|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
28.5.2007 6:30:43   
guppy
Jutro!!

Mene je nekaj pičilo in zbudila sem se ob 5am z nenormalno željo po čokolešniku in grozdju user posted image . Evo, želja izpolnjena, hehhehehe! Sploh nisem vedela, da je to tok okusna kombinacija user posted image

dorotea, buši me čisto nič ne moti. Celo bolje spim kot na začetku, ker ga ni treba od spodaj oblagat, ko spim na boku, ampak že sam sega do postelje. Ful se smešno sliši, haha. Moteče je, ko moram kaj obleči, kar se pa počutja tiče, se pa odlično počutim. Nič ne otrdeva, ne špika, ne boli. Bom trikrat potrkala, da tako čimdlje ostane. Moram pa priznat, da OGROMNO počivam. Če se samo za minutko slabo počutim, se usedem/uležem in ne mignem nikamor. Mislim, da bo to najboljši recept za čimdaljšo nosečnost. Bolj imam težave s temi postranskimi stvarmi, kot npr. z razbijajem srca, občutkom "omedlevice" ...

jst86, zdaj sem se spomnila, da si spraševala o križu. Ne, čisto nič me ne boli, zanimivo. Prej sem imela s tem več težav kot zdaj v nosečnosti.

karin, seliva se izven Ljubljane, prvič v svoj lastni domek. Drugače pa študiram na ekonomski fakulteti.

nora, tudi meni je ginekolog že ob prvem obisku povedal, da pri dvojčkih v LJ ne čakajo 40 tednov, ampak sprožijo porod nekje okoli 38. tedna, če se malčka ne rodita prej. Baje so neke raziskave pokazale, da tista zadnja dva tedna v maternici lahko naredita več škode kot koristi. Ni nujno, da gre za carski rez, nisem pa še čisto seznanjena z detajli. V vsakem primeru bom nekje do sredine avgusta "morala" roditi. Osebno mi je vseeno kako rodim, ker se nočem programirat za eno možnost, potem pa bit razočarana, če ne bo šlo. Poskusila bi naravni porod, če pa mi ni usojen, pa pač CR. V petek imam redni pregled in me prav zanima, če bodo kaj komentirali ta moj trebušon user posted image . Pa kilogrami so v enem mesecu "sky-rocketed" user posted image user posted image

Lepo se zbujajte, sonosečke (in duc user posted image ), jaz sem se tok fajn najedla, da grem kar nazaj spat user posted image




(odgovor članu karin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Septembrke
28.5.2007 8:24:23   
bodoča
Ojla moje septemberke!

Hvala vam vsem za čestitke user posted image , sva res ful vesela, da je vse OK.

Jaz se počutim zaenkrat odlično, sam malo sem še utrujena od vikenda. V petek sva šla z user posted image  na koncert od radia City in je bilo ful noro dobro it po doooolgem času nekam ven in se sprostit, žal pa me je v soboto zjutraj čakala služba, po službi pa še en rojstni dan, tako, da sem včeraj bila čist "mehka". Naš ta mali ima tudi dirke nenormalne po trebuhu, da se mu samo smejimo, zdaj se že pusti tudi atiju "prijet" in se ne skriva več, tako kot prej. Tak lep občutek je do doživet.
Ja, zgleda, da se je vsem začelo zatekanje, mene so včeraj noge prav pekle, da znoriš, prstan pa se mi zdi, da se bo itak razletel, tako ga "narazen tišči". Pol pa še ta vročina, zdaj se mi zdi še tako fino, ko sedim doma v hladni sobi, pol pa se spomnim, da moram popoldan v službo, bljak,...
Zdaj šele razumem, zakaj me večina ljudi sprašuje, kak dolgo mislim, še v službo hodit, pol pa rečem da do nekje začetka avgusta, ko se začne porodniška, me pa čudno gledajo. Ah, če res ne bo šlo bom šla pač prej na bolniško, pa neki je še dopusta za skoristit.
Midva tudi čakava na voziček, da ga dostavijo, bi ga mogli že vpetek, pa nevem kaj je bilo, da ga niso. Sva pa naročila od Hauc-a model Ontario, nama je bil takoj všeč, meni je bilo pa tud ful pomembno to, da se ročaj prestavlja v obe smeri in ne košara.
V petek pa tudi midva začneva s šolo za starše, komaj čakam.
Buškica, čestitke za morfologijo user posted image user posted image user posted image .

