|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
6.6.2007 15:59:27   
Lanchy
Midva sva domacim ze povedala, pa moje zelo dobre prijateljice vedo (ene par)...drugace imam pa pregled 22.6. in komaj cakam.
Pocutim se naceloma OK, razen da sem izredno utrujena in da zvecer zaspim ze okrog 19.30 ure kot ubita. Slabo mi je skos po malem, nic strasnega, razen zdaj me je malo zvilo za kaki dve uri in sem spala, tako da je minilouser posted image .
Ce sem ze dojela? ja kaj pa vem...ko cutim svoj trebuscek ko na vsake toliko boli, pa zvecer ko si slecem modrcek in si namazem prsa, mi je vse jasno, drugac pa ne cistuser posted image

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarčice
6.6.2007 19:28:32   
polonca78
evo, jst sem danes prvič bruhala. ful me je napadel kašelj in vse skupaj se je končalo z bruhanjem. tako in tako mi je na trenutke tekom dneva slabo in eden takih trenutkov se ni najboljš končal.
malo sem presenečena nad tem kako hitro se pokažejo znaki nosečnosti. nekak sem si predstavljala, da si noseč šele, ko imaš trebuh user posted image user posted image user posted image nikakor se ne pritožujem, samo rahlo sem presenečena. sej sem šele dobro ugotovila, da sem noseča, pa sem že skoz utrujena, slabo mi je, čustvena, ... user posted image zanimivo bo še teh 34 tednov user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarčice
6.6.2007 21:24:52   
pajkica
Lepo pozdravljene!
Jaz sem anonimna user posted image , ampak se ne bom več skrivala user posted image
Midva nisva povedala še nobenemu, bova počakala do pregleda, ki ga imam 19.6., do takrat pa bo to najina mala skrivnost. Bodo pa najbrž kar veseli, saj sva že skoraj eno leto poročena. Najbrž že mislijo, da so kakšni problemi, ker še nič nimava, ampak uspelo je v drugem ciklusu. Nimam pa nosečniških znakov čisto nič, razen občasnega špikanja, tako da se moram kar večkrat opomniti, da v meni raste novo življenje.

Evo, pa nas je februarčic vedno več, sem naredila spodaj seznam. Če sem katero spustila naj mi prosim pove, ali pa če sem se kaj zmotila pri nicku. PDP so tisti, ki smo jih same izračunale, če se bodo spremenili jih bom popravila. Seznam pa seveda lahko popravljate in dodajate tudi same.

Seznam februarskih user posted image :

mala_pikica, PDP 1.2.
zoya24, 1.2.
Lanchy, 2.2.
ella 79, 2.2.
pajkica, 3.2.
teja 28, 3.2.
Janey, 6.2.
polonca78, 7.2.
PHLMKC, ?
srečka nosečka, ?

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarčice
7.6.2007 7:52:02   
p@tricij@
pajkica,
kaj pa jaz?user posted image  PDP po mojem izračunu je 09.02.2008.user posted image

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarčice
7.6.2007 8:00:27   
Lanchy
Kok je to fajn...vedno vec nas je...za enkrat ze enajst....

Seznam februarskih user posted image :

mala_pikica, PDP 1.2.
zoya24, 1.2.
Lanchy, 2.2.
ella 79, 2.2.
pajkica, 3.2.
teja 28, 3.2.
Janey, 6.2.
polonca78, 7.2.
PHLMKC, ?
srečka nosečka, ?
p@tricij@ 9.2.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo me!!!

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarčice
7.6.2007 13:08:02   
polonca78
ali vas je kaj strah, da bo šlo kaj narobe? sem čist v redu, pol me pa na trenutke tesnoba zagrabi,sej tudi hitro mine, ampak vseeno nisem popolnoma brezskrbna. pol ga pa zraven še tole vreme sračka ... sicer je pa danes že četrtek in bo kmalu vikend user posted image . aja, veste česa se fuuuuuul veselim? trebuha user posted image . komi čakam, da bo na prvi pogled očitno, da sem noseča! ve tudi, a ne? user posted image user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarčice
7.6.2007 14:03:39   
Janey
Mene tudi včasih malo strah prime..pa ga preusmerim v veselje :) jaz tut komaj čakam na trebušča...samo nebo še tako hitro ane? Tak se mi zdi da nekako ne dojamem da sem res noseča..kr nekaj si govorim v glavi..potem ko bo pa buši pa bom že čisto prepričana oz. ko bom videla prvo sliko user posted image .

