|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  588 589 [590] 591 592   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 20:50:32   
moci
mi smo bili pa danes ob zbiljskem jezeru na poležavanju, potem smo jo pa ucvrli še na jošta.in klanec nas je zdelal. voziček smo rinili v taaak hribuser posted image .
obisk preživeli, je bil kratek. zoja pa pridna.

muki, res lepe fotke.

600? ta bo pa težka. malo nas je ...

altati, to je pa kar količina alkohola za popostni časuser posted image

viv, super ideja.user posted image bomo šli pogledat. komaj čakamuser posted image bom takrat še malo navodil rabila.

muki, a si se predozirala user posted image user posted image user posted image

arabela, mene tudi moti, da skupaj spimo. mi sicer po prvem dojenjuuser posted image vroče nam je, pa še vedno več prostora zavzame zoja. poročaj, kako vam je uspelo.





(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 14726
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 20:52:36   
piskot
barby dolga zgodba. dobili vozicek. imeli 3 krat gumi defekt na sprehodu. po 5 mesecih se je tista teta odlocila, da ga bo se eni dala. smo ga vrnili. kupili pp pramette v akciji (ker sem pac z gorenjske), in po enem mesecu sem ugotovila, da mi ni vsec sploh. kupim jeepa. moz napumpa kolesa. ga uporabljamo par dni. super zadovoljna z njim. dobimo kupca za pramette. lep soncen dan. vozicek pustim pred blokom za pol ure. zunaj poci. ati klice cez nekaj casa, da je bila guma prazna ko sta prisla dol. a ce se kje da dobit tako zracnico in plasc? zracnico ja, plasca ni spljoh. no zdaj smo ga narocili pri arielu. je teta obljubila da pride se ta teden. jaz ji pa verjamem ane. kupce za pramette smo pa prosili, ce lahko za en teden se pocakajo.

za user posted image  se pa mi zaenkrat se ne bomo odlocili. ce ne drugega, se mora mami naspat kaksne par let najprej.

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14727
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 20:58:44   
Maxica
Joj, kva sem pa jaz zdaj vesela, ma častim pivce vsem.
Sem vam pisala, da sem po moje že pred kakšnim mesecem dni izgubila osebno izkaznico. No, takrat sem ugotovila, da je nimam. Vse smo preiskali, nikjer je ni bilo. Že takoj drug dan sem jo hotela iti preklicat pa novo naredit, pa sva potem ugotovila z možem, da itak zdaj ne bomo hodili čez mejo v bližnji prihodnosti in da jo bom dala delati, ko jo bomo šli delat z Lana.
No, danes ima pa Max evforijo, da bi se igral s sestavljankami. Ima jih več sort, primerne njegovi starosti, ene ima pa za starost 5+ in so res kar težke, drobne in ful koščkov. Potem se je pa ravno v tiste napel, da bi jih sestavljal. In odpre škatlo, pa ne boste verjele, kaj je bilo v škatli. Moja osebna. Ne morem verjeti. Pojma nimam, kako je notri prišla, ampak sama sreča, da je nisem šla preklicat.
Uf, sem happy.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 14728
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 20:58:54   
altati
barby -  slabo nas bereš...nekatere že delajo na drugemuser posted image , če kaj vem....malo preberi za nazajuser posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 14729
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 20:59:36   
altati
piskot -  če potrebuješ dostavo iz Avstrije, sporoči!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 14730
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 20:59:38   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: altati

barby -  slabo nas bereš...nekatere že delajo na drugemuser posted image , če kaj vem....malo preberi za nazajuser posted image


Ja, to smo že prežvečile, še vedno smo več ali manj istega mnenja.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 14731
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:01:14   
moci
bravo maks user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
am, jaz ne pijem piva... a lahko sokec, al pa vsaj liker user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 14732
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:02:14   
Maxica
Hehe, sem prej v dolgočasju, ki je zevalo tu na RR, šla malo čekirat še na druge forume in sem videla, da so se na Avgustu 2006 nekaj skregale, ker so ene preveč čvekale med sabo, tiste pa, ki jih ni tako pogosto na forumu, so pa izgubile sled. In so okregale tiste, ki čvekajo, naj nehajo, ker jim ne morejo slediti. Haha, kaj bi šele tu pri nas ugotovile.user posted image  Meni je pa fino tako - se da malo počvekati, pa tudi kakšno resno ubrišemo, če hočemo. Smo se našle ta prave, kajne?!user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14733
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:03:00   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: moci

bravo maks user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
am, jaz ne pijem piva... a lahko sokec, al pa vsaj liker user posted image