Mateja82, dobrodošla med čveke user posted image .

Sandra85, maš pa res dobro šefico in super dragega, da te tako lepo preseneti user posted image .

Guppy, super buši user posted image .

Karin, super, da tako lepo napredujete user posted image .

Maturanta, vso srečo še pri naslednjih izpitih user posted image .

Duc20, čestitke za poroko user posted image !!!

Upam, da nisem koga ali kaj ven izpustila, ne zamerit, če sem user posted image .

< Sporočilo je popravil bodoča -- 28.5.2007 8:28:18 >


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Septembrke
28.5.2007 11:06:58   
CUKRČEK
Ojlauser posted image

Guppy....super trebuh imaš...moj je tudi približno toliko velik. Ni dosti razlike.
Zanimivo...ful dolgo nisem imela skoraj nič trebuha, potem pa kar naenkrat tak trebuh. ha bom poslikala takoj, ko zrihtam fotoaparat. Sicer imava namen v kratkem kupit novega, samo tega bom tudi zrihtala.

Me pa trebuh ne moti preveč...resda sem zelo okorna zaradi njega, hodim kot raca, ko kuham moram pazit da ga ne pritisnem ob ogenjuser posted image , ko se vagam itak ne vidim vage in na srečo imam digitalno, da teža še nekaj sekund ostane vidna, da se imam čas odstranit z vage in pogledat težouser posted image
Na hrbtu nikakor ne morem ležati, ker mi takoj postane slabo...tako mi tudi vse UZ-je  dohtarca naredi tako, da ležim na boku.

Je pa moj ogromni trebuh super lovilec za razne zadeve....včasih sem lovila kako ponesreči padlo hrano na joške--zdaj je lovilec trebuh.
"Tamale" tudi že nekaj časa ne vidim z "prostim očesom" ampak jo vidim le z ogledalom.
Drugače sem pa super. Edino folk mora naredit večji ovinek okoli mene, da mi ne spodnese trebuha. Aja....pa ko naprimer nabiram jagode v vrtu(zelo rada to delam, ker jih imamo letos ful veliko)upam, da me čimmanj ljudi vidi, ker sem tako smešna.....pokleknem ko kaka 70 letna mamka, potem čepim in se lovim, zraven utrgam jagode, vsatanem pa kot 90 letna mamka.  No ja, bo že....smeh je pol zdravja in če z mojim balonom spravljam ljudi v smeh tudi ni zanemarljivo, kajneuser posted image


lpuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 28.5.2007 11:12:58 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Septembrke
28.5.2007 11:08:39   
dorotea
Pozdravčk!
Jaz sem se tud najedla in zdaj študiram, da bi se mogla spet malček začet učit, še en mali izpitek imam junija...pa se mi kar nikamor ne mudi...pa kaj ko se moj uči za izpit, pa se jaz zraven počutim prava lenoba...sem zmešana, ne? no, tko mal bom začela.
Naša Pikica pravkar veselo brca in včeraj ko smo šli h tašči na kosilo se sploh ni umirila...non stop je brcala, tko da mi je blo kar čudno tam spodaj ko sem hodila okrog, ker ponavadi bolj brca ko se umirim. Ta bo res kaka gimnastičarka.
Jaz imam tudi v petek pregled, spet toxo, pa kri in vodo (da končno vidijo, če je bil zadnjič tisti cuker v vodi sam slučaj) Upam res , da ne bo treba na kakšno dieto. Kilčke pa tud veselo rastejo.
Guppy, lepo slišat da te bušti ne moti...me je zanimalo, da vem kaj nas še čaka, ker v te trenutku je res malo smotana velikost, ponoči ga moraš ves čas nekaj podkladat. No, očitno potem to odpade.user posted image Fajn.
Karin pei tebi je blo res tko iznenada postati mamica...mislim pa da itak bo verjetno vsaka izmed nas prvič nosečk, pa čeprav celo čez rok, ne bo "pripravljena". Lahko prebereš na tone knjig in razmišljaš...vedno bo kot skok v vodo in plavaj.  Šele na naših malčkih se bomo učile in postale izkušene mamice.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Septembrke
28.5.2007 11:09:16   
cuma
Dober dan!

