|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cargo hlače velikih številk
9.5.2007 11:18:14   
violinski
Kje drugje, če ne tu bom našla pameten naslov.

Sem majhna (162) a široka. Sej sem se verjetno že večkrat pohvalila. Hlače mi gredo gor št. 44, vendar le, če imajo vsaj ene 3% elastana not.

In zdej je tako, da so v H&M, kjer sem bila prepričana, da bom dobila cargo hlače zase, 44 največja številka (pri elegantnih in drugih imajo tudi večje številke), ker pa te niso niti eno pikico elastične, mi ne grejo okrog bokov. No, čez rit, saj vemo, o čem govorim. Celo čez stegna so mi v redu (običajno mi neelastične že v stegnih ne gredo čez), ne morem pa zapret fršlusa.

Kje naj torej poiščem cargo hlače zase - ne bi glih hodila na moški oddelek v NES, če to ne bo čisto nujno nujno, ker mi moški modeli ne sedejo tako lepo, so le kolikortoliko ok...?

Za dolžino se ne sekiram, itak vem, da jih bom morala vsaj ene 20cm skrajšat.

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cargo hlače velikih številk
9.5.2007 11:21:40   
Anonimen
Poglej v Mani(bivši metro) če ti bo kaj všeč, sedaj imajo tudi večje številke.

Drugače pa lahko pogledaš tudi v Evans v lj. v emporiumu. Imajo lepe stvari in velike številke.

(odgovor članu violinski)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cargo hlače velikih številk
9.5.2007 13:28:29   
Taula
V centru Lj je trgovina Mini Maksi (se mi zdi da je naslovuser posted image ) kjer imajo luštne zadeve večjih številk. Je blizu sodišča, tam ko vozi 5-ka.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cargo hlače velikih številk
9.5.2007 13:31:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: violinski

mi ne grejo okrog bokov. No, čez rit, saj vemo, o čem govorim.




Ja, prekleto dobro vem. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cargo hlače velikih številk
9.5.2007 15:22:32   
BLAŽIKA
tudi jaz imam te probleme, zato sem veliko teh hlač kupila kar preko neckermanna in sem z njimi zelo zadovoljna.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cargo hlače velikih številk
9.5.2007 15:30:41   
violinski
Blažika, točno to sedaj počnem, malo surfam po straneh od neckermanna. Dej mi, povej, s katerimi si bila najbolj zadovoljna. Imam ene 'izbrane', ampak bi mi prišla prav kakšna informacija iz prve roke.

Hvala tudi drugim za odgovore, definitivno se bom odpravila v Mano, na Mini Maksi sem že pozabila, je bil včasih tudi v Plavi laguni, bom šla še tja pogledat, v Evans verjetno ne bom šla, ali pa samo malo pošpegat.

Tanikaa, J.Lo se pred mano lahko skrije. Oz. za mano. Ene trikrat. user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cargo hlače velikih številk
9.5.2007 17:44:50   
tanikaa
J.Lo je prava suhica proti meni.user posted image  Ko bo mela obseg bokov 101 cm, se naj javi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?