|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE
18.5.2007 13:17:55   
petrazg
Lex, boš vidla kako bo Alex vesel, ko boš Alino domov prinesla. Zdaj bo veliki bratec, ki bo pazil na svojo malo sestrico. Sicer pa mislim, da je to zelo veliko odvisno od staršev, da starejšemu razložijo... Vi se pa nauživajte med vikendom, pa nekaj posebnega si privoščite oz. naredite kakšno neumnost... 

Bambina pa po mojem čaka na CTG-ju... ker imamo v Celju takšno gnečo... Mogoče je pa celo v porodni... je Grišatu današnji datum všeč za praznovanje rojstnega dne...

A Dodi se je že kaj oglasila? A ni imela ona dogovorjenega carskega?

_____________________________

26.5.2007 naju je s svojim rojstvom osrečil ANŽE... najina sreča in največji ponos...
7.5.2009 smo dobili še enega sončka... LUKA je njegovo ime...

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: MAJČICE
18.5.2007 13:33:48   
tejč
Lex, ja, poglej, pa res!
Toliko zapletov sem imela v zadnji dneh, niti nisem vedela, kam bom Ajšo dala, pa norice, vročina, mož polno zaposlen s službo...Zdaj pa kar naenkrat nekakšna svetla luč, klic v sili. Upam, da se res vse izteče po načrtih kar lepo čez vikend, pa naj ga očka veselo zažurira čez vikend, pol pa da je mir pri hiši! user posted image

Ampak, čeprav se sliši zguljeno, jaz priznam, da sem vas (RR) res rabila. Še bolj kot v prvi nosečnosti. Se mi zdi, da ste bile nekakšen dnevnik, evalvacija. Prav luštno se je bilo vsak dan zapoditi v tipkovnico...Pa saj se še ne poslavljam, samo...

Ne vem, kaj mi je. KAr razmišljam, kaj vse moram postoriti, kam kaj zapisati, še po rožo za varuško-mimogrede; ona pa praznuje v nedeljo!, sladko presenečenje za brata, ki bo v soboto na Dolenjskem čuval Ajšo. Pa...kaj pa vem, kaj še...

Klicala sem petro a, da sem jo obvestila o morebitnem porodu...Ona in pridna Tjaška sta kul, vse ok, zdravi in zadovoljni...

Punce...pa saj ne morem verjet! Še en dan,-upam!, pa vidim našo štručko! KAkšna bo? Po očku, mamici? Lepa svetla/temna koža?? Oči? Mirna in zaspana? Glasna? ...
KAr vidim tiste nežne mlade očke...Joj, upam, da bo zdrava!

Za trenutek me je navdal tisti majski občutek iz leta 2005, ko sem porodila svojo taprvo pikapolonco. KAko je bilo lepo, ne da se opisat. Čeprav svinjsko bolijo popadki-kdor reče, da ni res, laže-tako nepopisno fajn se počutiš, ko gledaš v tisto bibo in ne moreš verjeti, da je TVOJA, da bo živela s tabo, da ti bo čez par let že po glavi skakala, izsiljevala...TAkrat ne moreš verjeti. /In kasneje tudi ne!user posted image
In potem sem mislila, da bo pri drugi drugače, da bom že vse vedela, da me ne more nič presenetiti, da...že vse vem...
In v tem trenutku se zavem, da sem spet na začetku. KAko je to lepo! Res, rojstvo otroka je res ena velika prelomnica v življenju...

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: MAJČICE
18.5.2007 13:34:59   
lex
Za Dodi nimam pojmauser posted image .

A veš, da je bil na začetku ene dvakrat zraven na UZ in ko je drugič prišel not, mene so še tehtali in podobno, se je mulo postavil sred ordinacije in začel srček dela bum bum (pa je tolkel po mizi s pestjo), Aleks je piso jenčka gledat. G je skr crknila od smeha, tolk se ji je zdel posrečen.