Ste že komu povedale?? Jaz sem mami pa dvema kolegicama pa eni dobri sodelavki :)

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarčice
7.6.2007 20:43:44   
mala_pikica
O, pozdravljene nove user posted image !
Jaz pa se moram pohvaliti, da imam že jutri prvi UZ in sicer ob 9. 30 in že komaj čakam. Se pa jutri začne moj 7 teden. Tudi jaz se moram prav opomniti, da sem user posted image , saj razen bolečin v križu, zaspanosti in pa proti večeru bolečih prsi, drugih znakov nimam. V prvi user posted image , pa mi je bilo dobre tri mesece nonstop slabo, napihnjenost, apetit.... . Vsege tega zdaj ni, razen, da me občasno boli še trebušček. Jaz nisem povedale še nobenemu, razen moji tesni sodelavki, staršem pa bom zdaj po pregledu. LP

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarčice
8.6.2007 6:31:12   
Lanchy
Tudi jaz imam obcasne prebliske in me zacne skrbeti, ce slucanjo kaj ni v redu, pa kako bom vedla, da ni Ok...sicer mi ne ratuje vedno, da mislim preusmerim drugam oz. da zacnem razmisljati kaj bolj pozitivnega. Pomoje je to nekaj popolnoma normalnega...a neuser posted image

Drugace pa res ze kooooomaj cakam prvi pregled in da moja g. koncno rece, da je vse Ok.user posted image user posted image

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarčice
8.6.2007 8:41:30   
Janey
Nosečke..a katera od vas kadi? Jaz se tak mučim...včeraj nisem mogla, sem pol zvečer si enga prižgala...dans zjutraj pa sem tut bla nekaj razkurjena in sem si spet enga prižgala..jojjj

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarčice
8.6.2007 19:31:59   
ella79
Tudi jaz kar ne morem verjeti, da sem user posted image . Komaj čakam, da mineta ta dva dolga tedna, da g. potrdi user posted image . To, da imam občutek napihnjenega trebuha (no, sej mal je), drugih posebnih znakov nimam. Občasno mi je mogoče mal slabo, sam sem si rekla, da si pomoje kar mal domišljam, da mi pa ja že mora bit, če sem user posted image .

Drugače je pa tudi meni grozno, ko pomislim, da kaj ne bi bilo OK, saj sem že čist not padla. Vem, da je tega veliko... Probam čim manj misliti na to.user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarčice
8.6.2007 20:17:32   
mala_pikica
Pozdravljene! Jaz pa sem imela danes UZ in je vse vredu. Noseča sem 7 teden, plodek pa je po UZ velik za 6t in 5 dni. Pa še slikico mi je dala, na njej pa je samo ena mala pikica. Je pa moj nečak gledal slikico in je vprašal, če je to vesoljeuser posted image user posted image . Jaz se počutim še kar vredu, sploh proti prvi user posted image . Naslednji pregled pa imam že 9.7. Sem res zelo zadovoljna z mojo g. Lp

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarčice
8.6.2007 21:49:11   
polonca78
Janey, ne obremenjuj se preveč zaradi kajenja! skušaj pokaditi čim manj, pa bo. tud alkohol je prepovedan, pa sem na enem seminarju videla nosečo zdravnico z kozarčkom vina v roki. enostavno ne smeš pretiravati. sem ter tja pa ne bo nobena škoda.

mala_pikica, sem zelo vesela, da si že vidla svojo malo_pikico in da je bilo vse super!

matr, ej! jst sem se že tko navadila, da sem noseča, da si sploh ne smem predstavljati kako bi se počutila, če bi šlo kaj narobe. mormo čim bolj pozitivno misliti in odganjat tesnobo stran. smo srečke nosečke in vse bo še ok!

