|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zvezda poletja - 47.dan -Š
16.4.2007 21:27:14   
ms15
pozdravljene.
danes je bila pri meni jota, jutri pa user posted image sladkarije. malce ga lomim ta 2 dni in sicer me grabi neka lakota,....ne vem, kako bo.
Še dobro, da imam vodo.
Vodnega dne sem se zelo bala in kot sem že povedala, ga dala skozi brez prekrška !!! - sedaj pa vsak dan grešimuser posted image  , ampak ker mi je dal -2 kg komaj čakam drugega user posted image .
Ja, na OH bo sedaj sigurno sladoled.
lp

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Zvezda poletja - 48.dan -OH
17.4.2007 13:47:05   
cincin
Pozdravček
No danes pa OH dan in sladkarije za večerjo. No jaz sem včeraj malo grešila in sem pojedla malo sladoledauser posted image , tako da ne vem če se nebi danes malo kaznovala pa bi za večerjo samo sadje ali solato, samo ko je pa sladoled tako dooobeeeruser posted image .

Danes bom pa:
Z: sadje
K: testenine
V: sladoleduser posted image

Moram reči, da sem imela pred dvema letoma, ko sem hujšala s to dieto veliko manj problemov kar se tiče hrane in tudi kg so šle bolj konstantno dol. Zdaj pa ne vem kaj je narobe. Najbrž bolj psihično, ker se vedno obremenjujem kaj lahko jem in kaj ne, ker se hočem držati pravega reda, prejšnjič pa  sem samo ločevala hrano in ne dnevnega reda (B-Š-OH-Vit.). Ampak zdaj sem se odločila držati vrstnega reda in bom vstrajala do konca - upam.user posted image

Pa vsem želim lep dan, čau!

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Zvezda poletja - 48.dan -OH
17.4.2007 14:57:07   
sisi80
Moj dan.
Z: dve jabolki
K: sladkarije (preveč)
V: sladkarije

Ne morem pomagat.

Jutri bo bolj pošteno.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Zvezda poletja - 49.dan -Vitamini
18.4.2007 8:16:22   
cincin
Hoj!
Danes pa sadje, sadje, sadje.... no mogoče tudi kakšna zelenjava, da ne bo preveč enolično. Drugače pa mi je tale sadni dan čedalje bolj všeč.user posted image
Jutri pa spet dan D-tehtanje. Upam, da bo tehtnica kaj bolj prijazuna kot pretekla dva tedna user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Zvezda poletja - 49.dan -Vitamini
18.4.2007 9:58:51   
sisi80
Z: jagode
M: banane
K: ananas
M: jabolko
V: grozdje

Kako fino, da je že veliko sadja na razpolago. Jutri javim težo.

Lep sončen dan vam želim, čeprav so nekaj dež obljubljali.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Zvezda poletja - 49.dan -Vitamini
18.4.2007 21:53:32   
ms15
Ojla punce:
Z banana
M jabolko
K dušena zelenjava-tista zmrznjena user posted image
M suhe fige
V skleda zelene solate

Pozdravček do jutri,...

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
19.4.2007 7:07:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Zvezda poletja - 50.dan - B + tehtanje
19.4.2007 7:10:16   
cincin
Danes pa D dan - tehtanje. Jaz sem končno spet zgubila pol kilce tako da je zdaj - 4 kg. No, lahko bi bilo večuser posted image .

auroraa: cilj -10 kg (- 3.2 kg ) user posted image
mojca75: -10 kg (-4 kg ) 
elenca: - 7 kg ( -2 kg )
teni*: -15 kg (- 6,1 kg ) 
simanej: - 15-20 kg ( - 4 kg ) 
tinkav: - 8 kg (-2,2 kg )
cincin: -10 kg (-4 kg ) user posted image
sergia: -15 kg (-7 kg )
tamči: - 18 kg ( - 9,1 kg )
tejči: - 8 kg (-4,5 kg )
bonika: - 10 kg (-3 kg)
bumerang: - 8 kg (- 3,5kg )
ms15: -15kg (-5,5kg ) 
matmaj: ? (-4 kg )
sisi80: ? (- 10 kg)    

Danes pa beljakovinski dan:
Z: sadje
K: meso+zelenjava
V: najbrž nekaj podobnega

Pa lep dan vsem! 

