|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katere rože (zunaj, malo sonca)?
27.4.2007 14:51:51   
borovnička
Punce, rabim eno pomoč. Rabim rože za na okno, zunaj, za v korita, sonca pa je zelo malo, oz. kake 2 uri dopoldan, potem pa nič več.

Do sedaj sem vsako leto kupila resje, pa se mi je čez zimo še vedno posušilo. O zunanjih rožah nimam dosti pojma, vem pa samo, da svetoče rože potrebujejo sonček. Bi pa rada, da imam vsaj nekaj na oknu.

Korita že imam, zemljo tudi, rabim samo še rožice. V semenarnah in pa na trgu bi mi pa radi vse sorte prodali. Eni pravijo tako, drugi tako.

Mi lahko prosim svetujete?

Hvala že v naprej!

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
27.4.2007 15:18:19   
kjava
Jest mam na balkonu, kjer je samo jutranje sonce, polviseče bršljanke, vem pa da so ****sije tud za v senco,sam jih ne maram, ker so rade ušive.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
27.4.2007 17:33:43   
total
Jaz mam na balkonu tut sonce dobre 2 ure zjutraj pol pa skoz senca. Letos sm dala pol viseče palergonije+bakopo zraven,pravijo da je super kombinacija,pa že ful so se lepo odprle.Lani sm mela bršljinke in so vse bile fuč,ker rabijo sonce.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
27.4.2007 22:19:53   
trixi
Jaz dam na balkon, ki ima samo jutranje- niti ne dopoldansko sonce- na ograjo viseče bršljanke (letos polnjen cvet), na okno pa v eno korito bolj spredaj na sredino posadim nekaj visečega zelenega- tudi če ne cveti, za to rastlinico dam pisanolistno koprivo, levo in desno pa po eno begonijo. Po mojih izkušnjah je to taka nezahtevna kombinacija in niti ne delam več poskusov s čim drugim.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
28.4.2007 12:48:29   
duhica
Begonije.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
28.4.2007 15:04:02   
Nasy
Za v senco kupi viseče vodenke, naredijo ful lepo, samo ne vem, kje jih dobiš, malo povprašaj, meni so specialne.
****sije so tudi fajn, le da jih rad napade rastlinjakov ščitkar, to je taki beli metuljček.


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
29.4.2007 9:20:20   
kjava
Točno, vodenke!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
29.4.2007 13:03:04   
tanikaa
Ja, vodenke so odlična izbira. Pa tak lepe so. Jaz jih na žalost ne morem meti, ker mam cel dan sonce na balkonu, tak da mi pridejo v poštev izključno pelargonije. No, vsaj mislim tako, ker na rože pa se res ne spoznamuser posted image


In kaj user posted image  je bakop???user posted image  Saj sem napisala, da se na rože ne spoznam.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
2.5.2007 16:38:27   
zaljubljena23
zajčja deteljica, kakšna okrasna kopriva

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
2.5.2007 18:12:59   
borovnička
Punce, hvala, krasne ste!user posted image Tole si bom na listek napisala, pa letim po rožce. Bom poročala kako bodo uspele!

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
3.5.2007 14:49:13   
Nasy
ma neee, ti kar slikaj!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katere rože (zunaj, malo sonca)?
10.5.2007 14:34:06   
Meggi
user posted image    user posted image

jaz imam  letos kar te,...
 
Zeleno sladek krompir ( tak se pač reče) in ščetinavo perjanko,..  Palargonije surfinije mi niso všeč, pa še pitanje če lepo zrastejo in so bujne- da so sploh lepe.  Te rdeče so pa deteljica za na sonce in nevemkakose reče. V glavnem dela z zalivanjem , obiranjem nimam.

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?