|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brez porodniške
18.10.2004 21:25:10   
pika_
Zdravo

Oglašam se vam prvič, čeprav vas spremljam že približno leto dni. V tem času ste mi bile že s samim prebiranjem v veliko pomoč in upam , da mi bo katera vedela tudi pri tem primeru svetovati, kam naj se še obrnem na pomoč.
Na porodniški sem od 01.05.2004 in sem do sedaj normalno 15. v mesecu prejemala porodniško. Ker pa ta mesec nisem dobila izplačila sem se opravila na CSD vprašat kaj je narobe. Odgovor je bil, da so name kratkomalo pozabili in da mi ta mesec nikakor ne morejo nakazati denarja, ampak šele naslednji mesec in me s tem tudi odslovila. Z vprašanjem, kako naj preživim skozi mesec je samo skomignila z rameni.
Mene pa sedaj zanima, na koga naj se še obrnem , da mi pomaga do vsaj delnega izplačila, že ta mesec.

Hvala, LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   brez porodniške
18.10.2004 22:04:06   
Mina1
Kako pozabili nate:zmeden:, pa saj imajo vse v računalniku in tako. Ja kakšen izgovor pa je to:zmeden:

Vem, da se dandanes dogaja vse in preveč in če nisi pozoren, te hitro kje udari.

Skoraj ne morem verjeti in da ti potem še reče, da nič ne morejo narediti glede tega, res čudno:zmeden2:.

Na katerem CSD-ju se ti je pa to zgodilo?

Upam, da boš hitro rešila zadevo in še prej dobila nakazano porodniško.;)

Misli nate Mina1, konec 22t

(odgovor članu pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   brez porodniške
18.10.2004 22:26:54   
pika_
Prišlo je do napake med njimi in zavodom za zaposlovanje , ki pa je bilo takoj rešeno (po zagotovilu vodje zavoda). Verjetno so potem pozabili, kaj vnesti, ne vem.

Sem pa iz dolenjske.


LP

(odgovor članu pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   brez porodniške
19.10.2004 10:28:29   
malika
Na njihovega najvišjega organa:)- . ne resno mislim, pa ne šparat jezika, ker te bodo drugače odslovili, tako kot so te že.

(odgovor članu pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   brez porodniške
19.10.2004 12:10:38   
Anonimen
Ja poden, kaj takega! Če bi se po vsem tem zbudila, ne bi rekla, tako pa... saj ne vem, kaj naj rečem.

(odgovor članu pika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   brez porodniške
19.10.2004 18:54:08   
pika_
No naj vam povem in to je dokončno, da ta mesec ne dobim nič. Klicala cem tudi najvišji organ aampak mi nič ne morejo pomagati, ker so izplačila samo 15 v mesecu - porodniška. Povrnjeno bom dobila šele naslednji mesec, skupaj s takratno porodniško.

Ta mesec bo hud, vendar ga bomo že nekak preživeli.

LP

(odgovor članu pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   brez porodniške
19.10.2004 20:02:11   
malika
Si zahtevala obresti?

(odgovor članu pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   brez porodniške
19.10.2004 21:27:37   
pika_
Sem vprašala, vendar jih ne izplačujejo.

Na koncu je še rekla , da nisem edina, ki se ji je kdaj to zgodilo.

Po poti domov sem se spraševala, kaj če bi se to zgodilo mamici ki je samohranilka, po možnosti še v kakšnem najetem stanovanju,kje je hrana ... groza. Mi imamo vsaj še eno plačo pri hiši, in čeprav smo tudi najemniki bomo že kako.


LP, Katja

(odgovor članu pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?