Aurora pozdravljena, lepo da si se oglasila, in čestitke da vstrajaš. Res nas je ostalo zelo malo, ne vem ali so ostale obupale z dieto, ali se pač ne javljajo. No pa večkrat se oglasi.

< Sporočilo je popravil cincin -- 19.4.2007 7:14:24 >

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Zvezda poletja - 50.dan - B + tehtanje
19.4.2007 14:08:09   
sisi80
user posted image  Bravo punce. Jaz imam danes vodni dan, saj veste, sem malce pred vami. Sploh ni hudo, ker je lepo vreme, sem zunaj, popoldne pa grem malce v trgovine. Drugače pa moja tehtnica fenomenalno kaže: - 11 kg. user posted image   Moj končni cilj je - 15, mislim da bo uspelo. Jutri imam torej B. Se že veselim.

Uživajte.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Zvezda poletja - 51.dan - Š
20.4.2007 6:56:35   
cincin
auroraa: cilj -10 kg (- 3.2 kg ) user posted image
mojca75: -10 kg (-4 kg ) 
elenca: - 7 kg ( -2 kg )
teni*: -15 kg (- 6,1 kg ) 
simanej: - 15-20 kg ( - 4 kg ) 
tinkav: - 8 kg (-2,2 kg )
cincin: -10 kg (-4 kg ) user posted image
sergia: -15 kg (-7 kg )
tamči: - 18 kg ( - 9,1 kg )
tejči: - 8 kg (-4,5 kg )
bonika: - 10 kg (-3 kg)
bumerang: - 8 kg (- 3,5kg )
ms15: -15kg (-5,5kg ) 
matmaj: ? (-4 kg )
sisi80: ? (- 11 kg)     user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Zvezda poletja - 51.dan - Š
20.4.2007 7:04:55   
cincin
Dobro jutro!user posted image

Pa je tehtanje spet za nami in gremo naprej.user posted image  Kje ste ostale zvezdice, sem mislila, da se vas bo vsaj ob četrtkih več javilo. Saj vem da je malo časa zdaj ko je tako lepo zunaj.
Že sama misel na morjeuser posted image user posted image user posted image pa plažouser posted image user posted image user posted image   in toooplo sonce me prevzame. Upam da bom do takrat še kakšno kilco uspela oklestiti. Bom veliko bolj pokončno hodila po plažiuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Zvezda poletja - 51.dan - Š
20.4.2007 10:03:49   
sisi80
Jaz sem danes bila že zelo pridna. Zase in za malega sem skuhala špinačo (imam B dan), posesala, pobrisala prah in umila stanovanje po tleh, za zajtrk pojedla pol ananasa, zdajle me je zvilo in jem že drugo banano. Za kosilo bo špinača in tenstane gobe (se mi jih ful lušta) z jajčkami, zvečer pa mogoče kakšen sendvič.

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Zvezda poletja - 51.dan - Š
20.4.2007 11:15:18   
Teni_
Pozdravljene.

