|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kreme za porjavitev - smrad
24.4.2007 8:55:24   
vista
O teh kremah je bilo že kar nekaj zapisanega, ampak nikjer doslej nisem zasledila komentarjev na smrad, ki ga puščajo za sabo.

Uporabila sem dolsej 2 različni kremi ali losjona se ne spomnim (Dove in Avon), ampak po obeh mi je drugo jutro (namazala sem se zvečer) koža smrdela dobesedno po zažganem. Sicer kremici dišita, ko se namažeš...čez čas pa...ufuser posted image .  No, Dove mi je bila kaj se tiče porjavitve v redu - brez flekecov in lepa barva (ne oranžna).

Kaj pa vaše izkušnje? Obstaja kakšna kremica, ki ne smrdi?? In dejansko deluje....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kreme za porjavitev - smrad
24.4.2007 8:59:27   
Anonimen
Ta krema Dove je res dobra. Ampak, ko se zbudiš, je pa katastrofa. Smrdim kot zažgana kura.user posted image Da ne govorim, kako se zažre dobesedno v kožico okoli nohtov.  Jest sem se nehala mazat, ker sem kot krava liska postala po 3 dneh. Pa sem si naredila piling prej, pa še namazala z enim drugim losionom, šele nato s to Dove.
Sem raje jogurt, kot pa liska. In da ne govorim o cunjah, kok mi je vse puščalo gor. Zdej se že 3 dni drgnem pod tušem kt zmešana, da bom lepa bela.user posted image


Skratka, sama kemija, čeprav sem po prvem nanosu imela kar optimističen pogled na to kremo.user posted image

(odgovor članu vista)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kreme za porjavitev - smrad
24.4.2007 9:38:49   
Anonimen
men je pa Dove ful fajna.. Edino kar me moti, je ker si lahk modrc menjam vsak dan.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kreme za porjavitev - smrad
24.4.2007 9:40:47   
skuštrana
Ja, smrdi kot user posted image . Je pa odvisno od kože, kako reagira, nekaterim ne smrdi. Pomaga pa nič, razen tuširanje takoj zjutraj user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kreme za porjavitev - smrad
24.4.2007 10:04:19   
vista
mah, zjutraj se zbudim, dvignem oddejo, pa me zalepi od začanega vonja. In mi cela pižama smrdi, pa odeja.... nič prijetno.

Bi res rada našlo katero, ki drugi dan ne smrdi....

prosim za ideje ....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kreme za porjavitev - smrad
24.4.2007 10:05:49   
Anuška79
Meni je Dove OK - barva dejansko izpade zelo naravno, flekasta nisem, pižamo pa  menjam na 2-3 dni, ker je user posted image . Se pa mažem ene tri dni, nato kak dan z navadnim losjonom in spet kak dan s kremo za porjavitev in se mi zdi, da vonj zjutraj ni več tako močan

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kreme za porjavitev - smrad
24.4.2007 10:08:31   
anabanana
Aaaaa f..k; jaz sem si jo pa ravno kupila in se veselila, kako bom lepa rjava za prvomajskeuser posted image

A pol odsvetujete al kako? Ker na neki prejšnji temi sem imela občutek, da vsi ful hvalijouser posted image Mam namen iti za praznike proč za par dni in ne bi rada, da se mi na poti vsi modrci pošmirajo.

Ja, meni pa koža ful smrdi ko pridem iz solarija, tako, da verjetno mi bo tudi po tem ... zdaj sem kar malo razočarana ...


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kreme za porjavitev - smrad
24.4.2007 10:26:25   
vista
no, meni koža smrdi tako, kot smrdi ko pridem iz solarija x 5   user posted image

Točno tak vonj je - zažgan do amena!

Ampak barva je pa lepa  user posted image !

Jaz se stuširam, namažem z dišečim losjonom...pa hudiča nič ne pomaga. Oz. zelo malo.... Je pa res, da sem jaz izredno občutljiva na najrazličnejše vonjave.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?