|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:12:51   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Misek



Ponizuje? Ob podobnem razgovoru z mozem sem mu rekla, da naj kar gre probat okoli in se preprica, da je z mano dobil najvecji zgoditek.
Mogoce pa sele takrat zacne zares ceniti kaj ima doma. Mogoce si takrat zares pride na jasno, da zeli tebe, edino tebe in smao tebe in da nobena druga ni vredna, da bi zasedla tvoje mesto.


  Bingo, bingo, bingo ...... user posted image user posted image user posted image user posted image  Točno tako, Mišek.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:12:58   
baguSka
ja.. če je partner pijanec.. in to drugi ve pa ga vseeno tolerira.. potem to ni nič slabega.. saj ve kakšen je..

nobena zveza (normalna) ni pa narejena tako, da bi nekdo se spoznal.. in rekel "Veš kaj draga.. čez kako leto te bom prevaral.."

če ta partner potem to odobri .. pol super.. če pa ne.. je pa druga pesem.. kle ni svobode.. ampak nespoštovanje.. in dokaz neljubezni..


Aja?? A samo pijanec prihaja domov pijan?? Mislim da ne. In cist isto je tudi pri prevari!!! Tako kot je isto to, ce je nekdo pijanec in ce je nekdo nagnjen k varanju!!!

In partner ce se tako odloci ne bo odpustil partnerju ce pride domov pijan ali pa ce je prevaral!!! Ce pa je clovek pijanec in ce je nagnjen k varanju, pa si njegov partner to zasluzi vedet ze na zacetku veze.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:13:25   
Sita

Se sprašujem, a se nobeni ne grauža dejstvo, da je porival eno drugo, pa ni nujno da se je to zgodilo samo 1x, redkokdaj jih dobijo-mo ko se zgodi prvič. In kaj si misli tista druga babnca, ko ve da ima tip doma ženo, punco, otroke....in hodi njo natepavat in se nam ta babnca za hrbtom smeji, češ glej jo, to mu doma peglaš in pucas, mene pa hodi porivat.....IN TO NAJ ODPUSTIM, ker s tem pokažem da sem večji človekuser posted image


Veš, kaj si misli ena takih ljubic , ki jo jaz poznam?

Da je to čist v redu, če se znajo ljudje zmenit. In ve, da je tako v mnogih kulturah ....

Žena pa ljubica sta zmenjene, ljubica pride čez vikend k njima, pa skupi z ženo kuhata .... no, sam to ni varanje, ker vsi vse vedo in se jim to zdi čist normalno. Nobeni ni nič nagravžno. Obe ga imata radi. In on vsako po svoje.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:13:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

hahahahaha, potem je lahko nekdo ljubezen tvojega zivljenja, samo ce si ti ljubezen njegovega zivljenja? Ti ga ne mores imeti rada ce on tebe nima rad.


Lahko ga imaš rad, nisi pa več z njim - preprosto zato, ker se ceniš.


V dolocenih primerih.. ja..

V vecini primerov pa zato.. ker te zjebe ponos, ego, uzaljenost.. kao.. drznil se je iti.. ceprav ve da to mene prizadene..

Ampak verjetno ti je po ovinkih govoru ze eno leto.. 

 
 

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 11.5.2007 12:16:28 >

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:14:22   
maruškaŠ
Ponizuje? Ob podobnem razgovoru z mozem sem mu rekla, da naj kar gre probat okoli in se preprica, da je z mano dobil najvecji zgoditek.
Mogoce pa sele takrat zacne zares ceniti kaj ima doma. Mogoce si takrat zares pride na jasno, da zeli tebe, edino tebe in smao tebe in da nobena druga ni vredna, da bi zasedla tvoje mesto.


Če mu to ni jasno že takoj - ne vem kaj sploh dela potem z menoj. Morda, ker sem edina 'available'? Takšnega pa ne rabim, hvala. <verjamem, da sem zanj najboljša in to mora verjeti tudi on.

Ja, ponižuje. Probaval je lahko preden je mene spoznal.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:14:52   
baguSka
Se vsi res toliko predate partnerju, da pozabite nase?