A ste se kaj naspale? Danes ponoči pa ni bilo več sopare. Včeraj popoldan je sicer pri nas ful treskalo in padalo ... danes pa imamo sonček. user posted image

Sem šele zdaj opazila in poštekala, da se je Duc oženil!!! Vse naj naj Duc in veliiiiko user posted image user posted image user posted image ! Za maturo pa se tudi ne sekiraj, rajši se uči! user posted image

En vic za maturante:
Dva maturanta v petek popoldan:
1. : Ej, a veš, da gresta moja dva za cel vikend na morje in bom čisto sam doma???
2.: Kuuuul stari! boš lahko cel vikend na glas ponavljal!!!

user posted image user posted image user posted image
Sicer pa tudi jaz močno držim pesti, za oba!!! Dejmo naši!user posted image user posted image user posted image


Kdo je že spraševal o nočitvi in gostilni na obali?
Glede nočitve nimam pojma, predvidevam pa, da je že zelo zasedeno ...
Glede gostilne pa priporočam : za ribjo hrano - Neptun (Piran)
za čevapčiče - Doro (Izola), za vsega po malem - (Pod trto Strunjan),
Pica - Gušt (Izola) ....

Karin: user posted image user posted image  za mali dojenčici! Lepo, da boš ostala z nami!!!!user posted image

sandra: user posted image  darilo!!!user posted image  dragemu za user posted image !


Dejte mi povedat punce: user posted image  A kej telovadite? Jaz imam slabo vest ... Na jogo s srčkom se odpravljam že 1 mesec ... pa vedno pride kaj vmes... doma pa razen laufanja za mojo user posted image  in gospodinjskih opravil, ne počnem nič podobnega telovadbi .. Zdaj pa še ta vročina in sopara ... da niti motivacije nimam, pa vem, da bi mi koristilo ...user posted image
Kako je pri vas?


Lp Cuma

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Septembrke
28.5.2007 11:27:10   
guppy
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

... hodim kot raca

... ko se vagam itak ne vidim vage in na srečo imam digitalno, da teža še nekaj sekund ostane vidna, da se imam čas odstranit z vage in pogledat težouser posted image

... Je pa moj ogromni trebuh super lovilec za razne zadeve....včasih sem lovila kako ponesreči padlo hrano na joške--zdaj je lovilec trebuh.

... "Tamale" tudi že nekaj časa ne vidim z "prostim očesom" ampak jo vidim le z ogledalom.

... folk mora naredit večji ovinek okoli mene, da mi ne spodnese trebuha.



CUKRČEK, "majke mi", skor sem se polulala!!! Ti se kar hecaj, ampak ni vrag, da v teh tvojih besedah ni 100 % resnice!!! Hahahahahhaha!!

cuma, meni je telovadba že "it lulat" ker moram po stopnicah dol in potem gor, potem pa sedim pol ure in počivam user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Septembrke
28.5.2007 11:34:45   
Anonimen
cuma, ta vic je o piflarjih in ne o maturantih!!!!
ja hvala sej sm res povn user posted image user posted image user posted image  user posted image

dejte mal svetovat kaj naj nardim, hčerka bo septembra stara 9mescov, takrat naj bi pa še enga user posted image  dobil, verjetn se bosta še neki časa obe v vozičku vozile, a nej za dvojčke vozičk kupm al kajuser posted image

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Septembrke
28.5.2007 12:09:07   
ašun
Cukrček ma ti si faca. Je pa vse res!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Septembrke
28.5.2007 12:20:18   
Anonimen
Dober dan souser posted image !

