem ga spet morala tolažiti. Upam, da bo najin user posted image  tokrat OK, ker ne vem, kako bi vse to še enkrat prenesla. Vem, da to zdaj ne smem razmišljati, zato sem naravnana pozitivno, čeprav me pa skrbi. To je pa seveda normalno.
Tudi jaz komaj čakam 7.5., da grem do G in morda vidim svojega user posted image  na UZ.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Decembrke
25.4.2007 19:15:40   
Skorpija
Punce, mene brišite s seznama... Na UZ ni bilo utripa, včeraj so mi naredili abrazijo...

Tinkamiška, mislim nate user posted image user posted image user posted image

Ostalim pa želim zdravo in veselo nosečnost in en krasen december!!!!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Decembrke
25.4.2007 19:26:20   
Magi*
ojej, pa kaj jaz to zdaj berem, same žalostne noviceuser posted image  imam tudi sama zle slutnje glede jutrišnjega pregleda, ker imam še kar rjavkast izcedek. kaj čemo, bo pač tako kot bo hotela mati narava.

en topel objemček vsem, ki ga potrebujeteuser posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Decembrke
25.4.2007 19:43:25   
ElaM
Skorpija user posted image ,user posted image  , jokam s tabo. Naj te vodi misel, da nekje čaka pikica, ki si je vaju izbrala.
Tinkamiškauser posted image , drži se.
Še k lepšim novicam, tiste, ki ste imele prve preglede in videle zdrave pikice, čestitke in srečno do konca.user posted image
Magi*, držim pesti, da bo jutri vse ok in, da je izcedek le lažni alarm.
Mene občasno tudi zvije in me preplavijo črne misli, ampak si prigovarjam, da bo vse ok. Verjamem v to, včasih pa malo pogloda črv dvoma.

Punce pobožajte bušije in srečno.user posted image


_____________________________

:)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Decembrke
25.4.2007 20:09:22   
andreja2000
Ojoj,punce,kaj to jaz berem user posted image user posted image user posted image  Tinkamiška in Skorpija jočem z vama,žalostno,res žalostno user posted image user posted image user posted image ,žal še predobro tudi sama poznam to bolečino.Želim vama veliko moči.user posted image user posted image user posted image .

Jutri imam tudi jaz pregled in sedaj me še bolj stiska pri srcu........

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Decembrke
25.4.2007 20:18:45   
ElaM
Andreja2000, jutri dobro opravi, bomo dražali pesti.user posted image

< Sporočilo je popravil ElaM -- 25.4.2007 20:19:03 >


_____________________________

:)

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Decembrke
25.4.2007 20:26:18   
andreja2000
ElaM hvala  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Decembrke
25.4.2007 20:53:17   
Anonimen
Me pol dneva ni na tem RR in potem take novice...

Tinkamiška, drži se... Me je kar pri srcu stisnilo, ko sem prebrala. Bodi močna. Najpomembnejše sedaj je, da te dobro poštimajo na operaciji... Skorpija, enako velja zate. Vem, da vama je hudo... Skorpija, enako sem jaz preživljala lani septembra in obe bosta potrebovali ogromno moči, da se pobereta (ne fizično, ampak psihično). Punce na Upanju so super, zato Vama toplo priporočam, da se nam pridružita na temu forumu na RR. Vama pa polagam na srce, da se vsaka stvar v življenju zgodi z razlogom. Jaz sem bila tako besna na vse okoli sebe, ko se mi je to zgodilo, ker nisem našla nobenega razloga, še celo takoj sem nehala kaditi in piti kavo, da bi ja vse bilo OK. Je pa res, da pa so me cel čas obhajale zle slutnje - kot da bi bila vnaprej čutila, da bo šlo nekaj narobe. In mislila sem, da se mi je zgoidla huda krivica, vse do januarja, ko sem fasala vodene koze. Si zamišljate, da bi v 6. mesecu prebolevala zelo hudo obliko vodenih koz? No, potem sem ugotovila, da se vsaka stvar zgodi z nekim razlogom. En topel in velik objem za vaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kljub temu pa še kdaj pokukajta na decemberke, vsaj toliko, da bomo videle, kako vama gre.
 
Magi* - čestitam za dobro opravljeno predavanje in držim pesti, da bo jutri na pregledu vse OK. Očitno na tvoje izcedke vpliva tudi stres (psiha), saj je enkrat vmes skoraj izzvenel, tik pred predavanjem pa se je ponovno pojavil. Jutri TAKOJ poročaj, saj mene po 12.00 več ni.
 
Andreja2000 - tudi tebi držim peti, da bo jutri vse OK in da ugledaš srček.
 
Sama sem se odločila, da jutri pokličem še Miglarja, saj si želim, da bi on spremljal mojo nosečnost (poleg moje G).


(odgovor članu andreja2000)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?