Mati Altati je dovolila alkota, kar izvoli.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 14734
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:03:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

barby dolga zgodba. dobili vozicek. imeli 3 krat gumi defekt na sprehodu. po 5 mesecih se je tista teta odlocila, da ga bo se eni dala. smo ga vrnili. kupili pp pramette v akciji (ker sem pac z gorenjske), in po enem mesecu sem ugotovila, da mi ni vsec sploh. kupim jeepa. moz napumpa kolesa. ga uporabljamo par dni. super zadovoljna z njim. dobimo kupca za pramette. lep soncen dan. vozicek pustim pred blokom za pol ure. zunaj poci. ati klice cez nekaj casa, da je bila guma prazna ko sta prisla dol. a ce se kje da dobit tako zracnico in plasc? zracnico ja, plasca ni spljoh. no zdaj smo ga narocili pri arielu. je teta obljubila da pride se ta teden. jaz ji pa verjamem ane. kupce za pramette smo pa prosili, ce lahko za en teden se pocakajo.

za user posted image  se pa mi zaenkrat se ne bomo odlocili. ce ne drugega, se mora mami naspat kaksne par let najprej.


A boga...saj bo boljše...

LP

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 14735
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:05:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: altati

barby -  slabo nas bereš...nekatere že delajo na drugemuser posted image , če kaj vem....malo preberi za nazajuser posted image


Ja, to smo že prežvečile, še vedno smo več ali manj istega mnenja.user posted image


Res? Se opravičujem...kje sem pa jaz bila? moram za ful dolg nazaj pogledat?

LP

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14736
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:06:08   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: moci

bravo maks user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
am, jaz ne pijem piva... a lahko sokec, al pa vsaj liker user posted image



Mati Altati je dovolila alkota, kar izvoli.user posted image


Jah, mati Altati rada spije kozarec rdečega ob dobri hrani, borovničke so pa itak moja slaba točkauser posted image ...padem nanje v momentuuser posted image ...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14737
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:06:39   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Hehe, sem prej v dolgočasju, ki je zevalo tu na RR, šla malo čekirat še na druge forume in sem videla, da so se na Avgustu 2006 nekaj skregale, ker so ene preveč čvekale med sabo, tiste pa, ki jih ni tako pogosto na forumu, so pa izgubile sled. In so okregale tiste, ki čvekajo, naj nehajo, ker jim ne morejo slediti. Haha, kaj bi šele tu pri nas ugotovile.user posted image  Meni je pa fino tako - se da malo počvekati, pa tudi kakšno resno ubrišemo, če hočemo. Smo se našle ta prave, kajne?!user posted image


user posted image user posted image user posted image mi smo take čveke, da me skrbi sezona dopustov. nemogoče bo lovit rdečo nit user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14738
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:08:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Hehe, sem prej v dolgočasju, ki je zevalo tu na RR, šla malo čekirat še na druge forume in sem videla, da so se na Avgustu 2006 nekaj skregale, ker so ene preveč čvekale med sabo, tiste pa, ki jih ni tako pogosto na forumu, so pa izgubile sled. In so okregale tiste, ki čvekajo, naj nehajo, ker jim ne morejo slediti. Haha, kaj bi šele tu pri nas ugotovile.user posted image  Meni je pa fino tako - se da malo počvekati, pa tudi kakšno resno ubrišemo, če hočemo. Smo se našle ta prave, kajne?!user posted image


Ja men ste tud ve ful dobre...vse se lahko zmenimo...vse lahko vprašaš...super ste...
user posted image

LP

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14739
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:08:23   
piskot
altati najprej moram slovar nastudirat, da sestavim en lep stavek kaj bi jaz sploh rada. potem mi bo pa tam kaksna korosica nazaj odcebljala nekaj, kar itak ne bom vedela kaj je hotela. najboljs da pocakam da dedi domov pride, on obvlada. sam pride sele jutri ponoci. kdaj greste vi?

