|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sredstvo za proti komarjem
4.5.2007 14:16:08   
žirafica
katero sredstvo za zaščito pred komarji v prostoru se vam najbolj obnese?
Sem imela tistega od Raida, ki se vtakne v vtičnico, pa se na morju ni obnesel.user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sredstvo za proti komarjem
4.5.2007 14:37:42   
Anonimen
Mi imamo že nekaj let Raid za vtičnico in je super user posted image user posted image user posted image  Tudi na morje ga vzamemo s seboj. Do sedaj nam je res fajn služil. Če nam ga recimo zmanjka, se takoj pojavijo komarji... In potem hitr laufam po novo dozico.user posted image  Nam se Raid zelo dobro obnese.

(odgovor članu žirafica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sredstvo za proti komarjem
4.5.2007 17:42:48   
tanikaa
Mene pa je vedno zjutraj bolela glava. user posted image  Zdaj pa že nekaj let mamo mreže na oknih, tak da v stanovanju ni niti muh, niti komarjev user posted image  Na morju pa se pač sprijaznimo z družbo user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sredstvo za proti komarjem
4.5.2007 22:13:37   
crci06
Kaj pa sredstvo "za proti" komarjem in dojenčki?
Gre lahko to v isto sobo?
Ena mi je že dala odgovor, pa želim še več mnenj...

Jaz sem imela Pips, ki ga v naši trgovini nimajo več in tako imam zdaj Raid, pa ne opazim nobene razlike.
Na morje ga pa ne vzamem, ker šotorimo. Tam imam sveče proti komarjem, ki so mi tudi OK.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sredstvo za proti komarjem
4.5.2007 22:42:08   
African queen
Mi imamo Baygon Genius,še tukaj v Afriki ,kjer je res ogromno komarjev,deluje!!Pa imam prižganga zvečer kakšni dve urci,potem pa, ko gremo spat, ugasnem..

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sredstvo za proti komarjem
4.5.2007 22:49:17   
African queen
Drugače pa so zelo učinkovite tudi spirale,ampak jih moraš prižgat le v zelo zračnem prostoru,mi imamo tukaj vedno vsa okna odprta(zadeva precej smrdi).Pa tudi mreže proti komarjem imamo na oknih,a ta golazen pride vseeno noter,ker imamo tudi balkonska vrata večkrat odprta.

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sredstvo za proti komarjem
7.5.2007 7:32:56   
honey
Mi smo imeli tudi, ko je bil sine še dojenček, vedno vklopljen Raid. Tako mi je svetovala pediatrinja in tudi v lekarni so mi to svetovali, ker menda razna mazila in spreji za proti komarjem za majhne otroke (do 3. let) niso primerni in ne ostane drugega kot to.

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sredstvo za proti komarjem
12.5.2007 9:11:27   
s.
Drage moje,
tile Raid pripravki in podobno- SAMA KAEMIKALIJA in prste vstran, je nevarno za dihala, po njih boli glava, se pojavi nespečnost... Skratka ogroža zdravje zaradi umetne priprave.

Jaz vam toplo priporočam naravno in čisto olje čajevca, ki ga kanete v etero in postavite na okensko polico. Vsi komarji in mrčes beži od tega stran. Olje je tudi dobro za boj prosti klopom, ušem in moljem. Je naravni antibiotik in primeren za vse vrste težav.

Če vas zanima še več podatkov o tem, se mi javite na ZS in še katero rečemo. Dobite ga lahko tudi pri meni.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sredstvo za proti komarjem
13.5.2007 16:20:55   
* Mateja *
Srvari narejene iz citronke naj bi odganjale komarje. Jaz sem kupil tekoče milo od Locitane in se mi zdi v redu, do sedaj, v enem tednu ni Nejca nič popikalo. Predem gremo spat imamo pa tudi mi eno žaubarijo v vtičnico vtaknjeno!

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?