|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 15:44:42   
erna14
TAYA85:NO O KG PA SPET NE RABS PRETIRAVAT,CE TOK JES K V PORODNISNIC TE ZDAJ POMOJE NI ZA 50 KIL Z POSTLO SKUP

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   [Brisano sporočilo]
15.6.2007 16:13:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taya85)
  Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 17:15:38   
Žabika
V album "Hana na morju" sem dala nekaj slikic!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 17:30:54   
sezam
Čestitke Hana Re in Lan user posted image user posted image
 
Barči - user posted image user posted image  Žan

Pikca - OK, če ti je vseeno, potem se lahko dobimo. Sedaj pa je najbolje, da kar določiva kdaj in kje. Mi gremo ponavadi ven med 10 in 11 enkrat (odvisno kako smo pridni zjutraj za vstat in kako zajtrkujemo user posted image ). Sicer se bomo pa prilagodili (bomo malo pohiteli zjutraj user posted image ) A določiva kar torek dopoldan nekje v Domžalah? Ali boste utegnili v ponedeljek, glede na to da imate ogled vrtca?
Če bi dopoldan šeenkrat pogledala na RR, bi se lahko že danes dobile. Pri nas je že dopoldan kar precej pihalo, tako da nismo bili dolgo zunaj, smo šli potem raje v Mercator center. Samo za kopalke pa nisem šla pogleda, ker sem imela oba doma. Jih bom morala enkrat doma pusti in si vzeti prosto user posted image .

Smo pa bili danes zjutraj zgodni. Žiga se je zbudil malo čez 6 za hranjenje, ampak je nato zaspal samo še za pol urice user posted image , Ana se je pa tudi med tem zbudila in jo je user posted image  prinesl k nama v posteljo, vendar ni več zaspala nazaj user posted image (ponavadi se sedaj zbudi med 8. in 9. enkrat)

sonchek - a to ne smeta ven zaradi cepljenja. Sem že malo pozabila user posted image

draja - v BC se dobi ogledalo, ki ga pritrdiš na zanje steklo in tako lahko nadzoruješ otroka http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158345 Drugače bi pa jaz vseeno raje nekako izklopila airbag. Pa čestitke dragiju user posted image






_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 17:41:42   
sezam
Smo pa včeraj odkrili eno atrakcijo. Ko  sem ga šla zvečer kopat, sva se malo pogledala v ogledalo. Kaj boljšega. user posted image  Se je ful naglas smejaluser posted image in kar cvilil zraven user posted image . Je hotel kar v ogledalo zlezt user posted image user posted image .

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 17:47:54   
*sonchek*
IZVIRNO SPOROČILO: sezam
sonchek
- a to ne smeta ven zaradi cepljenja. Sem že malo pozabila user posted image



Ja, zaradi cepljenja. Je prava muka, ker je zunaj tak sonček, midva pa notri user posted image
Je rekla pediatrinja, da ne smeva danes nič ven, pa 3 dni nič kopanja (no, to za nas ne bo problem, ker smo bolj packi - se kopamo le 3x tedensko user posted image user posted image ).
Se mu je pa na mestu vboda naredil rdeč flek user posted image Sem dala gor kamiličin obkladek.


(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 17:50:37   
erna14
SEZAM:nas je isti full se ze zdaj rad v ogledalo gleda
SONCEK:sprasevala sem zato ker nas ima na zgornji dlesni odspredaj ze 2 pikice bele in ze kar neki casa
ZABIKA:kok ste lustniuser posted image user posted image user posted image vam kar mal zavidam k vas gledam v bazencku


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 18:49:32   
tejčica
Mali papca, tako da je mami spet na RR.user posted image  Sicer sem pa danes pridna in ves dan počivam. No, saj drugega niti ne morem. Vse kar sem danes naredila je bilo kosilo. Najbolj švoh sem bila dopoldan, ko sem Vida komaj dvignila na previjalno mizo. Sedaj mi je vročina padla, me pa še vse boli in skeli. Še dobro da je Vid ful priden, kot bi čutil da mami danes nič ne more.