Ampak jaz bi že res rada šla v Rim (sicer mam jutri skor prepoved od mojih staršev, ker gredo na ohcet), ampak mene boli patka jaz grem rodit. Se mi zdi, da če bom mogla čez čakat se mi bo zmešalo. Po Vuzencini sploh ne smem več it, ker me vsak user posted image  vpraša kdaj bo, koliko pa tej še je. Še uni ko jih celo leto ne vidimuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: MAJČICE
18.5.2007 13:40:53   
lex
Tejč te popolnoma razumem. Meni se zdi, da kar neki nimam pripravljeno, da ziher polovico stvari sploh ne vem več, pa da ne bom znala več otroka oblečt. Zdej se skor sam obleče, to bo pa spet eno tako neobogljeno bitje, ki rabi 100% mamo in atija in vso nežnost in vso pozornost in .....................................
Se mi zdi, da imam kar tremo in da sem zaradi tega neučakana. Pa skrbi me kako jo bo bratec sprejel, pa kako se bo obnašal do nje. Ampak vem, da pa res KOMAJ čakam, da jo vidim kakšna bo (kot si ti opisala). Pa čeprav bo moja moja samo par mesecev, potem pa že začnejo mame sukat (vsaj pri nas je takouser posted image ). No evo prej sem se na ta malega razkurla, ko me je neki gnjavil, zdaj me pa čista nežnost daje (sem se skor zjokala zraven tvojega posta) - tale nosečnostuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: MAJČICE
18.5.2007 14:11:53   
BAMBINA_
Dan user posted image ,
hehe, jp, še vedno strašim tukaj. Petrazg baje Griši ni všeč današnji datum. No, sicer je do polnoči še dolga, tako da še naum obupala. Drugače pa imaš prav glede Ce porodnišnice. Mislim, norišnica!!! Baje, da je že GINEK II čisto zafilan z nosečkami in otročnicami, ženske rojevajo kar po tekočem traku (danes ponoči spet 7), tako, da jim dobesedno že postelj zmanjkuje. user posted image In tako sem se spet načakala, da sem dočakala zdravnico. Od cca. 7.30 do 11.30. user posted image Pa sem jo spet malo povprašala, kdaj je pa kaj skrajni rok, da sprožijo porod, pa pravi da ful neradi kaj na silo delajo, da okoli 14 dneva čez rok. Se pravi, da če nič ne bo, lahko še čakam vse do srede. Ja, pa kaj si ja nor?!!! Čeprav, kot pravi Majchi si pa tudi jaz še vedno želim naravnega, spontanega poroda. Baje, da umetni popadki bolj bolijo, ker bi se naj pri naravnih sproščal nek hormon, ki blaži bolečine, pri umetnih pa tega ni. Baje.
Tejč kaj se pa to pravi? Že kar rodit? Sem pa upala, da bo vsaj ena šla po mojih stopinjah. user posted image user posted image Moram reči, da se v tvojih postih prav čuti, kako se psihično pripravljaš, ker so postali ful filozofski, taki polni čustev... Kakorkoli, če se slučajno ne bi več tipkale... jaz ti želim čim hitrejši in čim lažji porod, ki bi potekal brez zapletov. user posted image user posted image

Zdaj grem pa jaz tudi še malo pospravit stanovanje, pa mogoče speglat.

Čau bau!! user posted image


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: MAJČICE
18.5.2007 14:23:38   
Eca
Da se še jaz malo vmešam....danes mi je uspelo fotke dat v album - Mark in Dorian.

Upam, da se nam čimprej pridružite v dveh kosihuser posted image .

Mislim na vas user posted image !

Eca

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: MAJČICE
18.5.2007 14:34:11   
Anonimen
Hej, Eca...

Tvojadva sta taka cukra.... Sem dvakrat slike pogledala. :)

Mi je bilo pa hecno, ker ima na zadnji sliki tisti ki pestuje, COBISS:Net majco. Jaz jo mama pa tudi pravkar oblečeno. Sem se najprej vstrašla, da pestujem, pa nič ne vem za to. user posted image

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: MAJČICE
18.5.2007 14:34:11   
lex
Eca ful sta luškana OBA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Znate pa res lepe otroke delatuser posted image user posted image .

Bambina ti se mi pa že skor smiliš. Men je blo pri prvem 4 dni čez rok že to mač.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: MAJČICE
18.5.2007 14:36:45   
Majchi
Oj punce!

