|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
4.5.2007 20:21:47   
nina166
planinc tako dolgo pišem, da si me prehitela...slikice so zelo lepe...pa user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za korake...je zelo šikan, ko že takole raca

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
4.5.2007 20:50:48   
Erdbeere
ioooooo smo končno spet eno stran naklanfale user posted image user posted image user posted image matr tole je pa bil podvig user posted image user posted image user posted image

Bravo za korake Jan...prav fino, naš pa sem pa tja naredi kakšen korak samo kaj, ko je pa tok previden, da more bit 100% da se prestopi, drugače pa stoji ko kak pijanček, ko lovi ravnotežje, prav na široko user posted image user posted image

Nič grem spat k lubiju, pa se jutri oglasim, nimam enkrat za spremembo nič za pospravljat (no ja, vidnega ni nič) edino malo za zlikat pa to bo mim grede narejeno.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
4.5.2007 21:07:50   
Anonimen
Dober večer,

ti Erdbeere lahko pa prideš k nam, če ti doma zmanjka pospravljanja. Mi imamo pa....no ja, kak naj rečem....ne bo ti hitro sfalilo dela. user posted image  Je tavelika frkljica prišla s počitnic, imam goro za oprat od nje, pa še en kup igrač bo treba dat na svoje mesto (spakirala je tak, kot da gre za pol leta). Sara je danes podrla rekord v sitnosti in ko nisem imela več ideje kaj naj še naredim da ne bo non-stop samo jokala, je izjemoma lahko šarila po zekotovi hrani, je v njegovem kotu vse polno zrnja okrog,  tolkla s pilotom po mizi, s prtom vred potegnila iz mize vse Marušine flumastre, ki so se razleteli po celi dnevni sobi,....Samo sem pustla in šla sem gor pokukat, pol pa grem spat. No ja, upam vsaj, ker nama je uspelo njen nos sčistit v nulo. Upam, da bo zdržal, s tem da ji pod posteljo že izpareva cel lonec kamilic in morske soli. Upam, da bo pomagalo in se bom vsaj malo naspala.
Je pa danes moj kupil nek električni "čistilec" noska in ga tudi že nesel nazaj. Tisto ne potegne niti pikice od tega, kar mi zmoremo z našim domačim čistilcem.
Nina tudi vam želim da se pozdravite. Z nosom pa vem kako je, predobro. In ko imamo mi polnega ne moremo jest, ne spat, ne nosit, ne cartat, nič nam ne paše. Groza. No, zdaj ko temeljito čistimo, nam vsaj vročina več ne naraste (trkam na les), pa ušeska so tudi ok. Samo kaj ko tole čiščenje pomaga za kako urco, pol pa zopet jovo na novo. Pa bi nekaj časa hodila, pol ji že to več ne paše, se nosima....ne....zdaj bi ona po stopnicah.....na polovici se ustavi, se začne zvijat....pol jaz ponavadi popustim in ji dovolim delat stvari, ki so drugače NE. Vem da je to napaka, samo....user posted image  Pa še hudo je to, ker v taki situaciji noče niti blizu atija, samo k meni steguje rokice, če se ji izmuznem pa tak užaljen jok, da pozabim na boleč križ in na utrujenost in jo vzamem.
Tak, zdaj pa v krtovo deželo, ali kak se že reče. Joj, ne. Še stroj moram počakat da opere in obesit perilo, pol pa res.
Punce, lahko in dolgo noč.
Planinc super so slikice. Pravega lepotca mate doma. user posted image  Pa ful lepo ste ga ujeli pri prvih korakih. Bravo za fotografa.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
5.5.2007 9:11:01   
mici 2
dobro jutro,da se še jaz malo javim vsem čestitke za zobke in korake,tudi jan že naredi 5 korakov in upam,da bo kmalu shodil saj mu ne manjka veliko user posted image .no tudi pri nas točijo noski pa tak ni čudno,če je pa enkrat 26 stopin drugič pa 9,saj ni čudnouser posted image .
lepo preživite vikend lpuser posted image

_____________________________

SEM MATI 3 SONČKOV SINDI ,SANJA IN NAŠ MALI JAN

[

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
5.5.2007 9:50:47   
Erdbeere
evo dobro naspano mene user posted image user posted image user posted image

No tkole se tudi mi pridružujemo društvu tekočih noskov user posted image user posted image user posted image samo ni tako hudo, gre mu sicer ven se mu pa ne zabaše, tko da spimo super...samo ne vem še kdaj bo uspel celo noč presatuser posted image user posted image sej bo, vse bo....enkrat