Jaz sem pravkar iz pregleda. Jutri se začne moj 26.teden. user posted image  se lepo razvija, vse je ok je reko. Zdaj je že velika 25 cm in tehta skoraj 900 g. Zredila pa sem se tudi samo za 5 kg do zdaj. Moram še naprej pazit, da ne prekoračim magične meje 2 kg na mesec pa bo vse ok. Mi je rekla, da je kao normalno, da se zrediš za 12 kg pri moji velikosti in teži 175/62,5 - začetni. Tak, da še mam malo v dobrem, samo mislim, da bom mogla vseeno pazit tako kot sem sedaj. Če bi blo možno bi itak vse pojedla, ko že drgač ful rada jem, samo vidim, da ni pametno pretiravat.
Tudi za morje mi je g.rekel, da še lahko grem komot do 30.tedna - jaz grem pa v 29., tak, da še noter pašem, seveda pa bom šla samo v primeru, če se bom dobro počutla, drgač ne, rezervirano pa tak nimava nič, tako, da ni problema.
Zdaj pa grem na vrt po jagode. Lepo se imejte!

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Septembrke
28.5.2007 12:40:34   
guppy
čestitke mala!!!
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Septembrke
28.5.2007 13:08:42   
nana 27
Cukrček in Guppy, kaj je to super, da vaju bušiji preveč ne motijo in še precej priročni so user posted image  Duc, jaz sem slišala, da se zraven Peg Peregotovega vozička da dobit adapter, da zraven namontiraš še en voziček. Za Buggy Board se mi zdi pa devetmesečnica še premala. Kakšen voziček imata pa sedaj? Cuma, ne se sekirat...itak imaš dovolj telovadbe s svojo punčko. Če imaš čas in si sposobna, si raje privošči sprehod v naravi pa še s kakšno septembrko se zmeni, da bosta lahko čvekali user posted image  Meni pa te organizirane vadbe sploh ne dišijo. Že tako sem antitalent, da bi se pa še v nosečnosti nekaj silila, mi pa tudi ni. Bi raje šla kam, kjer bi se sproščala in se malo spočila od našega razgrajača. Se resno sprašujem, če bom v tem tempu, zdržala do septembra. Grem recimo previjat malega, pa mi pobegne in prileti izza ovinka s plenico v eni roki, z drugo roko pa mi maha user posted image  Nato se loviva po stanovanju in ko ga končno previjem, lahko grem v čiščenje. Zdaj pa, če to ni telovadba user posted image  pa res ne vem user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Septembrke
28.5.2007 13:10:24   
nana 27
user posted image  Dorotea, tudi G je omenjal hemeroide..dobro, da si me spomnila, da malo pobrskam na to temo še po netu. Hvala!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Septembrke
28.5.2007 14:35:54   
Anonimen
nana 27, zdj mava neki hartan topline, js se res ne spoznam na te zadeveuser posted image  a da se da dva različna vozička skupi namontiratuser posted image  
a mate vi že vse vozičke?

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Septembrke
28.5.2007 14:51:48   
nana 27
Duc, baje se da. Mogoče se da podobno naredit pri Hartan-u. Najbolje, da pokličeš v Mozirje, kjer jih prodajajo.Mi imamo voziček še od prvega fanta (zdaj je star 19 mesecev). Za starejšega imamo še marelo, ampak se že toliko časa ni vozil z vozičkom (od kar je začel hodit), da po moje sploh ne ve, da se je kdaj v kakšnem vozil user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Septembrke
28.5.2007 14:52:32   
jst86
Živjo!
sem zasledila da je imela ŽABONKA včeraj rojstni dan-torej VSE NAJBOLJŠE in zdravega user posted imageuser posted image
 
Vozička še nimam ga bova šla kupit po maturi pa pol počas še vse ostalo.Komaj čakam!Bojo pa kr pošli prihranki...

mala čestitke tud iz moje strani!user posted image

Cukerček sem se tok nasmejala ko sem brala tvoje dogodivščine,škoda da te ne vidmuser posted image

Sandra tud midva z user posted image  poslušava mozarta(hvala buškicauser posted image ) sam ni miren ampak čist živ rata-plešeuser posted image !Pa luškano user posted image  sta dubla-jst bi tud tako šefico enkratuser posted image .

Aja duc čestitke za poroko!
 
Zdej sm se lih krofov s Trojan najedla, mi jih je mami prnesla njami!

pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Septembrke
28.5.2007 15:03:01   
Anonimen
jst86, kolk si ti mlada? a sm te že velikrat uprašaluser posted image
krofi s trojan pa prov niso dobriuser posted image

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Septembrke
28.5.2007 15:05:59   
Anonimen
Živjo souser posted image .