Ena slikica našega dobrovoljčka.

user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: *sonchek*

IZVIRNO SPOROČILO: sezam
sonchek
- a to ne smeta ven zaradi cepljenja. Sem že malo pozabila user posted image



Ja, zaradi cepljenja. Je prava muka, ker je zunaj tak sonček, midva pa notri user posted image
Je rekla pediatrinja, da ne smeva danes nič ven, pa 3 dni nič kopanja (no, to za nas ne bo problem, ker smo bolj packi - se kopamo le 3x tedensko user posted image user posted image ).
Se mu je pa na mestu vboda naredil rdeč flek user posted image Sem dala gor kamiličin obkladek.




Tudi mi smo imeli včeraj cepljenje, pa nam P nič ni rekla da ne smemo ven in nič kopanja. Midva sva šla takoj po cepljenju na zrak kofetkat. Reakcije pa ni imel nič. Kaj ste vse dobile za po cepljenju taka navodila?

Žabika, luštkane slikice. Se vidi kako Hana uživa.

Meaa, držim pesti, da kmalu nehate letat okrog zdravnikov.user posted image  Mali je pa pravi user posted image .

Mali se je najedel, sedaj greva pa oba naprej počivat.

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 20:03:11   
*sonchek*
IZVIRNO SPOROČILO: erna14
SONCEK:sprasevala sem zato ker nas ima na zgornji dlesni odspredaj ze 2 pikice bele in ze kar neki casa



Čisto možno, da so zobki. Jaz sem pediatrinjo pravzaprav spraševala zaradi slinjenja - ker se res grozno slini, pa tudi dlesni so postale bolj trde. Ko ga je pregledala, pa je rekla, da je to začetek zobkov - kdaj pa bodo, pa ni možno napovedati.

Žabika - joj kako uživate. Hana je pa prava morska deklica - na tisti slikci, kjer kaže jeziček je pa taka faca user posted image


(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 20:43:42   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: *sonchek*

Se mu je pa na mestu vboda naredil rdeč flek user posted image Sem dala gor kamiličin obkladek.



A samo flek, ali tudi otrdlina? Proti otrdlini pomaga mrzel obkladek. Naši Ani se je po celjenih naredila otrdlina user posted image .

tejčica - user posted image user posted image  pravi dobrovolček. Pa kok sta si s Tajo podobna user posted image


Takole pa pri nas zgleda po parih minutah, če se ne pripnemo v ležalniku

user posted image


< Sporočilo je popravil sezam -- 15.6.2007 20:50:19 >


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu *sonchek*)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 21:08:31   
Anonimen
Joj, sem talent!!!!user posted image Vse napišem, potem pa pritisnem prekliči!user posted image user posted image user posted image

No, sem uspela vse prebrat.user posted image Popoldne sva se malo potepala po trgovinah z možem in kupila Juretu 5 bodijev s kratkimi rokavčki, pa kapico s šiltom, pa knjigico,... no, mami je malo pretiravala...user posted image Jure je pa bil v varstvu tašče in je pridno celo uro spal (no, tako da ni bilo tko hudo mirkat malegauser posted image ), sam zakaj pa pri meni nikolii ne spi uro skupaj?user posted image Ti, ti  Jure ti!

Izjava tedna - včeraj je smo bili pri moževi bivši sodelavki, ker je neki rihtal računalnik in potem je mogu še neki dodatnega zrihtat in potem se je obisk zavlekel, tko da je bil mali že lačen. Pa reče, da naj grem kr v dnevno, da bova mela mir in zasebnost. No in pol pride za nama njena 5 letna hči. Se vsede zraven naju in gleda kako Jure sesa. In pol reče, da naj ji pokažem luknjico iz katere teče mlekca. Ko Jure naredi premor ji pokažem, da v bistvu ni nobene luknjice... Jure sesa dalje in mala reče, da naj ji pokažem kakšno je mleko. Ko Spet narediva premor ji pokažem, da je belo kot kravje mleko. Jure sesa dalje, ona pa gleda in gleda in je tiho. Potem pa vpraša, če misli popit vse (je mislila, da se ziza zmanjša ko vse popije) in ji vse lepo razložim... No, potem pa spet zamišlejno in tiho gleda, potem pa reče - kako in kdaj bom pa novega mlekca notr dala?!user posted image