Danes je pa moj čmrlček star 11 mesecev user posted image user posted image user posted image mašinca, kok čas beži, sej še 2 dni je mami doma, potem pa v nove zmage user posted image user posted image

Lepo se imejte, sej še kaj pričivkam sem

(odgovor članu mici 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
5.5.2007 11:15:02   
Anonimen
Dobro jutro punce

ej, Erdbeere počasi ti bom fauš user posted image user posted image ....si naspana, nič za pospravljat, za likat....hmmmm a bom to kdaj jaz dočakala? user posted image user posted image user posted image

Eh, saj vem da bom. user posted image

Žiga, ker prvi med junijskimi sončki in sončicami delaš otvoritev "enajstke", ti pošiljam en velik poljubček in ti želim veselo capljanje proti prvi svečki. Zdaj pa res ni več daleč. Bravo Žiga. user posted image user posted image user posted image

In kako ostale? Vidim da vsem nekaj curlja iz noskov. Pa  se nismo zmenile, da pospravimo robce? user posted image  

No, jaz sem Sari danes slučajno odkrila še en špiček v ustih, tak da....boga revica, še to jo zraven jezi. Drugače pa je pri nas vse po starem. Delamo previdno samostojne korake, se lepo sami spustimo, ampak če njen kompjuter oceni preveliko razdaljo, se kar na vse štiri spusti. Po sobi mi potiska vse živo...stole, njen stolček za hranjenje najdem kje hočem. Pa stokrat ji je že uspelo pečico odpret in zraven z vsem šusom copnit na rit. Mislim tu jo striktno z glasnim in odločnim NE zraven kregam, ker lahko, če že odmislim, da bi bila slučajno vroča (bognedaj), mimogrede lahko nazaj udari z glavo v rob elementov. user posted image  Pa v bideju ji je zadnjič uspelo vodo odpret, pa mamo tiste stare pipe, ko moraš sukat....je bla cel mokra in vriskala zraven.  Še najraje pa jezi sestro.....mmmm kak paše, ko se spravi risat in ji vleče flumastre iz rok, ji potiska pobarvanke vstran,...še večje veselje je, ko se Maruša jezi nazaj. Ker pol pa ji da pravi zalet, prav poskakuje zraven in jezi  naprej...
Jemo tudi vse pridno in temu posledično še vedno nosimo nemanekenske mere za sabo. user posted image  Prve čevlje že mamo čisto fuč, ker so spredaj  tak oguljeni da so še samo v kanto za smeti dat.
Aha, alarm....konec poročila....se še kaj beremo


(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
5.5.2007 16:55:10   
monika30
POzdravljene!

No, jaz moram potrkat, mi ne šmrkamo. Upam, da ne bo zdaj kej narobe, ko sem to napisala.
Vsi bolančki pa se čimprej pocajtajte.
Tudi nam rastejo zobki na veliko - so ven pokukale že zgornje dvojkice, zdej se mi pa zdi, da tudi spodnje rinejo ven.
ZAenkrat imamo 6 zobkov. Koliko pa imate vi kej?

Sem kr mal ljubosumna, ko vidim, da že vsi vadijo korakanje, naš bo pa sam po kolenih šibal.
Drugače pa nič kaj pretirano novega.
Planinc, ful lepe slikice.

Vsem, ki začenjate službo, želim čim lažji prehod k delovnim obveznostim. Pa da bi delovni dnevi čim hitreje šli, da bi bile čimveč z našimi sončki.

Čav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
5.5.2007 18:34:56   
planinc1978
No, tako punce, da se še jaz e jaz mal oglasim.

Trenutno Luka z atijem posluša govejo muzko, plešeta in se zraven režita, kot bi bla malo nora. Nevem, ampak otrokom je tako fajn ta glasbauser posted image user posted image .

Atiju ga je končno uspelo nekoliko  zabavat, je kr grozno, ko je dež in nemormo ven.

Drugače pa pridno nabiramo kilometrino  vsi v hiši. Luka bi skoz hodil pa hodil in hodil. Plazenje mu sploh ne diši več- sam do najbljižje opore in hop je že pokonci. Potem se pa sam spusti in gre, čist sam, tako da skoz laufamo za njim, ker ga ne ustavijo nobeni pragi, ovire, ki se znajdejo na poti. Posledično temu so seveda padci, vsak dan vsaj tri in hop v jok, pa ga ne izuči, ne prestraši. Čez par minut že nadaljuje svojo pot.

