|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po dveh mesecih noče več GH
9.7.2007 21:49:25   
Vilma
Naš malček je star 7 mesecev.
Že skoraj dva meseca mu dajem gosto hrano. Z uvajanjem ni bilo problemov, je skoraj vse razen korenja. Trenutno sva na dveh obrokih. Dopoldanski, ki vsebuje ali sadje ali zelenjavo in večerni, tisti tik pred spanjem. ki vsebuje mlečno kašico.

Zadnje tri dni pa se je spuntal. Noče nobene hrane, samo zizo. NOBENE! Tudi tiste, ki jo je imel do zdaj najraje. Sploh ne zastopim, kaj je narobe. Samo da vidi žlico, že joka user posted image

Sumim, da ga mogoče boli grlo, pa zato ne more požirat, čeprav mi ni jasno kako da mu gre moje mleko navzdol?
Druga varianta, ki jo sumim, pa je ta, da je zaprt od GH in da se mora fajn sčistit preden bo spet odprl usta.

Zdaj ne vem kaj naj. Ali naj za dva dni ukinim žlico in mu dajem samo zizo ali naj vseeno vztrajam? Malo me je strah, da ne bo zasovražil žlice.

Podobne izkušnje? Predlogi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po dveh mesecih noče več GH
10.7.2007 16:27:16   
Bubacka
user posted image Zivjo!!! Mi smo tud stare 7 mes. imava podobno tezavo, kdaj vidi zlico, zacne jokat... sam pri nas je razlog, da je bila okuzena z virusom, zdaj pa se zobke matrajo... vi ste ze jih dobili? Ne ga silit s hrano, poskusite pa lahko usak dan... ampak jaz mislim da bo minilo... in dajte mu naravnega soka cim vec, i tudi iz korencka je ful dober... jabolcnij pa odpira... L.p. in vso sreco

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po dveh mesecih noče več GH
11.7.2007 9:31:02   
Vilma
No razloga še vedno nisem našla.
Grlo ga ne boli, sem zdaj skoraj 100% prepričana.
Zobki tudi mislim da niso, je pa res, da še nobenega nimamo.
Sem iskala in iskala razloge, pa ne vem, če sem ga našla.
Od vseh variant je najbolj verjetna ta, da se je skregal z žlico. Samo da jo vidi, drži usta skupaj. Kar mu dam v roke pa poje.
No ja, bomo še videli.
Ima katera še kak predlog?

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po dveh mesecih noče več GH
11.7.2007 10:51:33   
miska2004
Če si do zdaj uporabljala plastično žlico, poskusi zdaj s kovinsko. Našemu se je očitno žlička zamerila, ko mi je takoj po večerni kašici bruhal... Potem mi isto, dva dni niti ust ni odprl, ko sem prišla zraven z žlico. Pa sem zamenjala žličko, pa je odprl usta, tako da zdaj že kakšen mesec ali več jeva s kovinsko. Je malo nerodno, sploh zaradi zobk, ampak važno da jeuser posted image

Poskusi, upam da bo pomagalo. Pa sporoči

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po dveh mesecih noče več GH
11.7.2007 14:46:38   
Vilma
Sem poskusila tudi z drugo žlico miška, pa ni pomagalo.
Danes sem mu potem, ko 4 ure in pol ni jedel, ponudila kašico. Je celo pojedel 5 žličk, potem pa konec. Spet jošk. Je pa potem dvakrat bruhal, je šla vsak kašica ven, očitno mu ni pasalo.
Možno je tudi, da se je odločil za naravno čiščenje organizma. Sem danes prebrala v eni knjigi, čeprav menda to pride kasneje, pri večjih otrocih.
Ker res je tudi, da hkrati kar kaka in kaka črno, čeprav že štiri dni ni pojedel obroka goste hrane.
No ja, shiral ne bo, je kar fejst obložen user posted image  Bom počakala, kaj bo.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po dveh mesecih noče več GH
12.7.2007 18:32:52   
_andreja_
nevem, če ti bom pomagala, bom pa poslusila jaz do 8 meseca nisem spravila v njega nič drugega kot mleko in jogurte, ko je bil pa star 8 mesecev se mu je pa odprlo in zdaj je na veliko user posted image   in močno upam da tako ostane....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?