|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:20:10   
tejčica
Ljubljančanke, lepo čvekajte. Pa ne preveč dežja klicat, jaz ga imam vrh glave.

Obalke, a se bomo kaj dobile?

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:21:39   
Dajadada
Bizovik želja je velika, je pa vse odvisno od vremena.


Enako.

Pa tudi mi smo bolj švoh spali, tako da ne vem, če ne bom šla zdele še malo spat...če se bo Nejc strinjal seveda.

Včeraj smo imeli UZ kolkov. Vse o.k., nič povijanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:22:48   
Pikca
jutro,
za nami je solidna noč (glede na prehlad), Živa je že bolje, upam, da tudi pri nama ne bo dolgo trajalo - hvala za lepe želje.

Anja, sem pogledala fotke, full sta luštna tvoja čmrla!

Tejčica, je pa res orjak vaš bucko! Je že težji kot je bila naša Živa pri 1 letu! Pa luškan je tuduser posted image .

Skačica, upam, da dobro opravite na pregledu.

tinaaja- ta Pliko X-lite sem jaz tud gledala, samo na žalost ne rabimo še ta 4. vozičkauser posted image user posted image . Bom pa najbrž nabavila tega bombažkauser posted image .
Včeraj sem pa tudi vidla en voziček, ki se mi je zdel zelo praktičen - ena mamica ga je imela: http://www.chicco.si/index_slo.htm , ne najdem pa cene.

besedni zaklad vaših otročkov: user posted image user posted image user posted image  prov simpatično, naš pa še nič kaj dosti ne govori, bo zgleda bolj tih za razliko od Žive, ki je prava čvekauser posted image .





(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:25:21   
Pikca
user posted image tale je bil, Ponee. ne izgleda nič posebnega, zdel pa se mi je zlo uporaben.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:39:05   
Naomi
dan,
no mi2 sva ze ob 8h prsla u LJ k babiuser posted image user posted image je Svit reku rana ura, zlata urauser posted image ...in je mal se spal, zdej je mel vesele urice, zdej ga pa jemle..tko da...tut jest ne vem do kdaj bo spal...sam ce bo koma, ga ne bom budila...pokonc drzat ga pa tut ne morm user posted image user posted image ...upam, da bo mel le lepotni spanec..malce krajsi in nej si prvos tadolzga k pridemo nazaj iz snidenjauser posted image
tut pr nas nocka tko...ok...na 3 ure se je zbuju, sam je to ze kr mal prevec..smo se razvadluser posted image user posted image
..ostalo bp...
cau

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:39:38   
dskubin
tinaaja kje že si nabavla tega bombažka?

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:42:29   
K_a_t_i
Bizovik - ziher prideva (razen, če bo glih naliv). Da ne bo tko kot včeraj, k sem koooomi čakala na avto - sem šla pol takoj en krog po obvoznici, da sva se oba s tamalim mal pomirila user posted image .

Tejčica - o, grozen. Neč ti ne zavidam. Evo en energy drink user posted image

Boleč vrat in hrbet - niti mi ne omenjajte. user posted image

CV150 - moj je včeraj isto delal! Potegnil, spustil, roke v usta. Sem ga dala nazaj pa je potegnil, spustil,... Pa tko prazne joške so se mi zdele user posted image  Je pa res, da se mi je vmes režal. To, da bi bil pol sit nekaj ur pa itak ne vem, k smo meli ves dan dreeeeeeetjeeeeeeeee. Preden je šel spat je pa itak na dušek spil 150ml. Kaj pa vem...user posted image

Pikca - pozdravte se user posted image user posted image .

Kosilo - u Anja, makaroni! Odlično, lih nisem vedla kaj naj dons pomlatim. A prnesem kako konzervo rio mare za čez? user posted image

Tinaaja - hehhe, no comment! Res ti gre dobro. Trženje obvladaš. Upam, da pobiraš provizijo user posted image . Aja, obisk pa kr sabo prvleč. Nem ašpricanja!

Naomi - trenutno mam doma samo knjige za dojenčke. No ja, pa ene troje Finance še čist deviške... Aha, no, pa en Cosmopolitan načet user posted image  Če bo kriza, mi pa še zmer ostane suduko k so mi ga sodelavci kupli, preden sem šla v porodniško - da slučajno ne zgubim svoj prirojen smisel za premetavanje številk user posted image .

Modrci za dojenje - dejte mi povedat, kje naj dobim kazga s tankimi naramnicami? Tile od Mullerja so grozni za pod kakšno majčko z naramnicami (v bistvu so no go!). Zanimajo me tudi kakšni pisani - roza, turkizni, marelični - kej poletnega, no!. Tinaaja, ti si zih že nardila kakšno tržno raziskavo user posted image . Šeri zdej informacije, plis.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:47:29   
K_a_t_i
Čakte punce.. Zdej kr naenkrat vsi neki spite pa to. Kok pa vas sploh ziher pride?
Anja z makaroni, midva, ?!??????? Otroc bojo spal, ko bojo v puberteti, zdej pa nej še mal sveta vidjo user posted image .

