|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   najem bungalova za 1 leto na morju
29.6.2007 23:14:04   
cmokec
Naša razširjena družina bi rada najela bungalov/apartma na morju za leto ali več.

Tako ponudbo sem zasledila v Novigradu, zanima pa me, kje v Istri je še take vrste ponudba. Pogoj je seveda, da je objekt v bližini morja.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: najem bungalova za 1 leto na morju
30.6.2007 12:11:42   
muki1
Mi smo bili lani na otoku Viru pri teh ponudnikih in letos v začetku leta sem videla, da ponujajo celoletni najem apartmajev...malo povprašaj za naslednjo sezono, zdaj se mi zdi, da so kar polni.

http://www.apartmaji-sanpjer.com/sanpjer.asp?stran=1

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: najem bungalova za 1 leto na morju
30.6.2007 12:47:03   
cmokec
Iščemo seveda za drugo leto nekaj v varianti lastne hiške v Istri, da bi lahko vsak vikend skočili na morje. Bolj na varianto ala prikolica, samo, da je hiška. Sedaj bodo v družini 3 majhni otroci, pa bi babico prosili, če bi bila z njimi na morju, pa naša družina, pa sestra in se obnese. Otroci bi bili pa celo poletje na morju. Zato nam je otok predaleč.

Gledali smo tole: http://www.bolha.com/oglas2400780, a nas moti, da ni opremljeno. Ker kuhinje in ostalega pa res nebi kupovali, ampak raje najeli.

Če imaše kdo kako info., bi bla hvaležna.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: najem bungalova za 1 leto na morju
30.6.2007 12:47:51   
cmokec
link je napačen. Vtipkaj najem Novigrad, pa je pravi oglas.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: najem bungalova za 1 leto na morju
30.6.2007 12:50:02   
cmokec
NAJEM APARTMAJA ZA 3 LETA NOVIGRADuser posted image Shrani kot zanimiv oglas
V Pineti (Kastanija) pri Novigradu, enem najlepših zalivov Istriske obale, za 3 leta ugodno oddam apartma v velikosti 32m2. Apartmaji so del apartmajskega naselja Pineta in se nahajajo v senci borovega gozdička v neposredni bližini morja in le 1,5km od središča Novigrada. Kamnita in prodnata plaža z betonskimi ploščami in travnatimi površinami je del naselja in je oddaljena le od 50 do 150m. V naselju so parkirišča, otroško igrišče in tuši, v bližini naselja pa sta tudi trgovina in restavracija. Do Novigrada je ob obali speljana tudi prijetna pešpot.
Apartma je potrebno opremiti razen kopalnice.
Kopalnica ima kvadrature 5m2 (tuš,bide,wc)
letni najem 3400€
Kontakt 041 706 392


Za povečavo slike kliknite na ikono:
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: najem bungalova za 1 leto na morju
30.6.2007 17:19:28   
Anonimen
Cmokec, tole v Novigradu je drugače krasno. Edino moti me, ker izgleda, da je to pred neko restavracijo ali kaj se eni stoli vidiijo. Drugače je pa tam res super za otroke, bolje skoraj ne more biti.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: najem bungalova za 1 leto na morju
30.6.2007 18:01:06   
Pia73
OOO, kaka fajn ideja. Jaz bi ti lahko dala kak kontakt za otoke, ker drugam običajno ne hodimo.

Če boste pa to udejanili te pa pridem obiskat,.... Glede na to da je K predaleč,.... user posted image user posted image user posted image ,..........

LP draga moja  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: najem bungalova za 1 leto na morju
30.6.2007 18:08:02   
cmokec
Ta hiška je super, tudi najem bi šel. Samo si ne predstavljam, da bi mogla vso opremo kupit. In kam naj jo dam, ko bo pogodba potekla? Investicija je v štartu prevelika.

Pa tu je plaža tako nikakva. To vem pa zato, ker sem tu vsako leto na morju in bom tudi letos. user posted image  Ko bi bili vsaj kamnčki namesto betona in skal.

Bomo iskali dalje.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?