Neverjetno, kako hitro iz parih korakov postane samostojnih 10m in več. Skratka po celi hiši ga je zadostiuser posted image user posted image user posted image


No tako punce, to bi bli v grobem vse..., nimam več ideje za pisanje, ....se oglasimo kasneje!

Kaj pa vi počnete v teh deževnih dnevih?


_____________________________

Življenje je lepo


(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
5.5.2007 18:37:09   
nas5
Žiga, čestitke za 11 mesecev. Da bil bi priden in vesel otrok.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jst se pridružujem bolančkom, (spet), mal smo prehlajeni. Ponoč ne spimo, očitno so zobje na pohodu.

Več kasneje, imam za likat.user posted image user posted image

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.5.2007 11:01:15   
Erdbeere
Tina čestitke tudi tebi (matr greš fino za mano) za 11 mesecev user posted image user posted image user posted image Žiga

Evo mi smo tudi danes bolj slabo spali, se je mulc ob treh odločil, da on ne bi spal, pa ne bi joške pa ne bi pil, sedel je na najini postelji in potem je lubi znoru ter tekel, dej ga v posteljo pa nej tam joka...v glavnem, sem ga dala res in je pač mal jokcal ter zaspal...v glavnem noro....oči pa ves zmatran ker je po cele dneve v službi...včeraj je bil do pol enih ponoči...pa danes ob 7-ih spet jovo na novo in ne ve sploh, do kdaj bo, verjetno tako kot včeraj user posted image user posted image user posted image

Nič dost jamranja, grem jaz cunje prat dat potem pa gremo k mojim na kosilo, ker ima oči rd.....kok paše, da ni potrebno kuhat....

lep dan

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.5.2007 18:59:54   
monika30
Čestitke vsem, ki ste že dopolnili 11 mesecev user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Mi smo bili danes v Arboretumu, Klemen je pol prespal, pol poti pa vriskal.

Sposa, tudi Klemen še ne govori mama. Nekaj časa sem mislila, da ful kliče mama, pa sem kasneje ugotovila, da to pomeni mam-mam (jesti) user posted image user posted image .

Lep začetek tedna.


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.5.2007 19:18:30   
Anonimen
Tako....pa je nedelja pri koncu. Mi smo jo zaključili s konkretno porcijo sladoleda. Pravkar. No, Marušo smo prepričali, da še vseeno malo kašlja in smo se ji oddolžili s pito iz McDonaldsa. Sari sva dala en rižev keks, pol pa itak imava mir, ker jih obožuje.....tako je za mamico in atija ostalo ogromno preveč, je pa pasalo. user posted image

Tina čestitke tudi tebi za enajstko (hmmm glede na to da so to še rosni meseci menda ne boš jezna da jih omenjamuser posted image ), mlada čebelica, da bi bila še naprej tak biserček kot te opisuje mami. Poljubček. user posted image

Glede na to, da se je naš dan začel z jokom v bani, kjer smo vedno zelooooo uživali in se je mami hotla malo prikupit mladi čmrljici, sem že mislila da bo dan katastrofalen. No, pol sem mogla v kričečem joku splahnit glavo, jo na silo posušit in odbrzet ven iz kopalnice. Mast sem bla cela mokra, tak se je drla, jaz pa hitela. user posted image  No, na koncu se je izkazalo da je bla ful zaspana. Mislim, pri dveh otrocih bi že lahko vedela da bo sitna v takih razmerah, ne? user posted image
Ampak je bil dan prelep. Nos še sicer čistimo zelo pogosto, ven gre vse zeleno,  ampak ne rabim je več ves ljubi dan nosit, ni nonstop prilepljena na mene in se je celo zaigrala sama. Začela je izkašljevat....aleluja, sem mislila da tega tokrat ne bom dočakala, njen kašelj je res bil za slišat grozno. Jaz upam, da smo na poti izboljšanja. Maruša pa je že.....skoraj ok. Tudi pikic več nima po telesu. Sari so pa še malo ostale na nogicah.
Tak da...počasi se bomo porihtali upam....Da le nisem preglasna, ker jutri gre Maruša v vrtec. user posted image  