Tejč, tudi jaz ti bom rajš že kar danes zaželela: Vse najboljše za tvoj rojstni dan! Naj se ti uresniči vse, kar si sama želiš, to pa vem, da se ti bo, ker se mi zdi, da so vse ostale želje sekundarnega pomena user posted image .
Tisto, ko si o Ajši napisala, sem pa tud jaz solze dobila. Ma, smo s hormoni nafilane kozice user posted image . Kaj češ!
Skenslat te pa nobena noče, vse pa vemo, da si v bistvu želiš it v Rim, kot je že rekla Petrazg. Ti pa le glej, da se ti danes na Dolenjskem ne zgodi tako kot se je Putki user posted image user posted image . Mogoče ma pa Dolenjska tako energijo, da otroke ven vabi.
Saj res, moj tast in tašča imata tud zidanco na Dolenjskem user posted image ! Kaj pa če bi še jaz šla mal tja dol user posted image ?

Bom nehala lajat, mam že čudne. Šibam še v knjižnjico pa do ene kolegice na kavo.

Tejč, če se nič več ne tipkamo do tvojga odhoda, ti želim čimhitrejši in čimlažji porod. Srečno!

pa, pa

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: MAJČICE
18.5.2007 14:48:31   
Majchi
Ojoj, šele zdele sem opazla, da je že nova stran postov.
In zdej spet solze polne hormonov zaradi tebe, lex. Res ste lušne punce, ko tako lepo pišete o svojih otročkih. Vsakič znova mi dajete tisti dober občutek, da bo to res najlepše, kar se mi lahko zgodi.

Men je tud ful pomagal tale RR. Ogromno sem se naučila, veliko kvalitetnega časa je šlo pred računalnikom, imam nekaj novih prijateljic (nekatere so samo virtualne user posted image ), nekaj sem jih spoznala v živo. Upam, da se to ne neha in da postanemo občasne skupne vozičkarice.

Zdej pa res grem se kisat drugam. Tole je pa že too much user posted image .

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: MAJČICE
18.5.2007 15:51:18   
iwa
joj tejč pa lex prov ganljive ste s svojimi posti o prvih user posted image ! Zej pa še bolj komaj čakam da v roke vzamem svojo največjo srečo! Prav lepo sta napisale!
Tejč teb pa tud jest že dans želim vse naj naj za rojstni dan!user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je tud prov fletno tu na RR, že za zanositev mi je velik pomagal zdaj je pa še toliko lepše! Komaj čakam da bomo skup z ostalimi na "starši čvekamo"....

Lepo se mejte!user posted image



_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: MAJČICE
18.5.2007 16:31:04   
petrinja
pozdravček majčice od aprilčiceuser posted image  ( sicer uradno, a po srcu še vedno zaprisežene majčice!!)

Vidim, da ste že hudo, hudo nestrpne, kot bi verjetno bila tudi jaz, če bi bila tako kot ti bambina! Madonca boš mela eno fajn predporodno zgodbo, kaj? drugače pa moram rečt, da ste res face in da se fajn držite! Še majceno, majceno, pa boste držale svoje štručke v naročju!
ČESTITKE TEJČ za rojstni dan, vse najlepše in najboljše ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa če se ne motim, sem malo ''pozabila'' čestitat tudi tebi Majchi, zato VSE NAJLEPŠE IN NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

vsem ki ste vmes postale tudi mamice- ČESTITKE!user posted image user posted image

Madonca, če bi bli to v živo, bi me že roka bolela od čestitanjauser posted image .

Hotela pa sem vam tudi še sporočit, da smo končno dali tudi mi v album našega Matevžka, tako da vabljene na ogled našega škratkauser posted image .

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: MAJČICE
18.5.2007 18:01:23   
nosečka
Hvala za vse čestitke mi se pridno redimo in spimo.
Veliko sreče tudi ostalim ki ste in še boste postale mamice.user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: MAJČICE
18.5.2007 18:03:57   
Majchi
Eca, Petrinja, saj se sploh ne morem nagledat vajinih sinčkov. Ful sta lušna oba, oz. vsi trije, saj je na slikah tudi Mark. Jaz sem pa zdej še bolj radovedna, kako bo zgledala naša mala pikica. Zdej pa res že komaj čakam, da jo objamem, stisnem in pobožam.

Bambina....kaj naj rečem? Griša je pa res priden in potrpežljiv fantek. Tako kot mamica, se nič ne pritožuje, čeprov mu je verjetno že tesno. Upam, da bo tako priden tudi, ko se bo rodil.


(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: MAJČICE
18.5.2007 21:52:11   
lex
No pa mam spet, ko sem gledala vajine albumeuser posted image  tremo namrečuser posted image  kak jo bom spedenala. No pa če sem enega tak daleč spravla, mi tud drugi ne bi smel nekih groznih problemov delat. A neuser posted image user posted image user posted image .

