|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rajska plaža-Rab
25.4.2007 11:36:04   
Bauka
Pozdravljene,

imamo 1,5 leta starega sina in posledično bo verjetno letos naš dopust kar naporen. Zanima me kako je na rajski plaži na Rabu, ali je blizu kamp, kako je urejen (WC), ali greš lahko kam peš (v mesto). Mi imamo namen iti v septembru, predvidevam, da takrat ne bo več pretirane gneče, ali pač?

Hvala za odgovore in vaše izkušnje!
LP, Bauka

_____________________________

Sonček lepše sije od 12.11.2005, ko je moj sinek prijokal na svet. 23.12.2007 se mu je pridružila se sestrica, tako, da so dnevi sedaj še svetlejši.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rajska plaža-Rab
25.4.2007 12:50:55   
borovnička
Greste kampirat? Če boste kampirali v avtokampu San Marino v Loparju, je ta kamp ob rajski plaži. Mivka, mivka in mivka. Idealno za otroke. Nikamor ti ne more past, se kam udarit. Voda je dolgo plitva in se hitro segreje, da malčke ne zebe. V višku sezone nekje do 20. avgusta zna bit gužva, potem pa ne več in zna bit zelo prijetno. Do mesta je kar daleč, tako, da do mesta sprehod odpade. Je pa takoj izven kampa zabaviščni center z igrali in štanti, živo muziko. Sprehajalnih poti je pa tudi kar nekaj. WC-ji so skoraj po celem kampu prenovljeni, čistilke jih čistijo preko celega dneva. Imajo tudi wc za otroke.

Mi hodimo tja že od mojega otroštva in letos gre z nami tudi naš Nik, ki bo konec avgusta dopolnil eno leto. Nor je na vodo in že zdaj vem, da bo užival. Če te še kaj zanima, pa vprašaj.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Bauka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rajska plaža-Rab
25.4.2007 16:14:22   
Anonimen
Rajska plaža-Rab je edino mesto na Hrvaškem, kamor bi jaz šla na dopust.

(odgovor članu borovnička)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rajska plaža-Rab
25.4.2007 16:54:35   
Maleal
Pa tu je možno samo kampiranje?Nekje sem še zasledila,da so hoteli,kaj pa apartmaji??

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rajska plaža-Rab
26.4.2007 14:36:58   
borovnička
Imarcel, ja seveda, dalje od kampa so hoteli, za kampom (če gledamo iz obale proti kopnem) pa so povsod apartmaji. Skoraj ni hiše, ki ne bi oddajala apartmajev.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?