Ja. Ce je prava ljubezen si predan partnerju. Ampak ne samo njemu. Tudi sebi. In ce ga pustim, potem skodim tudi sebi, ne samo njemu!! Torej ce ga obdrzim oz vsaj poskusim, ne bom nic slabega naredila sebi. Ne?

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:15:38   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Sita



Žena pa ljubica sta zmenjene, ljubica pride čez vikend k njima, pa skupi z ženo kuhata .... no, sam to ni varanje, ker vsi vse vedo in se jim to zdi čist normalno. Nobeni ni nič nagravžno. Obe ga imata radi. In on vsako po svoje.


  Lucky guy .... pod pogojem, da z njegovo kreditno kartico hodi naokrog samo ena od njiju .... user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:16:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Ponizuje? Ob podobnem razgovoru z mozem sem mu rekla, da naj kar gre probat okoli in se preprica, da je z mano dobil najvecji zgoditek.
Mogoce pa sele takrat zacne zares ceniti kaj ima doma. Mogoce si takrat zares pride na jasno, da zeli tebe, edino tebe in smao tebe in da nobena druga ni vredna, da bi zasedla tvoje mesto.


če te mož ne spoštuje in ne ljubi.. bo to tut naredil verjemi user posted image

zveza dveh je samo zveza dveh.. in ne treh.. v takem "sistemu" pač živimo.. tisti ki bi rad več žen naj gre v Sirijo in uživa.. pri nas pač ni tako.. in kar se mene tiče je tako prav..

če je pa človek nezrel in to počne.. pol naj to počne.. samo sam.. samo v tem primeru ni varanje.. mogoče je pa ravno to čar? user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:16:18   
baguSka
ampak pol si pa za moje pojme v tem pogledu zelo čudn


A zato ker ne pije???? user posted image  Zato je cudn user posted image user posted image user posted image  Nooo, potem si pa ti mau cudn.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:17:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ja. Ce je prava ljubezen si predan partnerju. Ampak ne samo njemu. Tudi sebi. In ce ga pustim, potem skodim tudi sebi, ne samo njemu!! Torej ce ga obdrzim oz vsaj poskusim, ne bom nic slabega naredila sebi. Ne?


če pa varaš.. pa škodiš partnerstvu.. in to zavestno.. torej..? user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:17:08   
Anonimen
A imate doma res samo pijanceuser posted image .

Jaz sem mojega videla res pijanega samo 1x v 8 letih, in to na njegovi fantovščini, ko smo se srečale punce iz moje dekliščine z njegovimi fanti. Drugeče sploh ne pije. Pa ne zato ker jaz to zahtevam!!! In je bilo prav smešno, ker sem ga prvič videla takšnega, obnašal se je pa kot mucek, se obesil na mene in me na vsak način želel nategnit, ker je pač potreben in ga samo jaz zadovoljimuser posted image . Pa kaj češ še več, če v totalka pijanem stanju še vedno misli samo nameuser posted image . So mi fantje povedali, da je že tri ure samo o meni fantaziral, da je bil že vse tečenuser posted image  in me hotel na vsak način poklicat, ker alko pač stopnjuje potrebe.....user posted image . A ni to fino...
Pa zne med službo domov priletet na enega hitrega, ne pa da išče to v službi ali za šankom s kolegi. Pravzaprav ga niti ne spraviš do šanka, ker ful ne mara po pijačkah hodit, še jaz ga komaj prepričam in potem hoče po 15 minut oditiuser posted image .

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:19:34   
maruškaŠ
Ja. Ce je prava ljubezen si predan partnerju. Ampak ne samo njemu. Tudi sebi. In ce ga pustim, potem skodim tudi sebi, ne samo njemu!! Torej ce ga obdrzim oz vsaj poskusim, ne bom nic slabega naredila sebi. Ne?


Torej ne samo njemu, tudi sebi. Torej z varanjem te je globoko przdel, ponižal in izdal. Komu boš ostal predan? Sebi, ki ti je to nesprejemljivo, ali partnerju ki ga tako brezpogojno ljubiš?

Jst mislim, da škodiš sebi, če ostaneš z njim. Slabo boš naredila zato, ker boš sčasoma uničila sebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:19:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A zato ker ne pije???? user posted image  Zato je cudn user posted image user posted image user posted image  Nooo, potem si pa ti mau cudn.user posted image


če bi pil bi blo OK.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:20:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Se vsi res toliko predate partnerju, da pozabite nase?