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 21:33:36   
malecka_mateja
sezam imate isti ležalnik in tudi pri nas zgelda tako kot pri vas če je ne pripnemouser posted image user posted image user posted image

jjasna za izvajo tednauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti otroci kako so posrečeni!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 21:41:13   
tinaaja
no tko,downloadala sem si Il divo in sedaj z brino poslusava.. no ona spi v mojem narocju. kok je to nekaj lepega, nor obcutek, ko ti tvoj otrok tako v miru zaspi, ker se pocuti varnega, zadovoljnega, pri mamici.. jaz sem tok srecna, da jo imam.. ahh ja, mal me custva dajejo, kar jokam od srece user posted image sva sami doma, oci je sel k prijateljici na otvoritveno zurko.

jjasna user posted image user posted image in kaj si ji odgovorila??

zabika - lustni sta, komaj cakam, da bova tud midve tkole v bazecku cofali user posted image

marele - no sem se navlekla spet na eno novo- graco...
mateja, kr_enamami, a jo je kaksna vidla v lutzzu? bi jo rda v zivo sla gledat, pa iscem lokacijo, kjer jo imajo. napisana sta lutzz in toysrus.
user posted image

sezam, ogledalo je tudi pri nas ratalo zanimivo:))

barci, kako vam gre s hippom? brini ful pase zleda user posted image bravo za obrat user posted image

meaa user posted image user posted image user posted image user posted image evian tud pase brini user posted image





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 21:51:57   
malecka_mateja
tinaaja joj nevem se mi zdi da je nisem!majo pa kr nekja vozek in sploh več marel!tako da res ti neznam povedat!


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 21:53:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

jjasna user posted image user posted image in kaj si ji odgovorila??



Da je to ena čarovnija in da mleko kar samo pride notri... mi ni nič bolj pametnega kapnilo...user posted image


Ampak moja sestrična je bila še bolj carska... sej lahko da sem kdaj že napisala, sam je res enkratno...
S teto ugibata glasbila (aja, mala je imela takrat ene 5,6 let sedaj jih ima pa 8)... in prideta do saksofona in se mala začne režat. In jo teta vpraša kaj je tako smešnega in reče, da je beseda podoba seksu. In jo vprša, če ve kaj je seks... pa ji mala reče, da ja. Pa ji reče naj ji razloži kaj točno je seks. Pa začne moja sestrična, da je videla tud že po TV-ju, pa da dva k se mata rada se slečeta, zlezeta pod oddejo in potem da on lulčka v luliko in spzsti bakterije in rata dojenček, ampak morata biti poročena... No, in ji moja teta razloži, da to niso bakterije, ampak spermiji. In mala jo nekaj čas gleda in vpraša - ampak naga pa morata bit, ane?!user posted image

Me prav zanima kakšne bo Jure čez par let zmislu. Sam, da me ne bo kap...

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 22:08:21   
Naomi
cer,
zakva je dons dezval u LJ?user posted image user posted image ...k Kati ni bla doma in je bla u Tivoliju...in jest extremist, se z njo zmenm, da pol sibam pred dezjem...aaaah jaaaaa kdaj me bo izucil...user posted image user posted image
...ne drgac je blo pa LUSTN user posted image
...bili pr tasci...joj kasn handling...me je kr mal prvzdigval...pol pa moj skoz..pa pazi pa to..pa tasca cist ''trda'' zarad tega...mah...sej tamalmu je blo fajn, se ni prtozval...no je biu pa kosiu dobr user posted image
ostalo...ne da se mi pakirat...ju3 se u soping pa vse potrebno...pa se po postlco prenosno h bratu...pa bo dan naokoli...pakerala bom pa ju3 zvecer..s tem da mam saj dva stroja sam za Svitka za oprat...ob 2h ponoc bom pa likala...ampaaaaaaaaaak...pol 3 tedne siesta user posted image user posted image
no...nic ne bomo afne guncal vecuser posted image
papa

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 22:09:53   
erna14
jaz sem pa varuska mi je brat tamaledva prpelov k sta sla z zeno na il divo pa jih nima kdo cuvat k ena babi je v bolnici druga se pa potepa.in sedaj imam enga4 letnika in 6 letnico tuki in imam stanovanje raqzsuto do konca pomivalno korito polno kozarcev in kroznikov pa ze 3 ure gledamo ninda zelveuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 22:30:19   
thaiss
user posted image Hana Re (Žabika) in Lan (dolgolaska), čestitke za 3 mesece.user posted image
 
