|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pedigre Junior
30.7.2008 6:50:32   
LoCa
js Atosu dajem Arden Grange, in jo je, pa še dlako ima res lepo. najprej je jedu eukanubo, pol so mi v šoli priporočili to, sicer takrat novo hrano, vsi psi so jo tudi radi jedli. najbolj nor je valda na pedigree, k vzamem s sabo samo če gremo na kak izlet ala priboljšek. in pa eukanuba dietno ( za kožne alergije) je imel ful rad, samo itak smo jo samo začasno imeli. če ne pa res, to zmaže vse, kupim pa v gali.

< Sporočilo je popravil LoCa -- 30.7.2008 6:51:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pedigre Junior
30.7.2008 12:04:45   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Shania

Punce, samo v info - Pedigre je slaba hrana in absolutno vam je ne priporčam!

Za isti denar, dobite v specializiranih trgovinah za male živali, bistveno boljše, industirjsko pripravljene hrane.



Točno tako!

Namreč vsebuje poživila! Ki pa absolutno niso dobra za psa.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pedigre Junior
30.7.2008 12:05:53   
hmm...
najbolj nor je valda na pedigree


Ja. Pedigree vsebuje tudi takšno snov, da pes nekako postane odvisen od te hrane. In pol nekateri splo več nočejo druge hrane jesti.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pedigre Junior
30.7.2008 13:17:29   
Katey
Tudi jaz sem odločno proti Pedigree-ju, psu s to hrano delaš veliko škodo.
Doma imamo vzrejo psov in vse naše pse hranimo s hrano Nutro in se že leta odlično obnese.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pedigre Junior
3.8.2008 17:40:08   
Vali123
Klicala sem na kinološko zvezo slovenije pa so mi tam dali številke od priznanih vzrejevalcevuser posted image . pa ti ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pedigre Junior
3.8.2008 17:43:00   
Vali123
Katere pse pa vzrejate ??

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pedigre Junior
4.8.2008 0:20:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vali123

Klicala sem na kinološko zvezo slovenije pa so mi tam dali številke od priznanih vzrejevalcevuser posted image . pa ti ?


Katerih priznanih vzrediteljev pa? Ker v Sloveniji je le ena priznana vzrediteljica, vse ostalo je bolj vprasljivega "porekla".

Moja je nepremisljen nakup, brez rodovnika, vendar lepsa od mariskaterega "mesanca" beagla z rodovnikom v zadnjih dveh letih. Kaj vec pa na Zs.

(odgovor članu Vali123)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pedigre Junior
4.8.2008 17:11:17   
Vali123
Aja ker ko sem klicala mi je rekel da so to priznani vzreditelji, drugače pa nevem kateri ker imam samo številkeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pedigre Junior
7.8.2008 10:48:04   
Vali123
ej  ribica maš ti mogoče msn ker mam ful vprašanj glede beaglauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pedigre Junior
7.8.2008 11:15:25   
Anonimen
Sem ti poslala na ZS. 

(odgovor članu Vali123)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pedigre Junior
7.8.2008 13:39:41   
Zanica
jaz vem to: ko dam svojim user posted image user posted image pedigree ali chappi in podobne zadeve imajo ogroomne iztrebke, oziroma veliko več kakajo ko jedo pedigree, (pa tudi se vedno nabašejo trave ko gremo na sprehod in obvezno bruhajo, če imam srečo ko smo še vedno od zunaj), kot ko jim dam hills. Po logiki zaključujem da hills ima več hranjljivih sestavin in več ostane v telesu, pedigree pa je narejen iz bogvečesa in pol tega izloči ven.

Ampak- v HOFERJU je ena hrana ROMEO, z katero smo zelo zadovoljni, normalno kakajo in fino jim je-ima 20 % mesa (vendar tudi stranskih proizvodov od mesa - beri-zmlete kosti), tako da jim kupujem to hrano zdaj ko moram malo šparat, ker hills ni ravno poceni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?