Ja. Ce je prava ljubezen si predan partnerju. Ampak ne samo njemu. Tudi sebi. In ce ga pustim, potem skodim tudi sebi, ne samo njemu!! Torej ce ga obdrzim oz vsaj poskusim, ne bom nic slabega naredila sebi. Ne?


Celo velik dobrega naredis sebi.. ker ziher se moras pri tem soocit sam s seboj.. s svojo temno platjo.. ki ti mogoce celo govori.. .Spakiraj mu kufre! Ampak ce si kolker tolk razumen in ves kaj je bolj pomembno.. potem se odlocis za pomembnejse..

ce te ego prevec zjebe.. pa unicis vse.. in potem nekaj let sam prebolevas.. ce sploh?!  

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:20:58   
baguSka
če pa varaš.. pa škodiš partnerstvu.. in to zavestno.. torej..?


IN ČE PIJEŠ ZAVESTNO TUDI ŠKODIŠ PARTNERSTVU!! KAJ TI TOREJ NI JASNO!?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:22:27   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In to isto velja... ce partner izrazi zeljo... oz pove svojemu partnerju, da mu ni vsec, ko pride domov pijan... in drugi to vseeno pocne, ceprav ve, da to partnerju ni vsec...

Spet sama pogojevanja. Ce bos prisel domov pijan, te bodo cakali kufri!!! In ce me bos prevaral, te bodo cakali kufri!!! Ena in ista stvar!!!


Ce partner izrazi zeljo, da ga ne pogojujes  s kufri in da nisi tako izkljucna, a ti se s tem ne strinjas je potemtakem to nespostovanje partnerja. Eto, po tejk  logiki, vsi ki partnerju poveste, da ga cakajo kufri ob prevari ne spostujete svojega partnerja; ne upostevate njegove zelje; vidite samo sebe... itn vse do ne ljubite svojega partnerja. Imate ga ker pristaja na postavljene pogoje, a ne ker ga imate radi...
(To ni moje osebno mnenje, je pa izpeljanka po pricujoci /nelogicni/ logiki).

Odpravljam se gledat kako trava raste. Lepo se imejte do naslednjega tedna, a potem se lepse, z mano vred user posted image  )

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:22:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A zato ker ne pije???? user posted image  Zato je cudn user posted image user posted image user posted image  Nooo, potem si pa ti mau cudn.user posted image


če bi pil bi blo OK.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Se bojim.. da bi pol zacel pakirat kufre... tko da rajs ne bi prevec.. :)))))  user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:23:09   
maruškaŠ
ce te ego prevec zjebe.. pa unicis vse.. in potem nekaj let sam prebolevas.. ce sploh?!


Kaj pa je narobe s tem, da imaš ego? To sem namreč jaz, moja osebnost, moja načela, principi, želje, cilji, ....!

In lahko po nekaj letih spoznaš pa tistega pravega (ker prejšnji očitno ni bil) in se imaš naslednjih (20 in več let čudovito).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:23:59   
Sita
daddy
Lucky guy .... pod pogojem, da z njegovo kreditno kartico hodi naokrog samo ena od njiju .... user posted image user posted image


No, ja, sta kar obe strošek - čeprav imata vsaka svoje dohodke. Žena ima svojo penzijo, ljubica svojo plačo. On pa jima vse sorte kupi, predvsem pa je mož delaven in praktičn in zna vse naredit pri hiši - obeh. Ljubici po cele dneve dela, pa peueja hiše, jo vozi na potovanja .... ja, pa žena ima tudi vsega, kar rabi - ful so srečna družina. Vse je stvar dogovora.  No, on ima še eno tretjo ljubico .... pa ne bi zdaj o tem. Vesta pa zanjo žena in ona ljubica in ni nobenaga ljubosumja. Tako je, če si dober in pripravljen pomagati ....

