|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še enkrat geji
11.6.2007 6:50:07   
Anonimen
Mene pa zanima kaj bi rekle,če bi nenadoma izvedele,d je vaš mož oziroma partner tudi gej????Da ima vas in še zraven moškega.A bi se tudi ztem sprijaznile???

Jaz se nebi mogla.Poznam pa ena,ki sta srečno poročena on pa še ima zraven moškegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 6:51:10   
Mina1
Maš trojčka takojuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 6:53:36   
Anonimen
Maš trojčka takoj



To praviš zdaj.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 6:56:27   
Mina1
Ja, jaz tudi poznam en par, pa ga je zasledovala in izvedela, da se pedena z moškimi, pa sta šla narazen, čez nekaj časa spet skupaj in sedaj imata otroka.

Kaj pa vem, trenutno drugače gledam na vse tole...življenje te utrdi ali pa kakšna žalostna kruta izkušnja, tako da...glede na to, da me še vedno razganja 100/h, nimam nobenih predsotkov, trenutno sevedauser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 6:57:19   
Mešamdrek
O fak,znorim takoj.Si sploh ne znam predstavljat.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 6:57:48   
anabanana
Takšna ugotovitev bi mi pustila trajne psihične posledice !!!

Mislim, da se da take stvari ugotoviti iz obnašanja partnerja če si dovolj pozoren in če si ne mečeš peska v oči.

Res ne vem, kaj bi naredilauser posted image  Najprej bi spakirala, potem bi se naročila k enemu dobremu psihiatru.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 6:58:32   
Mina1
Najprej bi spakirala, potem bi se naročila k enemu dobremu psihiatru.


sebe ali njega?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 7:02:24   
lolipop
Ni mi jasno, ali je lahko ženska tako zaljubljena, da ne vidi, da je njen gay. Mogoče je pa to pomanjkanje izkušenj. V tem smislu, da ne pozna nobenega oz. se ni nikoli gibala na takšnih krajih, kjer jih mrgoli, potem si pa zatiska oči. Pojma nimam.

Ker babe, jaz jih spoznam v sekundi.user posted image  Sem pa bolj piškava pri ženskah, priznam. Dokler me ena ne bi zagrabila za kolen, bi tavala v popolni temi.user posted image  

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 7:03:29   
anabanana
Sebe, ker bi moje razmišljanje definitivno šlo v tej smeri: kako, da tega nisem opazila... ma čisto bi me vrglo, vam povem.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 7:14:48   
Olivija
To bi me pa res šokiralo. Sicer je že dobival ponudbe in zaenkrat jih vztrajno zavrača ... nikoli pa neveš.

Se pa ne bi strinjala, da jih ima zraven, potem je pa že boljše, da greva narazen in se on lahko posveti svoji usmerjenosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 7:15:11   
Anonimen
Nimam teh skrbi, ker se mojmu pedri tako takooo zeloooo gravžajo.
user posted image user posted image user posted image  hvala bogu, čeprav jaz nimam nič proti njim, saj poznam par takih, ki so znani Slovenski javnosti in so to čist kul ljudje.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 7:45:54   
madela
Ne glede na to,da proti gejem nimam nič in me ne motijo,bi v primeru,da bi to bil moj mož šla. Imam pravico odločat kako bom živela in to pač ni zame,da bi se strinjala,da moj ded hodi iz druge MOŠKE postelje potem še v mojo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 7:52:57   
DANVARI
IZVIRNO SPOROČILO: madela

...to pač ni zame,da bi se strinjala,da moj ded hodi iz druge MOŠKE postelje potem še v mojo.


viš mene pa nebi motilo tolk da "hodi iz druge MOŠKE postelje" ampak sploh iz druge postelje in pika. Meni je to isto kot bi me varal z žensko.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 7:54:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Nimam teh skrbi, ker se mojmu pedri tako takooo zeloooo gravžajo.
user posted image user posted image user posted image  hvala bogu, čeprav jaz nimam nič proti njim, saj poznam par takih, ki so znani Slovenski javnosti in so to čist kul ljudje.


