|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 19:30:08   
tinčica
hvala sunqueenuser posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 19:36:53   
lolipop
IZVIRNO SPOROČILO: tinčica

ja lolipop nastavljat se grem tja direkt pred ženina pa še z joški bom pomigala za povrh vsega................


Nisem nič slabega mislila.user posted image  Malo šale. Če si jo boš kupila in jo boš z veseljem nosila, potem go ahead.
Saj veš, 100 ljudi, 100 čudi.



_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 19:37:48   
Anonimen
Ene ste pa res prav nesramne... Kako vam lahko zgleda to ceneno?? Ok, saj razumem, vsak ima drugačen stil oblačenja, vendar se pri komentarjih lahko malce zadržite... Tinčica, kupi si jo, prav sijala boš na poroki (mogoče celo bolj od neveste, he he) user posted image Raje se ne oziraj na te komentarje, ...

Nivess, ti pa začni malo lepše pisat, prav na user posted image mi greš...!!

(odgovor članu tinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 20:08:52   
Anonimen
Draga Tinčica, če je tebi všeč jo obleci za poroko, ker če imaš rada takšen stil in se v njem dobro počutiš, boš sigurno blestela.Meni osebno je všeč in če si mladostna po duši, ti bo pristajala.
Dobra si, da sploh upaš vprašati za mnenja user posted image jaz osebno sigurno ne bi, ker dobiš takšne komentarje, da se tudi v najdražji obleki počutiš kmečko, kot je izjavila naša mestna Nivess.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 20:17:03   
tinčica
hvala punceuser posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 21:37:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Ene ste pa res prav nesramne... Kako vam lahko zgleda to ceneno?? Ok, saj razumem, vsak ima drugačen stil oblačenja, vendar se pri komentarjih lahko malce zadržite... Tinčica, kupi si jo, prav sijala boš na poroki (mogoče celo bolj od neveste, he he) user posted image Raje se ne oziraj na te komentarje, ...

Nivess, ti pa začni malo lepše pisat, prav na user posted image mi greš...!!


Čuj tečnoba mala maš srečo, da sem danes razpoložena in ti bom odpisala.user posted image

Glej, boli mene dupe kdaj tebi gre in ne gre na user posted image  To bi pa že lahko ja vedla user posted image

Aja, pa ne piši mi spet nekih zs-jev, ker veš da te ne **** 5 posto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 21:39:20   
Anonimen
Tinčica, poslušaj draga. Obleči kaj hočeš oblečt in glej, da se boš dobro počutila v obleki.  To, da bi kogar koli zasenčila na poroki pa kr izvoli. Veš kak pravijo- ima se može se user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 22:02:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Ene ste pa res prav nesramne... Kako vam lahko zgleda to ceneno?? Ok, saj razumem, vsak ima drugačen stil oblačenja, vendar se pri komentarjih lahko malce zadržite... Tinčica, kupi si jo, prav sijala boš na poroki (mogoče celo bolj od neveste, he he) user posted image Raje se ne oziraj na te komentarje, ...

Nivess, ti pa začni malo lepše pisat, prav na user posted image mi greš...!!


Čuj tečnoba mala maš srečo, da sem danes razpoložena in ti bom odpisala.user posted image

Glej, boli mene dupe kdaj tebi gre in ne gre na user posted image  To bi pa že lahko ja vedla user posted image

Aja, pa ne piši mi spet nekih zs-jev, ker veš da te ne **** 5 posto.


Kakšnih ZS-jev? Kolikor se spomnim, sm ti pisala ZS, takrat ko še nisem bila dolgo tukaj in mi je bilo čudno, zakaj si me napadla.. In to je zate, da ti stalno pišem ZS??

In veš, kaj.. Imaš ti srečo, ker te jaz NE **** ni 0,01 posto... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
29.6.2007 23:23:41   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Js sm pa skoz mislila, da je govora o roza obleki na str. 15...


Jaz tudi.

Sicer pa obleci tisto, v čemer se boš ti dobro počutila, to je najbolj pomembno.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
30.6.2007 9:56:52   
SISI25

meni reci je blazno všeč da vidim mamico, ki je oblečena moderno pa da nekaj nase, pa ne mislim da moraš zdej zapravit celo premoženje, prava kombinacija in malo stikanja po trgovinah lahka dobiš super stvari.



enako...

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
3.7.2007 14:41:43   
soncece24
Ma kaka debata okoli ene obleke user posted image user posted image user posted image Z "izgleda ceneno" sem jaz sicer mislila, da ima neckerman za en drek robo user posted image user posted image in ne, da bo tinčica v obleki slabo zgledala.

Tinčica, povej, si jo vzela? Že dobila? Me res zanima kakšna je v živo.user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: oblekca za poroko- a je dobra
3.7.2007 18:21:41   
tinčica
se še odločam bom šla mal na okrog potem bom pa vidla kako in kaj, verjetno jo bom vzela že iz firbcauser posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?