Guppy in cukerček: carici sta. Jaz ne vem, kako bi zmogla. Trebuha mata zelo lepa, kar božajta ju in crkljajta. Ta vročina me zdela. Težko že hodim v službo. Moj trebuh je manjši, vendar imam tudi jaz težave s pregledi delov pod nivojem trebuha. No, na tehtnico še vidim ... zaenkrat (dolgo verjetno več ne bom).

Duc: čestitam za poroko.

Karin: res sem vesela, da sta punčici v redu. Super. Le pogumno naprej. Si pa naša prva septemberka - mamica. Že komaj čakam tvojih nasvetov.

Lepo se imejte.

T.


(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Septembrke
28.5.2007 15:07:54   
jst86
Duc 21 sem stara!Ma ja niso glih najboljši,sam so pa sladki pa tolk jih je da jih je treba pojest.user posted image

kolk je pa tvoja stara?

Je bla ful simpatična slovenščina dons ane?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Septembrke
28.5.2007 15:23:07   
Anonimen
ja moja je pa res že kr stara, 25let jeuser posted image

po pravici povej kako se ti je zdela slouser posted image
men ni bla tolk težka sam problem je bil v tem ker ne znam. pa tiste S strukture sm pozabu napisat pa še neki sm pustuuser posted image  kaj je tist k je pisal gristi kolena?? joj pa vabilo, to je blo šele groznuser posted image  js mam probleme ker pišem tko k govorim pol pa veš kaj nastane aneuser posted image
kere maš izbirne predmete?
joj, tolk o teh krofih pišeš ponudš pa nčuser posted image  s kje pa si?

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Septembrke
28.5.2007 15:31:19   
Anonimen
Jst86 - hvala za čestitke in dobre željeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Septembrke
28.5.2007 15:54:57   
jst86
men ni bla tok težka no...luštna je blauser posted image .jst sm težjo prčakvala.
men se gristi kolena sliš tko nekak- se sekirat-pa sm napisala obremenjevati seuser posted image  kva si pa ti?
za izbirce mam sociologijo in geografijo,se morm učit pa kr tle sedim...user posted image  user posted image
user posted image  punce kaj pa vi pravte kaj pomen gristi kolena-da boste še ve mal pri maturi sodelovaleuser posted image  če se keri da


lepo se mejte!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Septembrke
28.5.2007 16:11:41   
dorotea
Žabonka, VSEEE NAJBOLJŠEEE!user posted image user posted image user posted image

Duc, a sta vajina dojenčka 9 mesecev razlike???? Vidva pa res nista izgubljala časa!!user posted image Moj kolega jih ima na razmak 13 mesecev, pa je reku da ni mogu verjet...prvič ko sta po porodu seksala, se je primlo...in sploh še menstruacije ni imela. Tko, da očitno si tud ti tak, da žensko sam pogledaš, pa že zanosi!user posted image Punce glejte v tla ko srečate Duc-a!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Septembrke
28.5.2007 16:28:20   
Anonimen
jst86, nism nč napisal, prazno sm pustu, upam da bo za 2 k slo mi pa res ne gre. gefo loh skupi ponavlavauser posted image  js se pa nč ne učim k si itak ne zapomnm nč, upam da mi bo uspel nardituser posted image

dorotea, ni čist tko k ti mislš čeprov bi blo fajnuser posted image  prvega otroka mam z drugo punco.

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:11:18   
ašun
Duc čestitam za poroko. Dej povej koliko si ti star. Sej verjetno si že kje napisal, samo nisem nič našla. Firbec, sej veš!

Žabonka vse najboljše!

Mi je pa zelo všeč, da se odločat za otroka kar mladi (21 let). Saj jaz bi se tudi, samo v tistih letih nisem imela nobene normalne veze tako, da mi ni žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Septembrke
28.5.2007 17:17:58   
dorotea
Aja ok...ker bi verjetno blo mal hudo za mamo, če bi tko hitro bla spet noseča.  A Tayra živi z mamo al je pr vaju? Mal smo firbčni...ker če si hotu kupit vozičk za dvojčke je očitno ta mala full pr tebi( če že ni ves čas)...Vglavnem full lepo, da tko poskrbiš, da ju boš skupi vozu okoli. Bo tko lepo videt mladega ateka pa 2 bebija!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?