Ne me vprašat, koliko se držim diete. Odgovor je nič. Še vedno imam željo po hujšanju, ampak se mi je totalno ritem zmrdal odkar sem začela delat, tako, da jem, kdaj pride in kaj pride. Se pa hvala bogu nisem zredila in držim kg, ki sem jih izgubila. Saj bo, samo, da se najprej navadim na nov ritem, pa bo. Če ne drugače bom hujšala tako, da ne bom jedla večerje. Sem pa včeraj pozabila na tehtanje in danes javljam, da sem na istem. Upam, da bo do drugega tedna šlo kaj dol, ker moram shujšat, če hočem bit na poročni sliki malo lepša. user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Zvezda poletja - 51.dan - Š
20.4.2007 19:19:41   
tinkav
ojla zvezdice,ja kaj naj rečem ...bravo vsem ki vztrajate.jaz veliko kolesarim in jem kapsule natural slim in vam resnično povem da so rezultati očitno vidni!!samo vecerje ne jem in pocutim se super .tudi kilogrami se poslavljalo od mene.vesela sem da grem to poletje na morje z veliko lepso postavo.na srce vam polagam da morate telovaditi in počutile se boste veliko bolše in se vecerje ne boste jedle!!morate telovaditi!!!vsaj 20 minut.sestrica moje je shujšala od kar ne je sam večerje 4 kg,s tem da pazi da ne je krompirja zraven mesa....moram vas še enkrat pohvaliti,zelo ste pridne,zelo.najtežje je začeti telovadit ma potem pa kar gre.da vam ne povem kako čudovito prijateljco imam ki zase posveti vsaki dan po dve uri v fitnesu in noro kolesari.je velika182 in tezka 69 kg ampak jo je sama mišica nikjer špeha.je rodila pred 3leti.druga pa je imela okrog 83kg in majhna 167.verjele ali ne to je vas problem ima zdaj golih 57kg ali celo manj zdaj ampak spet same mišice.kolesari na maratone in pazi da ločuje prehrano.vam povem noro,noro...torej pupe moje brez telovadbe ne bo lepe postave.najprej shujšat in med tem telovediti da to utrdite.nočem vas zamoriti rada bi vam samo povedala svojo izkušnjo,in izkušnjo punc, ki jih poznam.želim vam lep večer in oblubim da vam bom o svojih rezultatih še pisala.srečno!!


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Zvezda poletja - 51.dan - Š
20.4.2007 22:06:08   
ms15
Ja, moj izkupiček ta teden je - 1 kg, skupaj -6,5 kg. Imam pa veliko prekrškov, tako da mislim, če bi se striktno držala diete bi šlo več dol,... Sem pa zadovoljna.
Kar se pa telovadbe tiče user posted image  

Lep večer in vztrajajte še naprej!

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Zvezda poletja - 51.dan - Š
22.4.2007 15:32:32   
ms15
Ojla, uživate lepo nedeljo, kaj??
No, jaz imam sadni dan, sedaj ko tamala vstane pa na sprehod in na kepico sladoleda user posted image user posted image .
Mimo tega ne gre, sadni dan gor ali dol,...

lp

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Zvezda poletja - 51.dan - Š
22.4.2007 16:12:54   
bumerang
Jaz sem še vedno na dieti, sicer ne več na ločevalni, zato se niti ne oglašam več tukaj, ampak na eni malo bolj rigidni in tudi bolj okleščevalni. Vsaj po izkušnjah. Ker je že tako vroče, da bo treba hitreje v poletno obleko zlest kot sem nameravala.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Zvezda poletja - 54.dan - B
23.4.2007 9:18:28   
cincin
Pozdravljene zvezdice!
Lepo, da ste se javile izgubljene zvezdice. Jaz sem med vikendi bolj redko prisotna na računalniku, če imam slučajno čas je zaseden, ali pa me ni doma. Včeraj sem se vitaminskega dne držala bolj na pol. Saj sem jedla predvsem sadje in zelenjavo, ampak brez sladoleda pa ni šlouser posted image . Danes pa beljakovinski dan. Nisem še nič uspela pripravit, tako da bom videla kaj bom jedla ko pridem domov.

Tinkav se strinjam, da telovadba zelo koristi pri hujšanju, ampak nevem kako ti, jaz zraven službe pa še šole in treh otrok resnično ne najdem po dve uri časa, da bi kolesarila ali kakšen drug zunaji šport. Komaj stisnem zvečer nekaj počepov pa trebušnjakov in mogoče včasih malo sobnega kolesa, pa še to ne vsak dan, ker imam zvečer ob najbolj natrpanem dnevu že tako malo energije, da bi se kar zlila na tla in nič več vstala. Pa če se že vseeno spravim k telovadbi, saj se energija vrne, ampak ponavadi mi časovno ne znese. Ob desetih ali enajstih zvečer pa ne mislim začet telovadit. Že tako grem ponavadi spat po enajsti ali celo po polnoči, pa ob petih do pol šestih zjutraj vstajam. Se pa trudim telovadit čimvečkrat.
Ja teni verjamem, da ko začneš v službo se ti ritem podre. Zdaj je čas obrokov drugačen in dokler se ne navadiš poskusi vsaj tako da ločuješ hrano in ne mešaš živil med seboj. Počasi pa se boš navadila na nov ritem in bo šlo boš videla, samo vstrajaj. Ja a bo proka, čestitke že v naprej. Pa imaš res močno motivacijo, nevesta pa ja mora biti najlepša, a neda.user posted image