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14740
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:09:29   
piskot
moci bomo pa tedenske povzetke delale vsako soboto, ko so na morju menjave user posted image

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 14741
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:09:36   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: moci

bravo maks user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
am, jaz ne pijem piva... a lahko sokec, al pa vsaj liker user posted image



Mati Altati je dovolila alkota, kar izvoli.user posted image


Jah, mati Altati rada spije kozarec rdečega ob dobri hrani, borovničke so pa itak moja slaba točkauser posted image ...padem nanje v momentuuser posted image ...

borovničke? liker? meni je to njami. user posted image mljask. s tem smo se včasih podkupovale.user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 14742
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:10:39   
mis
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Sem šla zdaj previvat Lana, pa vidim, da ima po trebuščku in višje take drobne drobne pikice. Mis, kako pa zgledajo pikice pri šesti bolezni? Ker te zgledajo podobno, kot če se naredijo od vročine, od potenja.user posted image


ja, na začetku take majhne, pol so bli pa večji fleki, po celem telesu, največ jih je imela na hrbtu...

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14743
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:10:48   
piskot
nic, jaz bom izginila za danes. lep vecer se naprej!

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 14744
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:11:00   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: barby84

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: altati

barby -  slabo nas bereš...nekatere že delajo na drugemuser posted image , če kaj vem....malo preberi za nazajuser posted image


Ja, to smo že prežvečile, še vedno smo več ali manj istega mnenja.user posted image


Res? Se opravičujem...kje sem pa jaz bila? moram za ful dolg nazaj pogledat?

LP


Na 387. strani.
Hecam se, pojma nimam. Itak vsake toliko časa pride na plano ta tema, pa spet obnovimo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14745
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:12:07   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: piskot

moci bomo pa tedenske povzetke delale vsako soboto, ko so na morju menjave user posted image

ni slaba idejauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 14746
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:12:12   
altati
maxi- sem jih šla prebrat...groza....te bi me itak že 300 x dol vrgle iz foruma! Hvala bogu da ste ve drugačneuser posted image .

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 14747
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:12:44   
altati
piskot- v četrtek gremo! Imaš čas!

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 14748
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:13:21   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: moci

bravo maks user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
am, jaz ne pijem piva... a lahko sokec, al pa vsaj liker user posted image



Mati Altati je dovolila alkota, kar izvoli.user posted image


Jah, mati Altati rada spije kozarec rdečega ob dobri hrani, borovničke so pa itak moja slaba točkauser posted image ...padem nanje v momentuuser posted image ...

borovničke? liker? meni je to njami. user posted image mljask. s tem smo se včasih podkupovale.user posted image



Meni pa bolj paše smile ali kakšno res dobro nizozemsko pivouser posted image . Tudi kozarec rdečega si privoščim, za žgano pijačo pa nisem preveč. Itak sem pa zdaj, ko sem v novi službi, zelo sitna glede pijače, alkoholizma nasploh, pijance vidim vsepovsod.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 14749
   RE: Oktober 2006
1.5.2007 21:17:20   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: moci

IZVIRNO SPOROČILO: altati

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: moci

bravo maks user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
am, jaz ne pijem piva... a lahko sokec, al pa vsaj liker user posted image



Mati Altati je dovolila alkota, kar izvoli.user posted image


Jah, mati Altati rada spije kozarec rdečega ob dobri hrani, borovničke so pa itak moja slaba točkauser posted image ...padem nanje v momentuuser posted image ...

borovničke? liker? meni je to njami. user posted image mljask. s tem smo se včasih podkupovale.user posted image



Meni pa bolj paše smile ali kakšno res dobro nizozemsko pivouser posted image . Tudi kozarec rdečega si privoščim, za žgano pijačo pa nisem preveč. Itak sem pa zdaj, ko sem v novi službi, zelo sitna glede pijače, alkoholizma nasploh, pijance vidim vsepovsod.user posted image

moram še malo citirat, da bo muki veselauser posted image
jaz imam tudi alergijo na alkohol okrog mene.... mi je ta user posted image uničil lep del življenja. in nočem, da bi zoja preživljala kaj podobnega
maxica, kaj pa ti delaš?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  588 589 [590] 591 592   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  588 589 [590] 591 592   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?