|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:22:51   
baguSka
Pravijo da kar ne ves ne boli... user posted image  In ce bi varal, bi to lahko skril, ko bi prisel domov... Da je pil, pa mi ne more skrit. Torej ja: bolj boli!!!! Veliko bolj!!!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:26:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

o sej... vsak sam ve... ampak ce tvojo partnerko tudi to moti oz ce opazi, da nisi glih tok ok, kot ti mislis da si, potem to ni vec tok ok... ne user posted image  al mata drugac poslihtan user posted image



ona ve da je 4 pri meni isto kot pri njej 2dcl vina user posted image

je pa to pač del prostega časa, ki ga imava vsak zase.. kolegi so važni za dobro počutje na sploh.. počutje v vezi in tako.. in dve tri urce druženja na 14 dni je več kot priporočljivo..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:27:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pravijo da kar ne ves ne boli... user posted image  In ce bi varal, bi to lahko skril, ko bi prisel domov... Da je pil, pa mi ne more skrit. Torej ja: bolj boli!!!! Veliko bolj!!!!!


pol mu pa tako povej user posted image  mogoče bo pa šel raje varat kot na pivo user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:27:22   
barcaffe
Pr men kr tista v podpisu okoli nosi, tako da me niti ne vara, ampak se mu kar pridružim in dolijem ko je prazen kozarec. 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:29:21   
Anonimen
Pr men kr tista v podpisu okoli nosi, tako da me niti ne vara, ampak se mu kar pridružim in dolijem ko je prazen kozarec.


Nč ne zastopm user posted image

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:32:46   
baguSka
kolegi so važni za dobro počutje na sploh.. počutje v vezi in tako.. in dve tri urce druženja na 14 dni je več kot priporočljivo..


normalno!!!! jaz nimam nic proti druzbi!!!! imam pa proti, ko pac moj pride domov pijan...user posted image  raje bi vidla da sploh ne pride isti dan... raje naslednji... al pa cez en teden, pa naj bo cel teden s kolegi, samo da pride domov trezen!!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:34:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kolegi so važni za dobro počutje na sploh.. počutje v vezi in tako.. in dve tri urce druženja na 14 dni je več kot priporočljivo..


normalno!!!! jaz nimam nic proti druzbi!!!! imam pa proti, ko pac moj pride domov pijan...user posted image  raje bi vidla da sploh ne pride isti dan... raje naslednji... al pa cez en teden, pa naj bo cel teden s kolegi, samo da pride domov trezen!!!!


no pa se tako zmenta user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:34:55   
baguSka
pol mu pa tako povej mogoče bo pa šel raje varat kot na pivo


sem mu ze... pa se vedno ocitno raje pride domov pijan... user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:35:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pol mu pa tako povej mogoče bo pa šel raje varat kot na pivo


sem mu ze... pa se vedno ocitno raje pride domov pijan... user posted image


zabičaj mu nej gre raje sexat z drugo kot pa pit user posted image  mogoče ti pa usliši željo user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:36:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kolegi so važni za dobro počutje na sploh.. počutje v vezi in tako.. in dve tri urce druženja na 14 dni je več kot priporočljivo..


normalno!!!! jaz nimam nic proti druzbi!!!! imam pa proti, ko pac moj pride domov pijan...user posted image  raje bi vidla da sploh ne pride isti dan... raje naslednji... al pa cez en teden, pa naj bo cel teden s kolegi, samo da pride domov trezen!!!!


no pa se tako zmenta user posted image


sej sem mu ze predlagala... pa ocitno ne dojame... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:37:11   
maruškaŠ
Mene pa ne moti, dokler ne bi blo to non stop. Če je pa kdaj pa kdaj, pa to ni nič takšnega. Še najbolj mi je všeč, ker je ponavadi tolk simpatičen, če ga mal en mal pod kapo. Kako bi mu lahko to zamerila.

Verjetno bi me pa motilo (neglede na količino), če bi bil potem v takšnem stanju zoprn ali tečen.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:37:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sej sem mu ze predlagala... pa ocitno ne dojame... user posted image user posted image user posted image


predlog.. ignoriraj.. pa je vse najlepše user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:38:54   
baguSka
zabičaj mu nej gre raje sexat z drugo kot pa pit mogoče ti pa usliši željo


ne.. jaz ne ukazujem.. nisem taka... povedala sem mu svoje mnenje.. zdej pa ne vem: al oboje prakticira, al samo alko... ampak zakaj hudica pride domov pijan in me potem prizadane, ce ve, da ga ne maram pijanga?? lahko bi se to skril, a ne user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:39:03   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Mene pa ne moti, dokler ne bi blo to non stop. Če je pa kdaj pa kdaj, pa to ni nič takšnega. Še najbolj mi je všeč, ker je ponavadi tolk simpatičen, če ga mal en mal pod kapo. Kako bi mu lahko to zamerila.