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 30.5.2007 9:48:11 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:48:17   
Naomi
kati, pa ne mors bit dojilja pa se lepauser posted image user posted image ...a bi se push up, pa brez naramnc user posted image user posted image ...sam teli mullerjevi so res za kozlat...pa se beli pa take naramnce da loh se ene dve joske drzi, pa ze te niso lih mejhneuser posted image user posted image
...no...upam, da se vidmo user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:49:22   
Naomi
ja jes bi ful prsla, sam kaj nej, ce je tamau spalni dopoldanc...ce ga zbudim, mi bo ponoc vracu user posted image user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:49:59   
Naomi
dejmo pa za eno urco prestavt...mogoce...user posted image user posted image ...mrbit se bols izteceuser posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:53:16   
urla
Bizovik - glede na hladno vreme predlagam, da spremenimo lokacijo: Citi park, slaščičarna Pod vodo ob 11.00. Hitro javite ali ste za to!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:54:08   
*sonchek*
Tinaaja mi ga imamo tudi, pa se niti najmnaj ne sveti ponoči tako kot naj bi se. Je pa mali čist nor nanj, tako da mi ni žal nakupa. Smo pa najprej hoteli kupit Zoom-a, pa smo se potem raje odločili za Chowinga user posted image

Evo, tole je pa naš shiranček z bombažkom user posted image
user posted image

Zdaj moram pa spet 3 strani prebrat, ker ste tako čvekale...


(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:54:47   
Naomi
tole je men super ideja...kera je slascicarna pod vodo..a gor?...user posted image ...a je dos placa za stlact se z vozicki...?...milsm ce bi nas lih blo 17,5 user posted image user posted image ..ja jest sem za 1,5...zakva uprasateuser posted image user posted image

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:56:07   
Naomi
aj treba za pod vodo snorkl sabo uzet?user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:58:57   
A-N-J-A
Evo zdele sem se zbudila sva z Borčkom zaspala.Boli me desen uč,upam da bo šlo mim.
Men je vsen,če boste rekle City park pa tja pridem,če mi bo buča dopuščala.Povejte še  druge.

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:03:40   
*sonchek*
Midva bova tokrat srečanje preskočila - se vidimo drug teden, ko boste kaj sonca naštimale, da se bomo spet fino spotili user posted image user posted image
No, v bistvu sva z malim že dva dneva zaprta v bajti, ker ima rdeče grlo, pa bova šla danes samo na hitro en krog okol bajte...


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:04:10   
draja
Lahko tudi City park, če ste vse za. Sam je treba pol vse obvestit, ki se ne bodo uspele tukaj javit.
No, kaj je zdaj?

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:07:32   
Naomi
malce kaoticno je stanje sedaj user posted image user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:14:46   
K_a_t_i
Precej kaotično.. Men je tud vseen. Itak moram pol še v trgovino. Sam povejte mi, kje je ta slaščičarna user posted image
Pa res mogoče nekaj punc tegale ne bo videlo.. Je pa zunaj 17C, tko da tok zlo mrzlo tud ni.

Kaj pol?

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:19:14   
tejčica
Glede na noč je mali vsaj sedaj priden, tako da ima mami malo več časa za RR in sem pogledala vaše albume. Kakšni cukerčki so vsi mali.user posted image

Pikca, user posted image  da se hitro znebite prehlada.
 
Tinaaja, bom mogla začet preskakovat tvoje poste, ker dobim preveč idej za šoping.user posted image Nad bombažkom sem se pa tudi jaz čez vikend navdušila. Je sestra za njeno malo kupila tistega ki nekaj klepeta in lubčke tala (z njihovimi imeni še nisem seznanjenauser posted image ) in me res mika da ga kupim malemu. No, bolje da kupim kar dva, ker ga bo Taja tudi sigurno želela imet, čeprav se bo potem prah na njem nabiral.

Dskubin, jaz sem jih včeraj vidla v Hipermarketu v Kp. Še razmišljam, enega ali dva.user posted image

Dajadada, user posted image  za ok UZ. Je re super ko sam še v pampersko poviješ. Kar naenkrat mali potem ratajo drobižki, ko ni več tetra na ritki.

Moj lubi ima pa danes v Lj zagovor diplomske. Komaj čakam da bo to za njim in da bomo kaj več skupaj, ker to zadnje čase je bilo noro. Smo se vidli skoraj samo ponoči.user posted image

Zunaj se je tako shladilo, da me sploh ne vleče ven. Bova z malim kar notri in ko bo kaj mrknil bom to izkoristila za kratek spanec tudi jaz. Trenutno klepeta pod igralnim centrom.

Ljubljančanke, upam da se uspete dogovorit.user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:21:29   
urla
OK - citi park, v prvem nadstropju pri igrišču. Žabika tut pride. Jest se letim joškat, pol pa na pot. Se vidimo. 

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:23:25   
Naomi
ce me ni, sem se kje med nakupovalnimi policami zataknlauser posted image ...city park je nevarna zadevauser posted image user posted image

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:29:25   
A-N-J-A
Jaz ob 11-h ziher ne pridem,ker me zdaj oba uča bolita.Sem vzela Lekadol in če prime se vidimo.

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 10:30:38   
tejčica
Jaz se spet sladkam. Tokrat z marelicami.

user posted image

So domače in toooooooolk zlo sladke...njami!user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?