|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 8:13:49   
Olivija
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Ma to ne verjamem,da nič.Nekaj mora bit narobe.Nekj že ni v redu??user posted image user posted image user posted image Zakaj tako???????????????user posted image user posted image user posted image user posted image
Ali potem moški geyi mrzijo ženske in obratno ali zakajuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ne razumem tega.user posted image user posted image user posted image



zakaj bi HS moški sovražili ženske?  Enostavno jim niso privlačne. Se spomnim gejevske četrti v Londonu, tam te noben tip ne pogleda, kar zna bit zelo čuden občutek, ker si kot ženska enostavno navajen moških pogledov. Se zna pa zgodit, da te kakšna ženska ogovori, kar je pa nekako "flattering" user posted image .

Ej, res nevem, kaj se tolk obremenjujete s tem. Meni je prav vseeno, v kateri spol je kdo usmerjen. Zase vem kam sem, za partnerja tudi - mogoče me bo pa še presenetil s kakšno biseksualnostjo in potem upam, da bova šla lepo narazen.

Zakaj točno, pa po moje še niso ugotovil. Hormoni, geni, ... v človeškem telesu je toliko različnih faktorjev ...

< Sporočilo je popravil Olivija -- 12.6.2007 8:14:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 9:13:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Zahi ni isto,če te vara z žensko ali ritjo.user posted image user posted image user posted image user posted image

seveda je user posted image

skupni imenovalec je še vedno varanje.. kako se pa tvoj ponos zlomi pri kateri stvari.. je pa samo tvoja stvar user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 9:21:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Zahi ni isto,če te vara z žensko ali ritjo.user posted image user posted image user posted image user posted image

seveda je user posted image

skupni imenovalec je še vedno varanje.. kako se pa tvoj ponos zlomi pri kateri stvari.. je pa samo tvoja stvar user posted image


sori Zahi, sam ne morm nehat user posted image

ze res, da gre pri obeh zadevah za varanje, ampak...evo cist simpl...ti imas nekoga blazno rad...in ta nekdo te prevara z osebo nasprotnega spola...in ti, ce te seveda ego ne je*e prevec, mu odpustis in lahko vezo furata dalje...ce pa te prevara z osebo istega spola je pa zadeva definitivno koncana...

zatorej tu sploh ne gre za noben ponos

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 9:23:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

sori Zahi, sam ne morm nehat user posted image

ze res, da gre pri obeh zadevah za varanje, ampak...evo cist simpl...ti imas nekoga blazno rad...in ta nekdo te prevara z osebo nasprotnega spola...in ti, ce te seveda ego ne je*e prevec, mu odpustis in lahko vezo furata dalje...ce pa te prevara z osebo istega spola je pa zadeva definitivno koncana...

zatorej tu sploh ne gre za noben ponos


jao.. spet se zapletaš user posted image

enkrat praviš, da je varanje pač "nezgoda".. drugič praviš da je neodpustljiva.. in spet "nezgoda".. odloči se user posted image

če te je desc prevaral z moškim.. lahko to pomeni, samo da je bil firbčen.. probal.. in to je to user posted image

nekako mi je to bolj logično s strani "experimentiranja" kot pa seks z lepo sosedo user posted image

še enkrat.. v obeh primerih te vara.. user posted image  zame so kufri že ob besedi varanje.. me niti ne zanima s kom user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 9:30:54   
Anonimen
neodpustljivauser posted image hmmm...nevem od kje si zdej to na dan prvlekuuser posted image  

no men je pa eksperimentiranje z lepim, nabildanim, povoskanim sosedom nelogicno...ce je dec straight...


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 9:40:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

neodpustljivauser posted image hmmm...nevem od kje si zdej to na dan prvlekuuser posted image  

no men je pa eksperimentiranje z lepim, nabildanim, povoskanim sosedom nelogicno...ce je dec straight...




aja.. logičn ose ti zdi, če naskoči neko mladenko? user posted image

nelogično pa, da je dec v neki točki svojega življenja zmeden in proba tudi to? user posted image

mislim, da je tukaj samo malo v tvoji glavi.. dec ni OK.. ženska je OK user posted image

v obeh primerih gre sam oza varanje.. le da je v drugem delu zadeva lahko eksperimentiranje.. še vedno si edina ženska zanj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 9:44:47   
Dejča
Varanje je varanje, ne glede na spol. Ne vem, če bi bila pripravljena odpustiti. V vsakem primeru bi bolelo, toda če bi bil partner gej (in ne bi šlo le za eksperimentiranje), vsekakor ne bi mogla ostati z njim, saj bi vedela, da me ne ljubi - ker me v tem smislu nikoli ni mogel, saj nisem pravega spola. Če bi bil z drugo žensko, bi me še vedno lahko ljubil, čeprav ne rečem, da tudi v tem primeru ne bi pakiral.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 9:47:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Varanje je varanje, ne glede na spol. Ne vem, če bi bila pripravljena odpustiti. V vsakem primeru bi bolelo, toda če bi bil partner gej (in ne bi šlo le za eksperimentiranje), vsekakor ne bi mogla ostati z njim, saj bi vedela, da me ne ljubi - ker me v tem smislu nikoli ni mogel, saj nisem pravega spola. Če bi bil z drugo žensko, bi me še vedno lahko ljubil, čeprav ne rečem, da tudi v tem primeru ne bi pakiral.