Zdaj sem porihtala Marušo, se je igrala zunaj in sem ji rekla, da se bova morali pol ure odmakat v banji, da bo zopet za med ljudi. user posted image  Ma ja, naj si da duška.
Sara z atijem proučuje novo atijevo igračko. Joj, moški....si je namislil Garmina. Brez komentarja bom raje. user posted image  In zdaj zgleda kot triletni otrok. Naj mu bo. Tokrat nisem bila nič proti, čeprav....sem si mislila svoje. user posted image
Zdaj pa grem pripravit za jutri Sarine stvari za k babici, Maruši smo se končno spomnili zamenjat rezervne stvari v njenem vrtčevskem nahrbtniku (mislim me je šok, ker sem zadnjič pokukala not in je imela še ene skoraj zimske stvari not user posted image )Pa neke stvari moramo vrnit v vrtec.
Pa sebe grem namočit v banjo, če bo čas....user posted image  No za umit bo, samo za namakanje ponavadi zmanjka. user posted image
Jutri pa nov teden....nov delovni dan....
Vsem ki jutri začnete s službo....saj bo. Tudi malčkom včasih paše odklop od mame, imeli se bodo super in boste videle da bo vse steklo kot je treba. Kar pogumno. Se beremo
Nočko

(odgovor članu monika30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
6.5.2007 19:58:51   
Erdbeere
no evo, bojka če je tole z novo sluzbo (oz. ponovno v sluzbi) letelo name, naj ti povem, da imam jutri zadnji dan porodniške user posted image user posted image user posted image user posted image jaja, sej bo....ga bom izkoristila v nakupovanju...mam kar nekaj stvari za kupit user posted image user posted image user posted image tko da v torek pa res veselo na delo...mene je samo strah kako se bomo zrihtali tako zgodaj zjutraj...no sej otroke že navajam so že v pižamah in skoraj v postelji....

Sem bila pa spet mati samohranilka danes...možek še kar v službi...sej ne vem kdo je bolj tečen a jest k sem sama, al on ker ma že poln kufer vsega...no sej še par dni pa bo ok...upam, ker v sredo imajo otvoritev user posted image user posted image user posted image potem pa upam na najboljše.

Nič grem otroke v mižule pospremit in potem jaz tudi, da se navadim kako zgleda vstajanje ob 5.45 user posted image user posted image user posted image za takega zaspanca kot sem jaz, ko sem pred porodniško vstajala ob 6*50 je to velik šok....pa sej bo...če sem hotela delat od 7-15 -ih se bo treba tud tega navadit user posted image user posted image user posted image

lep dan in mirno noč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
7.5.2007 8:17:09   
nina166
Dobro jutro!

Imam še enih par minutk časa, predno me Domen začne klicat, tako da vam napišem kaj na hitro.

Mi smo zdaj vredu. Vročine nima več, niti mu ni potem več narastla, iz noseka pa še samo malo teče. Spali smo tudi vredu...ob 5-ih je bil lačen, zdajle še pa kar spi oz. počiva user posted image . Sem šla pokukat v spalico in leži na trebuščeku, čisto na malo gleda...me je na hitro pogledal in užival naprej user posted image .

Erdbeere maksimalno izkoristi današnji dan in veselo nakupuj. Drugače pa še enega user posted image  naredit in bomo spet lahko doma (to velja za vse) user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Čestitke vsem za 11 mesecev...gremo počasi poti prvi svečki na tortici...jaz komaj čakam user posted image  user posted image

Nekdo me kliče tako da morem nehat...še zvečer kaj tu gor pokukam če bo čas

Lepo se imejte in čimveč sončka...pri nas je še tako vreme bolj kislo...upam da se čez dan pokaže sonček

čao, čao

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
7.5.2007 12:31:28   
Natti
Ojla!!!

Naj se mal oglasim, da ne boste pozabile name.
Res ste ful pridne in pišete 100 na uro, jaz pa čist nobenga časa ne najdem.. Le kaj bo ko grem v službo!!!!

Čestitke vsem juijčkom za prve korake. Nam pa manka še kar veliko.
Naslednji ponedejek začneva z Markom z uvajanjem v vrtec. Upam da bo šlo. Sej je ful družaben in otroke ima rad, ampak tam ne bo mamice....

Imam eno vprašanje!

Enkart sem nekje na forumu zasledila, da ti baje po zakonu pripada ko greš v službo 1 uro odmora, če otroka še dojiš. Pa če so delodajalci kulturni se to da iskoristit pred ali pa po službi. Skratka lahko si mal skrajšaš delavnik. A mogoče ktera kej ve o tem???

Evo moj Marki je buden in greva hitro papcat pa ven na sončka.

