|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Stilistke", rabim pomoc...
16.5.2007 6:29:27   
Seven*
Namrec, ker sem se zaposlila, bo potrebno krepko okrepit omaro s cunjami. Ker me je v zadnjih par letih povozil cas (porodniske in veliko dela z otroci), bi vas prosila, ce mi malo napisete kaj bi si morda kupila.

Moj stil je sexy-eleganten. user posted image Ne maram prevec zategnjenih cunj..

Delala bom na terenu, kar pomeni, da bom skoz v stiku z ljudmi in strankami. Delala bom z urejenimi, visoko izobrazenimi ljudmi. Zahtevana je poslovna eleganca. VELIKO bom v avtomobilu.

Kaj menite.. Kje naj kupim zadeve? Kaksne cunje naj kupim?? Kaksne cevlje (Raho help!). Predlagajte prosim tudi znamko cevljev, ki bo kvalitetna in primerna za celodnevno voznjo, hkrati pa udobna.

Zmedena sem.. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
16.5.2007 7:14:38   
Anonimen
Samo glede čevljev: te si lahko preobuješ, preden greš iz avta, voziš pa v pač v udobnih brez pet.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
16.5.2007 9:04:05   
lolita_0
Predlagam, da si kupiš  letna dva kostima (lahko s hlačami ali s kiklo, kar ti pač bolj paše), zraven pa nekaj bombažnih elegantnih majic s kratkimi rokami za pod blazer. To ti je najenostavnejše, saj nikoli ne boš zjutraj stala pol ure pred omaro, ampak boš enostavno oblekla kostim. Pazi le na material. Ne sme biti lan, ker boš zlezla iz avtomobila vsa pomečkana in ne sme biti umeten material (pri majčkah), ker se boš preveč potila. Čevlje si pa lahko kupiš balerinke, ki so letos moderne, ali pa nekaj z visoko peto. 

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
16.5.2007 9:06:02   
Magi*
ojej, ti imaš pa res problem. nikoli nisem plansko nakupovala, sem si sproti dopolnjevala kolekcijo.

1. glede čevljev: če imaš dinamično delo, potem verjetno ne bo dosti časa za preobuvanje, zato si kupi takšne, v katerih boš lahko cel dan vihrala okoli. katere znamke? kaj pa vem? meni so fru.it čevlji zelo udobni, niso pa poceni. lahko pa imaš tudi kake bolj športne, ala geox, nekateri modeli se podajo tudi k poslovnim hlačam. skratka usnjeni in z ne previsoko peto.

2. glede obleke: kupi en ali dva hlačna kostima, katerih jaknice lahko kombiniraš tudi z ostalimi hlačami oziroma krili. pa kaki 2 krili in si zmagala. za zgoraj kako bluzico in nekaj majčk. vse to najdeš v Emporiumu (Penny Black, Marrela, Mura, iBlues - so vse mal dražje firme, sam za osnovne kose se splača mal več dat, pa če ujagaš še kake razpordaje, si zmagala), pa v Zari, kostime, celo zelo lepe in čisto kvalitetne v H&Mu.

na tvojem mestu bi za začetek nakupila par osnovnih kosov, ne bi niti slučajno kupovala kakih modnih zadev ala tunike in pajkice, ker jih boš zelo težko skup skombinirala. pa tudi v poslovnem svetu se dosti bolje počutiš, če nisi ravno napravljen kot za na ulico. seveda to ne pomeni, da imaš stara mama kostim, pa še kako ruto čez. zategnjenosti tudi jaz ne maram.

torej 2 hlačna kostima - simple, ampak mladostna, ne zategnjena, ki omogočata čudo kombinacij. majčke so lahko tudi s potiski ali našitki, bolj mladostne. krila prešita, s potiski, plastena, asimetrična - bolj mladostna. in ene ali dvoje hude čevlje.

na to kolekcijo si boš zlahka potem dokupovala postopoma.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
16.5.2007 9:07:17   
Anonimen
najprej čestitke k novi službi.

Nisem stilistka user posted image  pa vseeno ti bom vrgla kakšen nasvet:
- če boš veliko v avtu , ti odsvetujem lanena oblačila , čeprav so udobna zgledaš zmečkano in neurejeno
- črne hlače z malo elastana so "večene"
- različne srajčke (stavim na nara camicie) , pa zdaj moderne tunike
- čevlje z peto (udobni so geoxovi, valleverde) - lahko pa voziš v natikačih, pa se preobuješ
- ne pozabi na rezervna oblačila (če so umažeš, je doboro imeti kaj v avtu)
- poleti pa oblekice

LP, A.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
16.5.2007 9:23:57   
Anonimen
Hmmm...

Jaz vozim v balerinkah, potem pa se preobujem, preden stopim iz avta.
Izjemno udobni so vagaboondovi čevlji (balerinke).
Večni so črni čeveljci z ne previsoko peto. Tem boš hvaležna, da jih imaš. Meni je imel Peko lani lepe modele črnih salonarjev.

Definitivno se moraš izogibati sandalom, pri katerih kažeš nožne krempeljcev (ni po PS-ju).

- dva hlačna kostima, mladostna - definitivno (jaz bi vzela črnega in bež)
- črne hlače z malo elastena - ja
- belo bluzico - ja
- majčke za pod kostime
- kakšna lepa oblekca (Mura ima letos fenomenalne)

Oglej si to:
http://www.muraonline.si/

Pa to mi je OK:

user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
16.5.2007 20:40:22   
Anonimen
Dva kostima v osnovnih barvah; siva, bež, temno modra.

Poleg naštetih se da kaj lušnega dobiti tudi V Oliverju, Espritu, Sisleyu, Benettonu, Mexxu.

Udobne in "še kar" elegantne čevlje ima tudi Bata, včasih je imela dobro izbiro tudi Gala v Ljubljani, ampak letošnje kolekcije ne poznam.

Pa fajn je, če se v oblačilih dobro počutiš. Tudi najbolje krojena in podpisana obleka bo izpadla slabo, če boš ti v njem vsa trda in nesproščena. Pa v tej sezoni si komot privoščiš več udobja kot pozimi.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
17.5.2007 8:31:38   
Pobalami
So ti super svetovale. Glede na to da boš veliko v avtu si kupi kvaliteten kostim, rajši daj na začetku malce več. Za začetek kupi klasični kostim - nevtralen in zraven kombiniraj moderne kose (majčke, krila,...).

Čevlje si v avtu preobuješ. Najbrž boš večkrat iskala parkir plac in tista minutke preobuvanja ne šteje toliko v primerjavi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
17.5.2007 8:49:57   
Marogica
Seven, v MB je en butik  s takšnimi kostimi, pa še cenovno ugoden.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
17.5.2007 13:33:20   
rainbow
Kje to, Marogica?user posted image

sicer pa se strinjam s puncamiuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Stilistke", rabim pomoc...
18.5.2007 11:37:39   
Anonimen
Ej pridi v **** kr mamo kostimčke znižaneuser posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?