Bumerang na kateri dieti pa si? Dobro je vedeti, za slučaj če s to dieto nebi šlo dovolj dol, bo treba pa kako drugače ukrepat. user posted image

Pa lep pozdrav.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Zvezda poletja - 55.dan - Š
24.4.2007 7:02:29   
cincin
Dobro jutro zvezdice!user posted image
Danes pa škrobni dan.
Z: sadje
K: riž z zelenjavo
V: solata + mogoče še kaj riža ostane

No kmalu bo spet vodni dan - v petek. Me kar malo bolj skrbi kot pri  prejšnjem, ker je v petek praznik in ne grem v službo. Če sem v službi je lažje. Upam vsaj da bo lepo vreme, da bomo šli kam ven se potem lažje zdrži user posted image .

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Zvezda poletja - 55.dan - Š
24.4.2007 10:03:05   
sisi80
Jaz sem danes na B, vidim, da bomo po petku spet na istem, saj imate vodo. Vso srečo, jaz se vode ne grem več. Dvakrat sem, tretjič pa ne bom. Bom en teden prej dieto zaključila, saj gremo na morje, all inclusive. Za zajtrke bom držala sadje, sicer pa konec. Cilj sem itak že dosegla, sem res zadovoljna.

Moj jedilnik.
Z: melona
K: golaž
V: zelenjavne ribe v konzervi in malo kruha.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Zvezda poletja - 55.dan - Š
24.4.2007 16:56:22   
ms15
Živijo,
danes pa je bil ješprenj, ma je bila taka lakota, da sem se pregrešila s čokolado user posted image .
Tudi mene bi zanimala dieta - Bumerang, javi se kaj .
Srečno naprej zvezdice - tiste, ki smo še ostale.

lp

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Zvezda poletja - 56.dan - OH
25.4.2007 11:05:47   
cincin
Pozdravljene zvezdice!
Danes pa OH dan:
Z: sadje
K: pica
V: solata + ?

Pa lep danuser posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Zvezda poletja - 56.dan - OH
25.4.2007 12:52:55   
sisi80
Jaz imam Š. Torej se kuha super rižota z zelenjavo. Za večerjo pa kokice. Lep dan.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Zvezda poletja - 56.dan - OH
25.4.2007 21:19:30   
ms15
večer,...
dan OH, testenine in sladoled user posted image , samo da je bila porcija prevelika user posted image .
Ta teden ni bil uspešen,... mogoče bo jutri šlo bolje!!!

lp

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Zvezda poletja - 57.dan - Vitamini + teh...
26.4.2007 7:25:43   
cincin
Dobro jutro. Danes pa sadje in D dan - tehtanje. Pri meni spet slabo kaže in ni šlo nič dol.user posted image  Sploh ne vem kaj naj še naredim, ker se diete držim, razen minimalnih odstopanj, živil med seboj pa ne  mešam. Količinsko pojem  malo. Mogoče je slab rezultat zato, ker tudi prej nisem jedla bistveno drugače in več. Bom vstrajala do konca, da vidim če bo šlo še kaj dol.

auroraa: cilj -10 kg (- 3.2 kg )
mojca75: -10 kg (-4 kg )
elenca: - 7 kg ( -2 kg )
teni*: -15 kg (- 6,1 kg )
simanej: - 15-20 kg ( - 4 kg )
tinkav: - 8 kg (-2,2 kg )
cincin: -10 kg (-4 kg ) user posted image
sergia: -15 kg (-7 kg )
tamči: - 18 kg ( - 9,1 kg )
tejči: - 8 kg (-4,5 kg )
bonika: - 10 kg (-3 kg)
bumerang: - 8 kg (- 3,5kg )
ms15: -15kg (-5,5kg )
matmaj: ? (-4 kg )
sisi80: ? (- 11 kg) 

Jutri pa vodni dan.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?