Draja mi imamo sparkyjeve bodije in so super, tudi v sušilcu se dobro obnesejo. Glede vožnje pa ti priporočam, da izklopiš airbag, boš najbolj sigurna na dolgi poti. Mi smo probali lupinico namestit zadaj, pa se je mali full jokal.
Sonchek mi smo probali Matio posest v ta BUMBO stolček, pa ne moreš verjet kako lepo je sedel notri; poskusi v BC, cena pa je kar.
Ta mi je pa nova, da ne smete ven pa kopanja nič po cepljenju user posted image . Na mesto pikice mu daj hladen obkladek
-> vatko al kej tazga, meni je P svetovala naj namažem z kamagelom.
Mi smo se na dan cepljenja kopali in pohajali po sončku.
 
ANJA čestitke za pikico korenjaku Boru
 
Tinaaja IO BIMBO v TS ni velika trgovina, da ne boš razočarana. Njihova velika trgovina je pri letališču Ronchi.
Chicco v TS je velik, pa Prenatal tudi!!!
Pa kar lepo naglas prepevajte!!!
 
jjasna za izvajo tednauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti otroci kako so posrečeni!

erna14 a boste sanjali ninja želve

 
Taya85 lušna tvoja Linika!!! 
 
Tejčica, upam da se čimprej pozdraviš, koko tvoj Videk!!
 
marele:
ta je lušna:Pliko X-Lite Soleo
user posted image
 
pa ta: Giordani G4
user posted image

....Energy Ver. 2007
user posted image
 
sam € je treba imet, pa lahko zbiramo vsak mesec drugo!!!


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Gio)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 22:57:41   
skačica
hojla!

Sva ble z Izo cel dan zdoma. Kolegica ve, da ne kuham kosila, ko ima mož čez cel dan službo in me je povabila na burek. Sem cel dan zabušila pri njej.
No, zdaj proti večeru smo pa šli k mojim, sem nesla dol piškote in šampanjec, ker imam god in moji starši to pač upoštevajo enako kot rojstni dan, ker so verni. Kar pomeni, da imamo fešte za vsak god in RD in to 5 otrok in ati in mami-skratka celo leto se nekaj dogajauser posted image

tinaaja- jaz tud zelo rada poslušam Il Divo, Iza pa tudi, sem jih fuuuuuuul poslušala ko sem bila še noseča in zdaj je Iza čisto nora nanje.

Bi še kaj napisala pa je Iza zagnala huuuuuud alarm.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 23:11:11   
sezam
IZVIRNO SPOROČILO: skačica

No, zdaj proti večeru smo pa šli k mojim, sem nesla dol piškote in šampanjec, ker imam god in moji starši to pač upoštevajo enako kot rojstni dan, ker so verni. Kar pomeni, da imamo fešte za vsak god in RD in to 5 otrok in ati in mami-skratka celo leto se nekaj dogajauser posted image


Potem pa čestitke user posted image  Mi je pa znano kolk se potem dogaja, ker pri nas je isto, samo nas ni 5, ampak smo samo 3. Pa naši bi za vsakega praznovali oboje user posted image . Sploh je pa kriza aprila, ko nas je več na kupu user posted image .

Pa še jaz povem današnjo izjave Ane. Sem jo malo hecala, da ji ne bi dala pleničke, ker je že velika, pa bla bla in mi ona odvrne "mormo pleniček porabit" Pa je kriva mami, ker je naredila zalogo plenic user posted image  Pikca, kako pa pri vas sedaj napredujete brez pleničke?

Sedaj pa spat, vsaj enkrat malo prej - nočko user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Marčevke 2007
15.6.2007 23:14:02   
skačica
no, nadaljujem.