Pa še nekaj je: Vsi so zelo prijazni, srečni in umirjeni ljudje.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:24:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Odpravljam se gledat kako trava raste. Lepo se imejte do naslednjega tedna, a potem se lepse, z mano vred user posted image  )


Sej bo isto naslednji teden... user posted image user posted image


(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:25:13   
maruškaŠ
No, ja, sta kar obe strošek - čeprav imata vsaka svoje dohodke. Žena ima svojo penzijo, ljubica svojo plačo. On pa jima vse sorte kupi, predvsem pa je mož delaven in praktičn in zna vse naredit pri hiši - obeh. Ljubici po cele dneve dela, pa peueja hiše, jo vozi na potovanja .... ja, pa žena ima tudi vsega, kar rabi - ful so srečna družina. Vse je stvar dogovora. No, on ima še eno tretjo ljubico .... pa ne bi zdaj o tem. Vesta pa zanjo žena in ona ljubica in ni nobenaga ljubosumja. Tako je, če si dober in pripravljen pomagati ....

Pa še nekaj je: Vsi so zelo prijazni, srečni in umirjeni ljudje.


Če jim paše, kr naj. Ampak meni osebno jepa to skrajno bolano.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:25:36   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

partner ki gleda sam ona svojo rit ni partner..


tako je... in to velja tud za alkohol... v tvojem primeru...

lahko pa odpustis... ker to je dejansko v tebi samemu... ce se odlocis, da bos partnerja sprejemal takega kot je... v dobrem in slabem... da ga bos prejel tudi z vsemi spodrsljaji... in tudi ce bo kdaj prisel domov pijan, kljub temu da ti to ni vsec... ampak pac partnerju pustis svobodo... ker obstaja en partner in obstaja drug partner... in vsak zase sta svoj osebek... skupaj pa seveda tvorita neko skupnost in enotnost... kar pa se ne pomeni, da nista vec samostojne osebnosti!!!!

torej vsa stvar je, kaksen clovek si sam in kaksnega se nardis kaksen hoces bit!! cisto vsak clovek pa je tudi ranljiv, obcutljiv, vsak ima kdaj spodrsljaje, vsak ima svoje navade, svoje zelje in svoje potrebe!!! in samo od nas je odvisno, kako bomo partnerja sprejemali!!! tudi z njegovimi navadami in spodrsljaji ali pa bomo za vsako malenkost tezili, omejevali in na koncu pakirali kufre...


Podpisem !!

Hvala baguska :)

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:27:05   
baguSka
Kaj pa je narobe s tem, da imaš ego? To sem namreč jaz, moja osebnost, moja načela, principi, želje, cilji, ....!

In lahko po nekaj letih spoznaš pa tistega pravega (ker prejšnji očitno ni bil) in se imaš naslednjih (20 in več let čudovito).


Seveda!! Ampak ce za svojega partnerja nisi pripravljen malo spustit svojega ega, potem ga ne ljubis niti malo oz sploh ne dovolj!! In kdo potem pravi, da ima mocnejsi ego oz da je bolj egoisticen??????????????

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:28:07   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če pa varaš.. pa škodiš partnerstvu.. in to zavestno.. torej..?


IN ČE PIJEŠ ZAVESTNO TUDI ŠKODIŠ PARTNERSTVU!! KAJ TI TOREJ NI JASNO!?


sigurno.. ampak alkoholizem je bolezen.. varanje pa ni...

vsekakor pa ne odobravam pijancev v družinah.. to je še večji razlog za razpad zvez kot varanje..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
11.5.2007 12:28:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

ce te ego prevec zjebe.. pa unicis vse.. in potem nekaj let sam prebolevas.. ce sploh?!


Kaj pa je narobe s tem, da imaš ego? To sem namreč jaz, moja osebnost, moja načela, principi, želje, cilji, ....!

In lahko po nekaj letih spoznaš pa tistega pravega (ker prejšnji očitno ni bil) in se imaš naslednjih (20 in več let čudovito).



Nic ni narobe ce imas EGO.. itak ga vsi imamo.. samo naj ne bo EGO gospodar.. ampak tisti pravi jaz.. tisto.. kar po vecini zlo tezko slisimo.. vsaj v taksnih primerih.. Vsaj naj ne bo taklsen gospodar.. da vse unicis..

Ce cutis, da bi ti bilo z drugim bolje.. potem pojdi ze danes.. brez da se zgodi kaj taksnega.. kot je varanje...

Ampak nimas razloga.. ker vse drugo toleriras.. samo tole pa je prevec a ne?!

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?