Verjetno bi me pa motilo (neglede na količino), če bi bil potem v takšnem stanju zoprn ali tečen.




sigurno.. če je dec 2x mesečno mal bolj družbeno razpoložen.. naj bo.. dokler ni zoprn in nasilen seveda.. tist je pa druga zgodba..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:40:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne.. jaz ne ukazujem.. nisem taka... povedala sem mu svoje mnenje.. zdej pa ne vem: al oboje prakticira, al samo alko... ampak zakaj hudica pride domov pijan in me potem prizadane, ce ve, da ga ne maram pijanga?? lahko bi se to skril, a ne user posted image


če se počutiš prizadeta, ker gre na pir s kolegi.. potem je tu nekaj narobe.. to ni nič takega.. ima pač svojo družbo s katero spije kaj.. če pride domov je to samo dobro user posted image  pomeni, da te pogreša..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:42:03   
baguSka
predlog.. ignoriraj.. pa je vse najlepše


ja.. drugega mi ocitno ne preostane.. user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz bi raje vidla, da ga ni domov en teden...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:43:49   
baguSka
če se počutiš prizadeta, ker gre na pir s kolegi.. potem je tu nekaj narobe.. to ni nič takega.. ima pač svojo družbo s katero spije kaj.. če pride domov je to samo dobro pomeni, da te pogreša..


ne!! motis se!! jaz niti slucajno nimam nic proti temu, da gre s kolegi... proti imam, ker pride domov pijan!! zato raje vidim, da pride domov trezen, pa tud ce je cel teden s kolegi!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:43:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

predlog.. ignoriraj.. pa je vse najlepše


ja.. drugega mi ocitno ne preostane.. user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz bi raje vidla, da ga ni domov en teden...


sej.. tako so vsi veseli pa je.. ignoriraš pa je user posted image

on naj pa tebe.. in sta zmagala... če mu boš pa prepovedala druženje.. je pa to egoistično iz tvoje strani user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:44:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če se počutiš prizadeta, ker gre na pir s kolegi.. potem je tu nekaj narobe.. to ni nič takega.. ima pač svojo družbo s katero spije kaj.. če pride domov je to samo dobro pomeni, da te pogreša..


ne!! motis se!! jaz niti slucajno nimam nic proti temu, da gre s kolegi... proti imam, ker pride domov pijan!! zato raje vidim, da pride domov trezen, pa tud ce je cel teden s kolegi!!!


za ene je to povezano pač.. user posted image

tako, da.. če nimaš nič proti druženju.. potem te to nebi smelo motiti.. tako pač je user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:46:06   
baguSka
Ne vem zakaj je temu tako... mogoce zaradi slabih izkusenj iz otrostva... ko je moj oce hodil domov pijan in smo se ga vsi bali in mami je vedno jokala...user posted image user posted image user posted image  In jaz nocem, da se on nebi druzil s prijatelji, samo doma ga ne maram pijanega... In ne vem kako naj mu to dopovem...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:47:13   
baguSka
sej.. tako so vsi veseli pa je.. ignoriraš pa je

on naj pa tebe.. in sta zmagala... če mu boš pa prepovedala druženje.. je pa to egoistično iz tvoje strani


pa kaj je s tabo user posted image user posted image  napisala sem ti, da mi je tezko ignorirat, ker ga ljubim!!!! ti pa se kar nabijas to user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:49:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ne vem zakaj je temu tako... mogoce zaradi slabih izkusenj iz otrostva... ko je moj oce hodil domov pijan in smo se ga vsi bali in mami je vedno jokala...user posted image user posted image user posted image  In jaz nocem, da se on nebi druzil s prijatelji, samo doma ga ne maram pijanega... In ne vem kako naj mu to dopovem...


pol tukaj tiči zajec.. mogoče mu moraš to povedati.. pa bo razumel.. ti moraš pa vedeti, da on mogoče ni tvoj oče.. pa sta spet zmagala user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:50:25   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sej.. tako so vsi veseli pa je.. ignoriraš pa je

on naj pa tebe.. in sta zmagala... če mu boš pa prepovedala druženje.. je pa to egoistično iz tvoje strani


pa kaj je s tabo user posted image user posted image  napisala sem ti, da mi je tezko ignorirat, ker ga ljubim!!!! ti pa se kar nabijas to user posted image


pol ga pa ne ignoriaj.. pa sta zmagala user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:52:40   
baguSka
za ene je to povezano pač..


ja ok stekam to!!! ampak ce predlagam partnerju, da pride domov sele naslednji dan, zakaj potem tega ne naredi user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Varanje s flaso he he :)
15.5.2007 12:53:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

za ene je to povezano pač..


ja ok stekam to!!! ampak ce predlagam partnerju, da pride domov sele naslednji dan, zakaj potem tega ne naredi user posted image


plačaj mu še hotel pa bo vesel user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?