Čestitke vsem ki ste že 11 mesecev!!!  Le kam so ti meseci zdrveli!

pa,pa

_____________________________

Jaz sem pa najsrečnejša mamica treh sončkov!!!

(odgovor članu mici 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
7.5.2007 20:59:23   
Erdbeere
matr....ne morem, da se ne bi oglasila še zadnjič iz porodniške user posted image user posted image user posted image ker od zdaj naprej, se nom več oglašala.....če verjamete user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdele sem že skoraj vse zlikala, da bom šla jutri v službo vsa vesela, no ja to sem itak....samo da bom vesela še zato, ker bo bajta kokr tok v redu...vsaj enkrat.

v glavnem, otroka že spita...Žiga od 19.20 in Teja od 19.35 tko da jutri upam, da ne bo prevelika kriza za vstat...najbolj bo mami trpela user posted image no sej mal sem mela že uvajanja, tko da upam na najboljše...najhuje je ker "moram" biti v službi ob 7-ih....no sej bi bila lahko kasneje, samo sem se raje zmenila tako, da bom vsaj ob normalni uri domov hodila....

evo zdej grem pa še sedma nebesa pogledat potem pa v mižule....aja sem pa še vedno mati samohranilka....moj možek še kar po cele dneve (18 ur) v službi...domov pride samo mal počit...komaj čakam, da se tole jutri odpre in da potem vsaj mal bolj normalno začnejo dihat....ker so že res reveži....se že kar mal tresejo od utrujenosti....

lepo noč

(odgovor članu Natti)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 10:26:13   
nas5
Živjo!
Erdbeere sory sem mal pozna, ampak vseeno ti želim vse super v službi.user posted image Matr dobra si, ker greš tko vesela tja.

Moj šiht me čaka avgusta, jupi!!!user posted image

Tinka naša nič ne spi ponoč, se pogovarja in smeje. Jo dava ponoč(1h-2h) k nama v posteljo, pol pa mal spimo mal pa ne. Zjutraj jo je merkal tastarejši poba, ker sem mogla moža peljat v službo. Ma spet mam zobarja, pa smo bl pr ta švohnih glede denarja pa imamo sam 1 avto. Pol se pa kombiniramo.

Je Tina pogruntala, da je surova zelenjava boljš kot kuhana. Papriko in paradižnik je kot jabolko. No sej je ostalo hrano tut, sam kokr je na začetku jedla mislim da bo tut ona zbirčna. Pa kva delam narobe??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Halo punce a ste že vse v službah? A bom sama čvekala celo poletje?user posted image
Mi bo še dolgčas po službi ratalo!user posted image   Ha se ni za bati, je pa fejst luštno doma.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 20:33:20   
Erdbeere
oh nas5 ....sej novš sama čvekala noooooooooo....sej ti bom jaz tudi pomagala...

Pri nas je pa novo to, da Žiga hodit še noče....zdej stoji ob opori in potem se lepo spusti in stoji....zdej pomoje sestavlja program, kako se potem ko se spustiš in stojiš naredi prvi korak user posted image user posted image user posted image jah tak je da hoče vse sam pogruntat.

aja pa to je novo, da je danes ves vesel porival stol po terasi in pol se spomni in je stol zrinil do tja, kjer sem imela na tleh tist podstavek za senčnik (dežnik) in nakar je lump splezal na stol....sem bla prav jezna, ker mulc bi samo gor plezal...upam, da nov kak hribolazec user posted image user posted image user posted image

evo šibam spat...lepo se imejte ...aja v službi mi je pa minilo, kot bi mignil

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 20:41:40   
nas5
Halo!!??user posted image user posted image Pr treh otrokih imam očitno sam jst cajt čvekat tle gor!?user posted image user posted image

Tina spi že od 19.30huser posted image popoldne ni bilo nič s spanjem. Zaspala je ob 10h dopoldne za 1h, to je vse. Smo imeli izlet dopoldne, mami je šla k zobarju, otroc pa k babici. Popoldne pa jo tlačim spat, tamala pa se mi smeje.user posted image Pa sm jo popokala in smo krenile ven, do skoraj 19h. Po tanovem jo ne kopam nič več v mali banjici. V taveliko bano natočim mal vode in jo v bistvu stuširam. Jo pa lovim po celi banji. user posted image Mal ji še nosek nagaja, upam pa da se bojo tut noči popravile.

No Erdbeere kako je šlo prvi dan? Si zmatrana, ker te ni na RR?

