|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Živalski vrt pri Grazu
27.4.2007 10:38:00   
Sonka
Pozdravljeni!
Ali mi lahko kdo opiše kako se pride do tega živalskega vrta, kako se imenuje. Kako ke tam?

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Živalski vrt pri Grazu
27.4.2007 10:47:07   
Gordana-3
 http://www.herberstein.co.at/de/herberstein/index.php, morda misliš tole? tud mi smo hoteli it, ampak 30 evrov za vstopnino (2 odrasla + otrok) mi je malo too much. smo se premislili in gremo raje v zoo v zagreb.

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Živalski vrt pri Grazu
27.4.2007 11:12:21   
rija
tole je pa ful zanimivouser posted image  mogoče pa res gremo v nedeljo.....

kak pa je v zagrebu?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Živalski vrt pri Grazu
27.4.2007 12:04:34   
Gordana-3
rija, baje je fajn, vsaj tak sem slišala že večkrat. evo še link od zagreba http://www.zoo.hr/

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Živalski vrt pri Grazu
27.4.2007 20:10:20   
Anonimen
Če pimerjaš zagrebški in ljubljanski ZOO, je v ZG dooooooosti boljše in lepše.

ZOO je v centru Zagreba - Maksimiru, v parku, kjer so igrala za otroke, pa tudi, dosti več živali je kot v LJ in večji je. Cena v ZG, pa je skoraj zastonj, medtem, ko te v LJ skoraj glava zaboli koliko moraš plačati za tisto kar vidiš.

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Živalski vrt pri Grazu
27.4.2007 20:46:48   
rija
no, mi smo se odločili, da gremo raje v avstrijo....v nedeljo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Živalski vrt pri Grazu
27.4.2007 22:17:52   
Sonka
Mi gremo jutri. Bom poročala.

Lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Živalski vrt pri Grazu
27.4.2007 22:42:29   
rija
superuser posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Živalski vrt pri Grazu
28.4.2007 20:31:24   
Anonimen
Svetujem vam, da se odpravite že navsezgodaj.

Mi smo šli danes in smo prišli tja okrog 14. ure. Prepozno...namreč skoraj vse živali so spale po kosilu in ker je bilo tudi precej toplo danes, so se skoraj vse skrivale.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Živalski vrt pri Grazu
28.4.2007 20:32:53   
rija
kje pa ste se peljaliuser posted image  a do graza, pa potem proti dunaju ali preko ilzauser posted image  in kako dolgo ste se voziliuser posted image  da si vem tajming splanirati....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Živalski vrt pri Grazu
28.4.2007 21:19:20   
Sonka
Mi smo prišli tja že okrog pol dvanajstih. Hodili smo štiri ure in malo. Bilo je super. Videli smo skoraj vse živai. Nismo videli medvedov. Super, urejeno, klopce za počitek,... Peljali smo se preko Ilza. Vožnje je približno uro in pol (95 km); če pa greš do Graza in naprej pa je 115 km (je sicer avtocesta, a tudi naša pot ni bila prav nič slaba). Spotoma si pač ogledaš še pokrajino.
Veliko užitka vam želim in srečno pot.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Živalski vrt pri Grazu
29.4.2007 20:48:20   
rija
Pa še naša današnja izkušnja: prišli smo okrog 12. in smo videli še vse živali, park je krasen, nahodili smo se svoje dobre 3 ure....in imeli srečo, da se je sonce po večini skrivalo za oblaki.
Hrana in pijača pregrešno draga, prav tako vstopninauser posted image  ampak na koncu ugotoviš, da je vseeno vredno user posted image
Za prekmurce je najbližje preko Feldbacha...mi smo šli pa po avtocesti do graza in potem naprej.

Skratka: priporočam, vendar mogoče družinam z malo starejšimi otroci od našega, za katerega so bile glavna atrakcija koze, ki so mu jedle z roke user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Živalski vrt pri Grazu
29.4.2007 21:13:04   
bobika
Rija in ostale ki ste bile v tem zoo povejte mi, če imajo žirafe in slone?
Naši malo večji otroci bi radi videli prav te živali. Sem slišala, da jih v zoo zagreb nimajo user posted image  Sedaj pa ne vemo kam?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Živalski vrt pri Grazu
29.4.2007 21:38:04   
rija
Nimajo.

A v Zg nimajo slonovuser posted image  in žiraf user posted image

Sicer pa je dober zoo na Dunaju.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Živalski vrt pri Grazu
29.4.2007 21:46:05   
Rožica I
V LJ imajo enega slona in dve žirafi! Mi gremo dostikrat tja in smo kar zadovoljni. Videli smo tudi hranjenje opic in morskega leva. Drugače pa klasika: medvedi, tigri, lev in levinja, puma je spala, zebre, noji, pavi, raznorazne alpake, kozorogi, divje koze, papige, sove,... Pa luštna plezalna stena in igrišče z vlakcem za tamalega. Ja, pogreša pa moj sin- volka.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Živalski vrt pri Grazu
29.4.2007 21:48:06   
rija
No, volkove pa imaš v Herbersteinu...

Jaz se z Dunaja najbolj spomnim pingvinov user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Živalski vrt pri Grazu
30.4.2007 13:42:15   
Bostjan79
V LJ ni volkov? Lepo vas prosim, po hribu navzgor mimo rjavega medveda in smo tam, samo ponavadi spijo, mi smo bli v nedeljo tam ob 12.uri so bile vse živali zelo razigrane, celo slon je mahal v ozadju z rilcem ko smo se slikali, dam sliko na net, lepo se imejte

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Živalski vrt pri Grazu
3.5.2007 10:29:53   
Lianna
V Lj. imajo sedaj še hišo inkubator, kjer si lahko ogledate  valitev jajc, izvalitev piščancev ter nekaj dni stare piščance, račke, prepelice...

(odgovor članu Bostjan79)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Živalski vrt pri Grazu
3.5.2007 14:27:29   
Blink1
Ojla, mi smo bili letos že drugič v Herbersteinu in še bomo šli, ker je res krasen izlet.

Mi je pa všeč, ker sicer za vstopnino 13€ za odraslega, dobiš 3 stvari: lahko si ogledaš živali (razen žiraf in slonov), ogledaš si grajske cvetlične vrtove in grad. Na koncu poti te čaka še igrišče in igrala, kozice, ki jejo iz roke in jih lahko božaš... Juhica za tamalo je stala 2,5€, ostalo hrano pa smo si prinesli s seboj. No...pa kakšno pivo so atiji spili tam.

Zanimivo pa je, da živali niso v kletkah ampak na prostem in so v bistvu ograjene steze po katerih hodijo obiskovalci.

Zakon! Priporočam obisk. Aja...mislim, da je iz MB do tja cca. 100 km.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?