TEJČ VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DANuser posted image user posted image user posted image ,user posted image  itak dobiš najlepše. No v mislih se pa sladkaj s sladko user posted image  mi pa ti pošiljamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo in ljubezen.

< Sporočilo je popravil lex -- 18.5.2007 21:53:34 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: MAJČICE
18.5.2007 22:34:56   
ancka1
Čer punčare!

Evo na hitro, da ne boste rekle, da se nič ne spomnim na vas. Pri nas se bomo počasi "ulaufali". Čeprav sem za nameček vsega dobila tudi mastitis z vsemi radostmi, ki mu pripadajo, ampak, saj bo. Dojenje očitno ne bo šlo, pa sem se tudi s tem sprijaznila. Važno, da je Tevž zdrav in lepo pridobiva na teži. Sicer se mi je količina mleka precej zmanjšala, ker baje nobena črpalka ne stimulira žlez tako močno, kot otrokovo sesanje. Bomo pa malo kombinirali z umetnim mlekom, ko bo to potrebno. sicer je pa ful luštno. Tevž je že pravi lepotec. user posted image  Danes sem ga prvič sama kopala; no z moževo pomočjo. user posted image  

Za vse čakajoče pa lahko rečem le, da se maj tako hitro bliža koncu, da boste slej kot prej vse kmalu v Rimu. Čimlepše pričakovanje vsem!!!!

Veliko user posted image  vsem majčicam!

Ančka

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: MAJČICE
19.5.2007 1:36:35   
BaByGiRl
Hja,..tudi najbolj vstrajni gredo enkrat ven user posted image

BAMBINA....citiram....1.24....Oj! Sem v porodnišnici. Odluščil se mi je čep. popadke imam na 4 minute. Dali so me na klistir, potem pa grem v porodno. Juhuhu. user posted image
 
Zjutraj vam javim nadaljevanjeuser posted image

Lepe sanje vsem.
pa da sproti čestitam še novopečenim mamicam. Vas je že kar nekaj. Bravo.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: MAJČICE
19.5.2007 7:16:15   
tejč
Bravo, BAmibna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo, če bi bila v celjski porodnišnici, bi lahko bili še cimri!!!!

Jaz sem še doma, tipkam iz postelje (beri:praznujem svoj rojstni dan).
Hvala vam za vse čestitke.

Pripravit moram še par seznamov, kam moramo vse poslat mesiđ, zajtrk, mal greva še na sprehod, pol pa greva. Držite pesti, saj veste, stvar se lahko zeloooo vleče...

Če me je strah? Zaenkrat ne, Bolj razmišljam, kako bomo potem funkcionirali vsi 4...

lp

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: MAJČICE
19.5.2007 8:24:27   
tejč
Še nekaj: rada vas poznam...user posted image user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: MAJČICE
19.5.2007 11:30:58   
felicia
Dan
tejč- good luck! še malo pa bo user posted image  pogledal na svet.

Kako lepo je prebrati, da je katera že rodila ali da je v porodnišnici in da bo kmalu ujčkala svojo štručko. kar nasmeh se mi prikrade na obraz.

Bambina- to je to se je splačalo čakati! Še malo oz. verjetno že imaš v naročju zate najlepše bitjece na svetu!

pri nas pa nič novega zaenkrat, malo tiščanja pa špikanja ampak nič konretno.

Se tipkamo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: MAJČICE
19.5.2007 11:48:07   
BaByGiRl
user posted image user posted image user posted image  MAMICI V VESELJE, ATIJU V PONOS, RODIL SEM SE BREZ ZOBKOV IN BOS.
                19.5.2007, OB 5.10h, VELIK 52 CM, TEŽAK 3390g.
                         GRIŠA PILIH user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

                    ČESTITKE BAMBINI IN NOVOPEČENEMU ATIJU!
 

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: MAJČICE
19.5.2007 11:52:02   
tejč
O, bravo, bravo, to sem še čakala, preden ugasnem RR...

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: MAJČICE
19.5.2007 12:53:18   
iwa
No končno, čestitam Bambina, pa je Griša le zagledal luč sveta! Super in uživajte!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kolk sm vesela da je končno dočakala, pol tud me ostale bomo a ne?!