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarčice
9.6.2007 17:20:07   
srečka nosečka
Šment, tudi jaz sem "grešnica" glede kajenja. user posted image  Pokadim do 3 cigarete, pa še to ne cele. Pregled pa imam komaj 13.07, v 11. tednu. Očitno bom zadnja med vam, ki bo šla na pregled. Sicer pa "vem", da bo vse O.K.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarčice
11.6.2007 6:54:35   
Lanchy
user posted image user posted image meni se je v soboto zvecer pojavil rjav izcedek, ki ga potem vceraj popoldne ni bilo, danes je pa spet prisoten... Moja ginekologinja dela danes sele od 14.00 ure naprej. Naj grem kar tja ze malo pred 14.00 uro, ali naj najprej poklicem? Narocena sem namrec sele naslednji teden v petek, mene pa tole ful skrbi...user posted image

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarčice
11.6.2007 11:16:17   
mlavla
Pozdravljene februarčice!

Tudi jaz sem ena izmed ta frišnih srečk nosečk..rada bi se vam pridružila v čvekanju!?

Moj predviden rok poroda pa je 14.februar...user posted image

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarčice
11.6.2007 11:29:14   
dolenjka
Tudi jaz bi se rada pridružila februarskim čvekam. Predviden datum PDPja je 17.2.2007!

Uf, kako sva srečna 

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarčice
11.6.2007 11:37:33   
zoya24
Pozdravljene,

se že doldo nisem javila. No zadeva je takšna, da sem prejšnji četrtek malo zakrvavela, pol pa šla k ginekologinji, se je videla GV, zdaj imam pa skoz prisoten rjav izcedek. Grem pa danes ali jutri še enkrat k zdravnici, da vidim, če bo iz te nosečnosti sploh kaj. Se mi je pa v prejšnji zgodilo enako, sem imela cca 10 dni rjav izcedek, pol se je pa umiril, pa je bilo vse OK.

Lanchy  ti se kar pojdi pokazat, pa ti bo dala verjetno Dabroston in počivanje, škodit ne more.


(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarčice
11.6.2007 14:13:35   
Mbee
evo jst sm ena med novimi, pdp 11.2.2008, UZ imam v ponedeljek in sem že vsa živčna, upam da bo vse o.k., zaenkrat nimam večjih problemov razen bolečih prs in špikanja drugih znakov še nimam, sem pa noseča 5 tednov

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarčice
11.6.2007 14:51:08   
katka37
Pozdrav!

Tudi jaz imam PDP 11.2. kot ti, MBEE, bomo videli, kaj bo rekel G, v sredo 13. imam pregled. Zaenkrat me kar pika v trebuhu, noseča pa sem četrtič. Sem tudi kar nervozna, saj sem imela v vseh prejšnjih treh nosečnostih težave, doma pa imam dva divjaka (12, 13 let). Si že dalj časa želita bratca ali sestrico, za zdaj pa še ne vesta. Ima katera idejo, na kakšen način naj jima povem. Najboljše doma, ker bosta kar kričala od veselja.

LP

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarčice
11.6.2007 16:50:47   
Mbee
joj kako lepo, a ti imaš pa že 13.ega jst bi vse dala da bi imela že prej, kok se bo vleklo do ponedeljka, upam da slišim srček pa da vidim tisto pikico tam na zaslonu.

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarčice
11.6.2007 16:57:14   
Lanchy
Evo, prisla od ginekologa, dala mije Dabroston in seveda pocivat moram...glede na ultra zvok, pa je moja pikica premalauser posted image ...sicer je rekla, da bo kaj vec lahko povedala cez en teden, ko imama spet kontrolouser posted image . Do takrat pa drzimo pestiuser posted image


Mlavla, si ti nasa Mlavla s porocnega foruma?user posted image

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarčice
11.6.2007 17:08:26   
Mbee
lanchy v katerem tednu si?

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarčice
11.6.2007 17:44:40   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: Lanchy
Mlavla, si ti nasa Mlavla s porocnega foruma?user posted image


ja točno tista...user posted image
upam, da bo s teboj boljše, in da ni bilo nič hujšega


lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarčice
11.6.2007 18:53:16   
zoya24
Lanchy držim pesti, da bo vse OK, mogoče si pa samo kasneje zanosila. Ti lepo počivaj in misli pozitivno.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?