|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo živi zajec?
11.5.2007 9:27:59   
honey
Sprašujem namreč za navadnega zajca, kunca. Imamo ga kot domačo žival, nimamo ga za rejo oz. zakol, da ne bo pomote. Prosim, da se s kakšnimi takimi opazkami, kot "dokler ga ne pojeste" ne oglašate. Sprašujem resno, ker zdaj je star mislim da 3 leta. Mišljen je bil kot družba eni drugi živalici, ki je bila poškodovana in je na žalost že poginila. Zdaj pa me zanima, če ima kdo izkušnjo, kako dolgo živi navadni zajec, ki ne živi v zajčniku, ima pribl. 3 m2 ograde in se prosto giblje. Pa da ne pozabim omenit, da je hranjen zelo dobro (regrat, koruza, suh kruh, ipd.,  nobenega sena, veliko priboljškov za zajce). Se mu pozna.   user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo živi zajec?
11.5.2007 18:13:00   
Sita
Pritlikavi kunec živi 8-10 let, normalne velikosti pa povprečno 10 let, so pa tudi primeri, ki so doživeli 12 let.
Se tudi ukvarjate z njim, ga božate ipd? Kajti kunec je družabna žival in rabi veliko ljubezni in crkljanja. Če ni v skupini (samo dva samca skupaj se lahko tepeta) drugih kuncev, potrebuje človeško ljubezen. Če je sam sebi pepuščen, živi manj časa in postane tudi žalosten in depresiven.

No, mi imamo pa pritlikavega kunca in se vede kot kužek. Imamo ga v stanovanju, je spuščen, zvečer leži on meni na kavču in gleda TV. Popolnoma socializiran, sam skoči k meni, ko se hoče crkljati, goste pa tudi napade, če mu kdo ni povšeči. Je izredno inteligentna žival.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo živi zajec?
14.5.2007 7:40:10   
honey
Ne, ga ne crkljamo, ker se ne pusti - že od malega ne. Pusti se božati edino sinetu, s katerim sta velika prijatelja user posted image . Kot sem že napisala, je bil mišljen kot družba drugi živali (srni), ki je žal že poginila.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo živi zajec?
16.5.2007 18:27:32   
Taula
No, mi imamo pa pritlikavega kunca in se vede kot kužek. Imamo ga v stanovanju, je spuščen, zvečer leži on meni na kavču in gleda TV. Popolnoma socializiran, sam skoči k meni, ko se hoče crkljati, goste pa tudi napade, če mu kdo ni povšeči. Je izredno inteligentna žival.


Naš je isti..samo da nikogar ne napade.user posted image  Veš kaj me zanima..ali vaš je korenje? Ker naš ga ven pljune.user posted image
Nor je pa na banano.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo živi zajec?
27.5.2007 21:47:15   
Ajvy
Naš ne je korenja, samo umetno hrano , drugega ne mara...
Se pa tudi ne pusti božat, no , starejši je , bolj mu paše crklanje

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?