|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Anti-švic" zadeve :-)
7.6.2007 17:23:44   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

To je tak kamen, ki ga maš lahko 100 letuser posted image . Sam ni glih priročen, ker ga morš z vodo zmočit preden se namažešuser posted image . Vsaj zdi se mi. Popravte me, če se motim.user posted image


Popravljam. Dobi se tudi raztopljen kot roll-on ali sprej . Jaz imam roll-on že vsaj dve leti, ne pretiravam. Gre pa res proti koncu. In deluje - nič ne smrdiš. Pa ne pušča sledi, čez lahk daš svoj parfum in je brez aluminija. Vse kar ste prej naštele vsebuje aluminijev oksid, ki je zelo toksičen in gre skozi kožo. Ga ima 99% antiperspirantov.

Mineral v rolci sem kupila v Mullerju, imajo ga tudi v DM, Leclercu, najbrž še kje. Pa mineral sploh ni drag, je bil takrat mal pod jurja. Pa ker ga imam zelo dolgo, sem verjetno že precej drugih deo not prinesla.


< Sporočilo je popravil Putka -- 7.6.2007 17:25:45 >

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Anti-švic" zadeve :-)
7.6.2007 18:41:33   
pravljica
BIONSEN v mullerju...nimam pojma, koliko stane user posted image  kar kupim, niti ne gledam, ampak neka cena po moje ni, drugače bi si hitro zapomnila user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Anti-švic" zadeve :-)
7.6.2007 19:32:55   
Dadi
Jaz že dolga leta uporabljam Rexono spray...nobenih madežev, svež vonj cel dan (evo sem se glih zdejle povonjala, da ne bom prazne slame mlatila) user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Anti-švic" zadeve :-)
7.6.2007 19:34:21   
Strawberrie Cherrie
Jaz že dolgo prisegam na Vichy rollon in kremo....

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Anti-švic" zadeve :-)
7.6.2007 19:57:14   
miška piška
mene pa zanima, če je katera že slišala za zmanjšanje znojenja z injiciranjem botulinus toksina?
to zadevo ti vbrizgajo pod pazduho, in baje je brez stranskih učinkov. drži pa nekje do 6 mesecev, pol pa postopek ponoviš- če želiš seveda..
pa to ni tko, da sploh nič več ne švicaš. ko npr. športaš, še vedno. tko da tudi s tega vidika ni tako nezdravo, saj ne zadržuje znojenja popolnoma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Anti-švic" zadeve :-)
7.6.2007 21:07:25   
zungi
IZVIRNO SPOROČILO: miška piška

mene pa zanima, če je katera že slišala za zmanjšanje znojenja z injiciranjem botulinus toksina?
to zadevo ti vbrizgajo pod pazduho, in baje je brez stranskih učinkov. drži pa nekje do 6 mesecev, pol pa postopek ponoviš- če želiš seveda..
pa to ni tko, da sploh nič več ne švicaš. ko npr. športaš, še vedno. tko da tudi s tega vidika ni tako nezdravo, saj ne zadržuje znojenja popolnoma.


ja jaz sem že slišala za to zadevico, je predvsem bolj popularna čez lužo pri "zvezdnikih".
Nevem koliko je pa pri nas ta stvar razširjena, se je za pozanimati, ker meni se sliši zanimivo.

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Anti-švic" zadeve :-)
7.6.2007 23:44:19   
miška piška
baje je že kar razširjeno. imam eno znanko, ki si hodi to vbrizgavat. vse kar moraš narediti je, da samo greš do svojega splošnega zdravnika po napotnico (ne vem točno za kam in koga..) in ti naredijo, brezplačno. je pa čakalna doba nekje pol leta.
no, ta znanka je pa sedaj noseča in ji je zadeva ravno popustila in si ne upa obnovit. sicer je bila na posvetu pri zdravniku, je rekel, da je brez stranskih učinkov, da ji lahko naredi brez problema, pa si ne upa... za vsak slučaj!!! 
jaz sem že ful iskala na netu, po forumih, pa ne najdem nič konkretnega. ker mi je res zanimivo, da bi bil ta poseg res popolnoma brez kakršnihkoli stranskih učinkov, negativnih posledic??

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?