|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bungalovi v Kanegri
9.7.2007 13:44:32   
afrika
Sem že prek iskalnika marsikaj izvedela: da je plažica fajn za otročke, da so bungalovi v senčki,  da je luštno... mene pa zanima zdaj še malo bolj podrobno...

so v kanegri samo na enem mestu ti bungalovi (ki so v senci) ali je več bungalovskih naselij... kolikor sem razbrala iz naše ponudbe - iz reklamnega materiala, se mi zdi, da bi naj bili bungalovi na nekem hribčku. Je to to? In kako izgleda pot do plaže? Strma? Kakšna je oddaljenost? Se da privozičkati na plažo? Je senca?

Če se komu da, bi prosila za te informacije, dobrodošle pa so tudi kakršne koli druge o tem delu.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bungalovi v Kanegri
9.7.2007 19:37:42   
lojzika
Jaz sem bila še v mladosti user posted image  Kolikor se spomnim so nekako na hribčku. Senčka je tudi. Je to Umag a ne? Vem da smo se tudi kdaj peljali v stela maris kopat. Se mi pa zdi da so bili slabše zrihtani kot stela maris. Je bila tudi cena takrat ugodnejša. Je pa menda eno naselje katoro eno stela maris pa eno kanegra (ali sem vse skupaj malo zabrkala) 

Tega je ene 9 let nazaj in pojma nima če so kej zrihtali. Drugače pa ni slabo. O vozičkanju pojma nimam, takrat sem spadala med motoriste user posted image

Če sem slučajno dala dezinformacije mi ne zamerit. Tega je že kar nekaj nazaj

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bungalovi v Kanegri
9.7.2007 20:20:56   
cmokec
Mi smo bili tam 14 dni nazaj. Plaža je super, pa dosti naravne sence. Bungalovi, ki jih je čez 230, "posejani" po gozdičku in so vsaj večina v senci. Mi smo bili nastanjeni čisto na koncu hribčka in smo se na plažo vozili z avtom. Avto se da super parkirati v gozdičku ob plaži. Pa še to se nebi bilo treba voziti, samo smo imei tolk ene robe, da bi tovorili kot mule. Drugače čisto in kar urejeno. Kakega posebnega luksuza pa ni. Bungalovi so brez klim. Posode mi nismo imeli kaj veliko in me je presenetilo, da je v bungalovu za 5 oseb štedilnik samo na 2 el. plati. Smo si kuhali skoraj v dveh delih.
Morje je bila pa fantazija. Izredno čisto in toplo, medtem, ko je v Portorožu smrdelo in bilo polno trave.

Mi smo bili zadovoljni.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?