|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boli ga uho..
5.7.2007 11:06:24   
Mešamdrek
Mojega sina boli uho vsak večer ko gre spat.Vic je v tem,da sva bla pri zdravniku glede tega že dvakrat in vedno je rekel,da sta oba ušesa lepo rožnata,skratka zdrava in da ga uho 100% ne boli.Sem razmišljala da ga mogoče boli kak zob in da 3,5 letni otrok mogoče ne prepozna bolečine kot zob temveč kot bolečino v ušesu.Pa ga tudi zob ne boli.Kaj naj naredim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boli ga uho..
5.7.2007 11:09:04   
orhideja75
pri nas je bilo pa ravno obratno. smo skakali okoli zobarja, na koncu še slikanje zob, ko je ugotovil zdravnik, da ima že hudi vnetje notranjega ušesa. in baje to ne pokaže vedno.
sedaj vedno uporabim 1-2 kaplici kaktusa proti ušesnim bolečinam. sam ne me vprašat kako se imenuje. ga imamo doma na vrtu posajenega.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boli ga uho..
5.7.2007 11:50:24   
fricka
Naša je pa par dni zapored jokala, da jo boli glava. Sva bile celo med vikendom pri dežurnem, dale kri,... Na koncu pa smo ugotovili, da si je vse skupaj samo lepo izmislila.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boli ga uho..
5.7.2007 12:11:27   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: fricka

Naša je pa par dni zapored jokala, da jo boli glava. Sva bile celo med vikendom pri dežurnem, dale kri,... Na koncu pa smo ugotovili, da si je vse skupaj samo lepo izmislila.
[/quote
A je možno da si zmislijo?user posted image user posted image

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boli ga uho..
5.7.2007 13:02:31   
Ivi33
Kaktus se imenuje netresk.
Če pomaga, pa ne vem...

_____________________________

Življenje je lepo ...

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boli ga uho..
5.7.2007 13:51:25   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Ivi33

Kaktus se imenuje netresk.
Če pomaga, pa ne vem...


Ja poznam ga,sem ga včas mela na balkonu.Problem je v tem da sploh ne vem če ga res boli uho.

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boli ga uho..
5.7.2007 14:30:52   
Ivi33
Ko je naša imela vnetje ušesa je bil jok cel čas, sam je blo videt pri zdravniku, da ima vneto in smo dobili antibiotike.
Daj poskusi vseeno stisnit ta kaktus v uho, pa seveda zraven hvali, kako to pomaga - mogoče bo pa potem minilo. Če pa še vedno boli - pa pojdi še enkrat k zravniku.

_____________________________

Življenje je lepo ...

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?