Bi jih tud v avtu poslušala pa imam ravno tako kot tinaaja kasetaruser posted image user posted image  in to originalenuser posted image , avto pa star 4 letauser posted image   s kao fuuul opreme. Da te mine. To so pa Švabi, k je treba vsako dodatno opremo doplačat. No, skratka meni v avtu igra samo radio.
Jaz tud vozim malo zadaj v lupinici, še nisem naštudirala kako se airbag izklopi, če se sploh dauser posted image
Vsake tok časa malo potipam, da ji glavica čudno ne leži, če pa joče pa z eno roko vozim, z drugo pa tresem lupinicouser posted image , se pa naša še kar rada vozi v avtu in se res kar dosti vozimo, ker so moji starši 35 km stran od mene.

Naša je pa danes začela take glasove spuščat, da se ji tako smejim in sem prav srečna. Pa sama je v rokico prijela nogavičko.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Marčevke 2007
16.6.2007 7:04:18   
skačica
včeraj zadnja, danes prvauser posted image . Sem kaput, Iza ga zadnji dve noči spet sračka. Danes ji bom pa zamaknila uro, ko zaspi in sem prepričana, da bo bolje spala.

Me je pa že razveselila tako zgodaj zjutraj s svojim govorjenjemuser posted image . Saj ne morem verjeti, da se želi z mano pogovarjati in spušča take glasove, da jaz zraven jočem od sreče. Kako lepo jo je poslušat.user posted image  Res je faca tale moja Iza.

sezam- pol veš, da je čez celo leto veselo, če vse praznujete in ste 3 otroci. Men je fuuuul fajn, ko se dobimo vsi na kupu, atiju in mami pa sploh. Zdaj imata 2 vnučka( septembra dobita še enega) in mami včasih kar oba drži v naročju, vsakega v eni roki. Ali pa ta večjega potiska v vozeku, Izo pa nese na rokah. Je rekla, da si želi, da vsi otroci naredimo hiške zraven nje, ona bo pa vrtec odprla v stari hišiuser posted image user posted image  in vse vnučke čuvala. Jaz si res želim imeti hišo blizu in upam, da nam bo uspelo.

marele- tok ste jih že nalimale in linkov poslale, ampak meni pa nobena glih ne sede in še vedno sem za zappa. Edino Mclaren al kako se ji že reče, mi je bla ok. Aja pa traxx roza in moder sta bla tud ful dobra.

Danes pa spet piknikujemo, če bo dež imamo streho, zraven praznujemo še 6.rostni dan sinčka od kolegice.
Jaz kar okol pohajam, stanovanje pa rabi eno trdo roko, da vse spuče, ker imamo katastrofo. Bom jutri zjutraj pospravljala. Pa tud diplome nisem nič pisala že 3 dni, ker sem kar okoli. Bom danes zvečer spet pridna.

meaa- vidim, da si kupila gugalnico, o kateri sva se pogovarjali. A mi prosim poveš, kje si jo dobilauser posted image  Mislim, da bi jo tudi mi nujno potrebovali, Iza je srečna samo, če se ji rita gunca ali pa trese.

Grem se z Izo pogovarjat, spet spušča take glasove, da te kap.

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Marčevke 2007
16.6.2007 7:54:54   
thaiss
 
dobro jutro, moj škratek se stiska pri tatiju v postelji, mama pa iskoristi gužvo in skok na RR.

skačica vse naj naj user posted image

Žabika Hana je prava lepotička, uživa pa 100na uro

kavico sem že skuhala- je ostalo še za vas, počasi se bomo odpravli, gremo v Portorož in Piran pranone obiskat.
user posted image  

Lep user posted image dan vam želim!!!


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Marčevke 2007
16.6.2007 8:41:56   
erna14
dobro jutro

thaiss:sanje so ble brez zelvicuser posted image user posted image hvala bogu,mislm da ne zelim kake dva mesca tud slisat ne o teh zelvah


_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Marčevke 2007
16.6.2007 8:48:41   
skačica
Evo, ena slikica moje Ize, po kopanju. Mala uživa 100 na uro.user posted image

Zdaj pa spi.

Men se pa začel neki fotoaparat štrajkat, levi kot slike je meglen in bom verjetno mogla kupit novega oz. ga bo možuser posted image . Bemuuser posted image
Moram mal it prečekirat kateri je dober, s tem sva bila do sedaj zelo zadovoljna. Mi je pa dal mož limit 500 eurovuser posted image  Mislim, da bom za tak denar dobila kar dober fotič, kaj mislite?

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?