no.. dober argument.. (za razliko od Tanike user posted image )

kaj pa če te ljubi.. pa vseeno proba kako je s tipom? pa vidi, da to le ni to.. ljubi te pa vseeno?

bi ga še zmer vrgla ven? user posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:05:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

neodpustljivauser posted image hmmm...nevem od kje si zdej to na dan prvlekuuser posted image  

no men je pa eksperimentiranje z lepim, nabildanim, povoskanim sosedom nelogicno...ce je dec straight...




aja.. logičn ose ti zdi, če naskoči neko mladenko? user posted image

nelogično pa, da je dec v neki točki svojega življenja zmeden in proba tudi to? user posted image

mislim, da je tukaj samo malo v tvoji glavi.. dec ni OK.. ženska je OK user posted image

v obeh primerih gre sam oza varanje.. le da je v drugem delu zadeva lahko eksperimentiranje.. še vedno si edina ženska zanj user posted image


hja, Zahi, vazn da si ti naceln hehe...varanje z F...kufri...varanje z M...kufri

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:07:25   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


hja, Zahi, vazn da si ti naceln hehe...varanje z F...kufri...varanje z M...kufri


varanje.. kufri.. pa je lahko M, N, F al pa Ž user posted image

smešno mi je samo, da so nekatere tukaj pripravljene odpustit **** s sosedo.. ne pa s sosedom user posted image

je pa čisto isto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:09:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


hja, Zahi, vazn da si ti naceln hehe...varanje z F...kufri...varanje z M...kufri


varanje.. kufri.. pa je lahko M, N, F al pa Ž user posted image

smešno mi je samo, da so nekatere tukaj pripravljene odpustit **** s sosedo.. ne pa s sosedom user posted image

je pa čisto isto user posted image


ne pa ni, ne pa ni, a prou lol

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:10:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ne pa ni, ne pa ni, a prou lol


kr tolaž se kr tolaaažžž user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:13:20   
Anonimen
sicer pa tko, ne...zase mas ti prou, zame mam pa jst...a res...dddddd :))

zakva za bozjo voljo bi mogl pa vsi isto mislit...in ja zihr je to sam v moji glavi...nekak si ne predstavljam, da bi lahko se bla s svojim mozkom, ce bi "eksperimentiral" s sosedom hehe


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:15:06   
Anonimen
ampak zdej se mi bo pa zihr to tud zgodilo...kr pac privlacim take osebke... da se iz tega neki naucim in duhovno zrastem... rofl....

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 12.6.2007 10:16:14 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:25:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

sicer pa tko, ne...zase mas ti prou, zame mam pa jst...a res...dddddd :))

zakva za bozjo voljo bi mogl pa vsi isto mislit...in ja zihr je to sam v moji glavi...nekak si ne predstavljam, da bi lahko se bla s svojim mozkom, ce bi "eksperimentiral" s sosedom hehe



sej poanta forv so ravno nasprotovanja.. delitev mnenj user posted image

jaz si tut moje ne predstavljam več, če bi eksperimentirala s sosedom.. bolj si jo če bi s sosedo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:26:40   
Anonimen
verjamem, ja user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:27:47   
Anonimen
 
Zahiiiiii....  greva midva enkrat... probat? user posted image user posted image   Jst bi fuuuull :)))

Dej vprasi svojo.. ce ji bo ok.. user posted image user posted image  

Jst bom pa svojo... he he..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:28:38   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:33:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Dej vprasi svojo.. ce ji bo ok.. user posted image user posted image   



zihr se bo strinjala s tem...sej to ni noben tak big dealuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:36:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Dej vprasi svojo.. ce ji bo ok.. user posted image user posted image   



zihr se bo strinjala s tem...sej to ni noben tak big dealuser posted image


Seveda.. nii.. :))

Sam ocitno se je Zahi mal vstrasu?! user posted image  Sej nism took nevarn.. no :))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:38:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej bova sla tud midva na jezke.. nc se bat..user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:39:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Zahiiiiii....  greva midva enkrat... probat? user posted image user posted image   Jst bi fuuuull :)))

Dej vprasi svojo.. ce ji bo ok.. user posted image user posted image  

Jst bom pa svojo... he he..


sej veš kaj menim o varanju user posted image .. spol niti ne igra vloge..

moji bi bilo pomoje OK.. sam men nebi blo.. zarad ideje varanja user posted image

če bom pa kdaj samski.. se pa priporočam user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:45:52   
Zahi
kwa kwa? user posted image

mislim, da se majo geji čist fajn.. skup grejo na pir.. gledajo fuzbal.. sedijo na kavču.. se podrejo med polčasom.. itd itd user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:46:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

sam men nebi blo.. zarad ideje varanja user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

oooooo jooooj...

jah.. obvesti me ne.. ko bos samski.. :))) user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Še enkrat geji
12.6.2007 10:55:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

kwa kwa? user posted image

mislim, da se majo geji čist fajn.. skup grejo na pir.. gledajo fuzbal.. sedijo na kavču.. se podrejo med polčasom.. itd itd user posted image


pozabu si se...da se skupi manikirajo in pedikirajo in depilirajo...user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?