Kako pa ste ostale mamice?

Od kar vem, da imam podaljšano porod., razmišljam sam še o morju!! Prej nismo imeli namen iti, zdej se je pa obrnilo.

Mejte se fajn in javite se. A prihaja katera v NM v prihodnosti?



(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 20:43:05   
nas5
No Erdbeere pa si me prehitela. Se vidi da sem vmes še BB gledala!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 20:56:31   
Natti
Ojla!!

No Erdbeere nič ne komentiraš kako je bilo prvi dan v službi. Mene čaka pa 04.06.07.
Vam moram povedat, kaj sem se domislila. matr sm brihtna, sem nase ponosna....
Včeri se z mojim neki pogovarjava in meni naredi KLIK, pa zakaj jaz ne bi vsaj čez poletje tja do septembra delala po 6 ur, od 8-ih pa do 14-ih. Marku ne bi bilo treba biti v vrtcu do pol petih, pa še starejša dva imata počitnice in ne bosta tako dolgo sama. Pa sem dones poklicala na socialno in mi vse razloži, da lahko delaš krajši delavnik do 3-tjega leta starosti oziroma če je to drugi otrok ali pa vsak naslednji celo do 6-tega. pa ni treba v enem kosu, lahko si mal zmišljuješ. No ja seveda le, če bi v službi to sprejeli. Mislim, pa da takšnih služb ni. Pol pa sem šla v službo in povedfala svoj plan in šefica mi reče, ma ja pa sej je to tvoja pravica. Jupi, mi je takoj laže iti v službo ko vem da ne bo to celih 8 ur.

Nas 5- uživi dokler je še porodniškia, ker to tolk leti. Si omenila da bi imela še kakšnega sončka. Jaz tud, pa moj tud ampak nimamo placa v stanovanju. Če pa bo kdaj hiška, pa morda...
Kam pa greste na morje???

Bravo ŽIGA za korajžo. naš pa se je danes začel veselo oprijemati in hoditi od mize pa do sedežne in vse naokoli. Raje pa vam ne povem kolikokrat smo padli. joj ubožček bodo same buške.
V četrtek pa imava posvetovalnico in ceplenje, ki bi sicer moralo biti pri enem letu, a ker gremo v vrtec mora to biti prej.

Imwjte se lepo v kraljestvu sanj!!!

Pa,pa



_____________________________

Jaz sem pa najsrečnejša mamica treh sončkov!!!

(odgovor članu nas5)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 21:01:25   
Erdbeere
a je še katera tuki...če ne ne bom več pisala user posted image

(odgovor članu Natti)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 21:02:52   
Erdbeere
no evo nas5...si mi ravno ušla...jest bi pa mal čvekala user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 21:07:41   
Erdbeere
no evo vam napišem, kako je bilo v službi...vstali smo prej kot budilka 5.40 (budilka 5/45) in se podojili, nakar sva se oblekla jaz in Žiga ter zbudila še Tejo in očija...potem smo ob 6.30 odšli od doma (tastaredva v vrtec) midva z Žigcem pa k tašči....in  Žiga je bil že tok zmatran (spal bi), da se je vlegel v voziček in zaspal (tašča je pa nekaj na vrtu lahko delala)...potem sta šla na sprehod in je Žiga spet spal...sta srečala na sprehodu sestrico in otroci so baje čist obnoreli Žiga....ga je tašča komaj od njih spravila vsi so ga tok lubčkali in objemali.


No pri meni pa že prvi dan pestro...sem imela že prvi dan službe inšpekcijo za vratom....je šefica čez cca. pol ure povedala unima dvema gospema, da sem danes prvi dan v službi po porodniški, pa unima nič jasno...pravta ja dobra je da se tolk spomni....ja to je pa tako, če človek dela z glavo v službi user posted image user posted image user posted image in se vsaki stvari 100% posveti, da se tud za leto 2005 še kaj spomni user posted image user posted image user posted image evo sem se mogla mla pohvalit...

nič zdej pa res šibam, sej ni treba, da imam samogovore

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: JUNIJČKI IN JUNČIKE 2006
8.5.2007 21:09:05   
Erdbeere
Nas5...za NM se jest javim, da pridem, ko grem spet mal na dopust, ok....se bova zmenili, ko bom imela čas...sej baje da bom zdej samo mal časa delala po 8 ur (samo 4 ure pa res kar zletijo mimo, če že 8 ur leti) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?