Tejč ti pa kar pogumno, še malo pa boš tud ti držala svojo štručko v rokah!

Kje ste pa ostale, pa menda nism sam še jaz ostala?! Midva sva ravno s sprehoda, ponoč me je kar trikrat zašraufalo pol pa spet nč, no se pa pripravlja, a ne?!
Felicia še dobr da si ti še kle! Da ne bom sama s sabo govorilauser posted image user posted image user posted image

Ančka ti pa že čist use razturašuser posted image user posted image user posted image !

Lep dan vam želim kjerkoli že ste!


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: MAJČICE
19.5.2007 13:27:34   
Majchi
Bravo Bambina za Grišo user posted image ! Končno si ga dočakala user posted image . Mali je vlekel 10 dni čez rok. Ampak super, da se je na koncu vse spontano začelo user posted image user posted image user posted image .

Tejč, drži se! Še malo, pa boš pestvala svojo Mašo user posted image user posted image user posted image !

Anči, lepo, da si se nam mal javla. Jaz ful pogrešam tvoje pisanje in smisel za humor, sploh ko gre za taščo in bivšo ženo user posted image . Me veseli, da ste se ulaufali, res škoda pa zaradi dojenja. Me prov skrbi, kako bo to pri nas steklo. Kako je pa s Tevžem drugač? Ima kakšne krče? A s sosedo Rožico že kaj skupaj vozičkata user posted image ?

Iwa, midve imava pa res podobne znake. Mene tud že 14 dni štiha spodaj, pa špika, zadnji teden imam skoz neke krče kot pred M, in to precej močne, tečna sem za ****, pa še bi se dal naštevat,... Ampak zgodi se pa nič konkretnega user posted image ! Najini pikici še kar čmurita v narobe svetu user posted image . Bosta že prišle, ko bo čas za to, a ne?

Petrazg, kje se kaj potepaš? A te tok razvajajo, da sploh nimaš cajta za RR, al si nam ti tud že pobegnila, pa z Bambino skupi dojenčke pestvata?

Punce, men grejo pa tok na živce ti klici in vprašanja, da me ravno to sitno in tečno dela skoz. Vsak me na cesti ustavlja. Prijateljce kar vse mislijo, da jih bom klicala, ko bom šla v P user posted image . Mislim, dons sem eni kar povedala, da zadnja stvar, ki jo bom nardila, je pa ta, da bom enih 7 kolegic med popadki in na poti v P klicala in jim sporočila, da sem na poti v P. Prov pritisk ustvarjajo s temi butastimi: A še ne misliš it? A si še vedno tuki? Ja, a še nisi rodila? Kdaj pa bo?

Ko se bo začelo, bom sporočila staršem in sestri, moj bo poskrbel za njegove starše. Če bo čas, bom še semle napisala kakšen post, drugače pa vse ostale nameravam obvestit, ko bom končala. Kako pa ve o tem razmišljate? A sem sitna za brezveze user posted image ?

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: MAJČICE
19.5.2007 14:02:29   
lex
Majchi jaz se popolnoma strinjam s tabo. Še moja mami se mi zdi tečna, ko me kar naprej sprašuje, če me kaj šraufa. Ja me kot pred M (pri Aleksu tega ni bilo in je bil zato porod ful hud - vakuum, čiščenje, umetni popadki,.....). More se vse pripravit in raztegnit. Meni se sploh ne da več na sprehode hodit, ker me vsak drugi vpraša: A ti se še tuki? Mi je mami zadnjič rekla, da so že skor ena familija na obisk prišli, ker so slišali kao, da sem že rodilauser posted image user posted image user posted image . No pri nas je še zaenkrat MIR, mogoče bova danes zvečer šla še na zadnji drink ven (po 100 letih), ker pol pa itak ne bo šanse.
No punce upam, da vam bo vse dojenje steklo brez vsakršnjih problemov. Anči ti kar probaj in vztrajaj. Se splača. Moja mami je rekla, da telo, dojenček in joške rabijo nekje 6 tedno, da se vse poklapa. Ne obupaj!!!


BAMBINA ISKRENE ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , KONČNO SE JE LE ODLOČIL POGLEDAT KDO STA NJEGOVA DVA STARŠA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Tejč a nisva se midve zmenili, da bova skupaj šle? No čim manj bolečin, močne popadke, da pride hitro ven in veliko cartanja na koncu. Pa vse najboljše za rojstni dan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?