|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: VD snaha
7.5.2007 12:58:17   
srki
O, hudo, 2. anonimna.

In veš kaj? Čisto prav si storila.

O vzgoji, kako se koga kaj prime, se pa tudi strinjam. Enim tumbaš celo življenje nekaj, pa ne kapirajo, drugi pa sami vse vidijo. Ja, zanimivo.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: VD snaha
7.5.2007 16:13:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Oblil me je mrzel pot ob misli, da bi lahko dobila taksno snaho user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   [Brisano sporočilo]
7.5.2007 23:15:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: VD snaha
8.5.2007 6:35:39   
maruškaŠ
Sicer pa, če se so pri njih navajeni pospravljati za seboj, ne vem zakaj sine ne prime za to delo in tako s seboj potegne še punco? Sigurno bo tako raje pomagala kot pa z VD taščo, ki je še niti ne pozna ne vem koliko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: VD snaha
8.5.2007 9:26:24   
caillou
zarila svojo prelestno glavico v kup smrdljivo-posranih gat!


Prelestna glavica pa že ne more imet smrdljivo posranih gat. Gate takih glavic še po enem tednu dišijo po rožicah. Nezaslišano!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: VD snaha
8.5.2007 10:10:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou


Prelestna glavica pa že ne more imet smrdljivo posranih gat. Gate takih glavic še po enem tednu dišijo po rožicah. Nezaslišano!!! user posted image user posted image user posted image


raje si ne bom predstavljala, kako si prišla do tega podatka. Ali pa si bom..zanalašč! Slekla si si jih in jih ovohavala, celo na glavo si si jih antaknila in šla takšna v trgovino! user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: VD snaha
8.5.2007 14:31:29   
ronja
Joj, ne vem, kaj naj ti rečem... Jaz vedno hočem kaj pomagat, kadar prideva k fantovim na kosilo, operem solato, pripravim mizo ali kaj takega, se mi zdi to nekak naravno... Pa ja ne bom jaz sedela in gledala, med tem, ko mi bo ona 30 let starejša gospa, stregla... Pa ko delaš skupaj z nekom, čas hitreje mine - obema in nekak se povežeta, se mi zdi... Razen z mojo mami ne maram kuhat, ker vedno tako živčna in samo rita naokoliuser posted image .

Mogoče ji je bilo nerodno, pa ni vedela, kam kaj dat... Jaz sicer kar vprašam, samo sem tudi sicer bolj gobčna, pa se mi to ne zdi tak problem, saj važen je namen, pa tudi če potem kak krožnik narobe pospravim... No, zdaj itak že bolj ali manj vem, kje imajo kajuser posted image Se mi pa zdi, da je na srečo moji tašči to kar všeč, zdaj me hoče sicer malo šparat, ko sem user posted image , ampak meni je vseeno čudno, da bi samo gledala zraven... Ne vem, to je res čudno!

mogoče je bilo kaj narobe drugače, pa ni hotela tega pokazat in se je zaprla vase... Ne vem...Upam, da bo v prihodnje drugače... Verjetno bi bilo res fino sina vprašat, kako je sicer navajena... In vprašaj moža, zakaj se mu zdi vse ok, mogoče si ti drugače videla, kot oni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: VD snaha
8.5.2007 14:42:46   
ronja
Aja, sicer pa reči sinu, da če sama ne misli za sabo pospravit, potem od njega pričakujeta, da bo to storil on, vsekakor pa ne ti...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: VD snaha
8.5.2007 21:37:40   
caillou
raje si ne bom predstavljala, kako si prišla do tega podatka. Ali pa si bom..zanalašč! Slekla si si jih in jih ovohavala, celo na glavo si si jih antaknila in šla takšna v trgovino!


Jea, babyuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: VD snaha
8.5.2007 22:05:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

raje si ne bom predstavljala, kako si prišla do tega podatka. Ali pa si bom..zanalašč! Slekla si si jih in jih ovohavala, celo na glavo si si jih antaknila in šla takšna v trgovino!


Jea, babyuser posted image .


user posted image user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: VD snaha
12.5.2007 10:48:39   
Anonimen
Komaj sem se pretolkla med vso to napisano solato.

Ob tem sem pomislila na to, kako je težko pomagat domačim.
Če bi nas pa popoln tujec prosil naj mu pomagamo npr. vrečko nesti, bi pa to takoj storili. Ko pa tašča prosi naj skuha kavo, pa ne. To pa ne. Jaz sem tukaj gostja!user posted image  BTW, poznam eno snaho, ki se isto tako obnašauser posted image .
Sem pa pomislila tudi na to anonimna, da ji je mogoče tvoj sin rekel, da ji ne bo treba nič delat, samo da bi jo spravil zraven (mogoče je pa noče puščat same user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: VD snaha
12.5.2007 22:02:53   
Pupica
Joj ljuba tašča, če bi bilo vsem taščam tko lepo ustrežt.user posted image user posted image user posted image
Tut jaz bi kuj zamenjala.

Veš pri nas je le problem, da ji v ničemer ne ustrežeš, pa če se na popek vržeš, v življenju je nesrečna in stresa nesrečo na vse okoli...
tko da...verjetno imamo vse snahe in tašče svoje zgodbe in svoj prav.


LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?