Takšni, ki tako na veliko razlagajo, kako se jim geji gravžajo, so lahko tudi prikriti geji. Samo v razmislek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 7:57:07   
Dejča
Če bi odkrila kaj takšnega, bi bila seveda zelo prizadeta, pa ne glede na to, ali bi me prevaral z žensko ali moškim. Najbolj pa bi se spraševala, kako to, da tega nisem prej opazila, saj se mi zdi zelo malo verjetno, da se lahko nekdo tako dolgo, kot sva midva skupaj, tako dobro pretvarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 8:08:14   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: DANVARI

IZVIRNO SPOROČILO: madela

...to pač ni zame,da bi se strinjala,da moj ded hodi iz druge MOŠKE postelje potem še v mojo.


viš mene pa nebi motilo tolk da "hodi iz druge MOŠKE postelje" ampak sploh iz druge postelje in pika. Meni je to isto kot bi me varal z žensko.



Saj sem pol vidla,da sem mal čudno napisalauser posted image  Tako sem napisala,ker je pač govora o gejih,drugače pa mi v nobenem primeru ne bi ustrezalo,da moj dragi obiskuje še druge postelje.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 9:40:54   
Anonimen
Jaz bi rekla: Sej sem vedla user posted image
Ker je njegov najboljši prijatelj gej.

Ne vem...sigurno ne bi tega sprejela z nasmehom na obrazu user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 10:20:17   
F*S*M
lej če ima ob tebi še deca ni gey ampak biseksualec, ker gey kot gey niti pod razno ne bo šel v postlo z žensko, drgač pa jaz mu je ziher nebi več nastavla, matr lahk še kej fašem (spolno bolezen)

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 10:25:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Mene pa zanima kaj bi rekle,če bi nenadoma izvedele,d je vaš mož oziroma partner tudi gej????Da ima vas in še zraven moškega.A bi se tudi ztem sprijaznile???



a je razlika, če bi zvedele, da ima poleg vas že eno žensko? user posted image

če je razlika.. imate problem samo v glavi.. ker dejanske razlike ni user posted image

po drugi strani, pa raje vidim da ima moja še eno žensko.. kot pa še enega moškega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 10:27:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: F*S*M

lej če ima ob tebi še deca ni gey ampak biseksualec, ker gey kot gey niti pod razno ne bo šel v postlo z žensko, drgač pa jaz mu je ziher nebi več nastavla, matr lahk še kej fašem (spolno bolezen)


kere buče user posted image

pa še to.. spolno bolezen? ker je gej? user posted image user posted image  

jao.. to je isto kot če bi rekla, da črnci smrdijo user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 10:33:39   
piščanc
po eni strani bi mi bilo bolje kot če bi imel še eno žensko. ker to je pa direktna konkurenca in ga lahko izgubim. tukaj pa je še možnost, da je samo zabava

z njim ne more imeti otrokuser posted image

sicer pa bi imel ljubico/ljubčka samo, če bi mu bilo v življenu dolgčas ali bi bil nepotešen. tukaj pa že lahko pomagam, a ne

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 10:45:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Mene pa zanima kaj bi rekle,če bi nenadoma izvedele,d je vaš mož oziroma partner tudi gej????Da ima vas in še zraven moškega.A bi se tudi ztem sprijaznile???



a je razlika, če bi zvedele, da ima poleg vas že eno žensko? user posted image

če je razlika.. imate problem samo v glavi.. ker dejanske razlike ni user posted image

po drugi strani, pa raje vidim da ima moja še eno žensko.. kot pa še enega moškega user posted image


jep in to VEELIKAAAA user posted image

ce je gej, potem tej vezi ni vec pomoci...ce pa ima pac lubico, pa upanje ostaja...(op.p. samo v primeru, da je partner tako toleranten in mu ne spakira takoj kufrov...a ne Zahiuser posted image )

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 11:14:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ce je gej, potem tej vezi ni vec pomoci...ce pa ima pac lubico, pa upanje ostaja...(op.p. samo v primeru, da je partner tako toleranten in mu ne spakira takoj kufrov...a ne Zahiuser posted image )


lubica = kufri.. ljubimec = kufri..

sej veš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 12:17:32   
Anonimen
Jaz mu ga odrežemuser posted image user posted image , če bi mi to naredil. Mater, da mu ga res.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Še enkrat geji
11.6.2007 12:19:35   
Anonimen
Samo še tega bi mi manjkalouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?