|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdečke
15.10.2004 11:05:48   
Žiga
Hoj

Našemu malemu smo prejšnji teden dajali 2 dni čaj iz posušenih borovnic. Zelo kmalu je dobil tudi rdeče pikice po vsem telesu (najbolj vidne so bile po trupu), sva mu nehala dajati čaj in so pikice zginile po dobrem dnevu. Nisva se kaj dosti sekirala, pač alergična reakcija (moja je alergična na svinjino in rata pikasta po rokah).
Včeraj pa naju je njegova babi (ki je zdravnica) presenetila z vprašanjem, kaj pa če so bile rdečke.

Pa naju zanima, kako dejansko izgledajo rdečke? So to rdeče pikice, fleki, ... Je kaj vročine zraven, se otrok na splošno slabo počuti? Kakšni so še drugi simptomi?

Hvala in LP
Ž.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rdečke
15.10.2004 11:38:27   
Anonimen
:rozica:Po bežnih znakih prehlada(bolečine v okončinahNeraspoloženost)se pojavijo svetlordeči,drobni posamezni izpuščaji,ki se začenjajo pojavljati za ušesi in se arazširijo preko obraza,vratu trupa,rok in nog.Po približno desetih dneh izpuščaji v istem vrstnem redu izginejo.Nekateri imajo rahlo vročino.Za rdečke je značilno boleče zatekanje limfnih vozlov na obeh straneh vratu-lahko jih otipate kot niz biserov.Nevarnost okužbe mine deset dni po začetku izpuščajov.Rdečke so zelo nevarne za nosečnice:virus lahko povzroči hude razvojne motnje nerojenega otroka. papa:kuza::muca::sloncek:

(odgovor članu Žiga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rdečke
15.10.2004 11:43:00   
Žiga
Uf, hvala! Potem to definitivno ni to. Je bil preveč živahen (nič manj, kot ponavadi), pa tudi niso bili izpuščaji ampak pikice.

Hvala in LP
Ž.

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rdečke
15.10.2004 11:59:52   
_Arwen_
Če ti kaj pomaga - ko je naš dobil izpuščaje (kasneje smo ugotovili 6.bolezen) in smo ga peljali k pediatru in sem jaz tudi mislila, da so rdečke, je rekel, da rdečk ni videl že vsaj 10 let...pravih rdečk... Tako da...mislim da ni skrbi. Verjetno je res kaka alergija; recimo kak nov pralni prašek, mehčalec, kak požirek kakega novega soka, košček novega mesa...kaj veš... Brez skrbi...

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rdečke
15.10.2004 12:25:47   
Žiga
Saj pravim, očitno je bilo zaradi borovničevega čaja.

LP
Ž.

P.S.: Bogi, ko bo starejši, ne bo mogel tistih drugih "borovničk" piti... :hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rdečke
15.10.2004 13:18:03   
Dadi
Ni rečeno Žiga.:)-:)- Lahko je zdej alergičen pa pol ne bo.;) Pol boš pa hotu, da bi bil alergičen.:)-:)-

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?